Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Femarada 1.ayım daha yeni kullandım ama takip yapmıyor anlamadım . 21.günü gel kan ver dedi yumurtlama olmusmu ona bakcak

Merhaba hamile olan ve hamile kalmak isteyen hanımlar :) 1 yıllık evliyim bende PCOS (Polikistik Over Sendromu) hastasıyım. Adetimin 3.günü femara kullandım. Doktorum günde 2 defa arka arkaya iç dedi 5 gün kullan ve bittikten 3 gün sonra kontrole gel dedi ve dün (Çarşamba) doktora gittim muayene etti yumurtaların biraz büyümüş cumartesi yine gel bakalım dedi inşallah yeteri kadar büyümüşlerdir.

Arkadaşm kaç günde bir adet oluyorsun normalde

3 ayda bir 4 ayda bir senede 3 yada 4 defa oluyorum yok denilecek kadar az... Ve olunca da 1 hafta sürüyor. Femara kullandım bakalım cumartesi gel bakalım dedi yumurtaların biraz büyümeye başlamış dedi doktorum ve 1 ay sonra bi toz yazcam dedi ama ne tozu bilmiyorum 1 ay gecince öğrenirim

İnofolic yazacak sanırım. Sen birde hayıt tohumuyla çörek otunu araştır canım. Adetlerini düzene sokar bunlar. İkisininde tabletleri mevcut çok zorlanmazsın. Yalnız bunlara şimdi başlama adetle birlikte başlarsın.

Birde yumurta tembelliği olan arkadaşlar adetle birlikte inofolic combi (toz değil tablet olanı) kullanabilirler.
İçinde hem folik asit hemde yumurta geliştirici olduğu için gelişemeyen yumurtalara faydası oluyor.

Ben Adetle birlikte başlayıp ovulasyon olana dek günde 1'er tane inofolic combi, adet olana kadar da agnucaston(hayıt) ve çörek otu tableti kullandım. Adetlerim 33-34 günden 28-30 güne düştü. Ovulasyon da daha erken oldu.

İnşallah faydasını görürsünüz sizde.

İnşaallah diyelim canım :) umarım yumurtalarım büyümüştür cumartesi öğreneceğim dün muayene ettiğinde büyümeye başlamışlar dedi doktorum ve cumartesi yine gel dedi

Merhaba hanımlar. Bugün yine dontora gittim yumurtalar 12 mm büyümüş ve 18 olması gerekiyormuş. Femarayı kullanıp bitirelim 6 gün oldu bu süreçte sizce 12 mm olması iyi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…