Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım benimde öyle çatladıktan sonra daha sık sancı girmeye başladı iğne gibi saplanıyo geciyo tekrar yine aynısı oluyo ara ara oluyo yani canım. Hâlâ ilacın etkisinden olabilir çünkü femara etkisini 3 ay gösterir.

N Nurumcan94 canım baştan biraz yazılarını okudum femarayla hamile kalmışsın öncelikle gözün aydın doktor bana da femara verdi hastalığın 4.günü kullanmaya başlayacam 6 gün kullan dedi sana sorum femarayı aç yada tok karnına mı kullandın bide inofolic combi yi nasıl kullandın günde kaç tane

N Nurumcan94 canım baştan biraz yazılarını okudum femarayla hamile kalmışsın öncelikle gözün aydın doktor bana da femara verdi hastalığın 4.günü kullanmaya başlayacam 6 gün kullan dedi sana sorum femarayı aç yada tok karnına mı kullandın bide inofolic combi yi nasıl kullandın günde kaç tane
Saol canım benim çok şükür. Ben aç ya da tok farketmiyodu ama genelde tok kullandım canım. İnofolic combi yi de femarayla beraber alıyordum ama onu günde 2 defa falan kullanıyodum. Allahim hayirlisiyla sana ve tüm isteyen kardeşlerime nasip etsin inşallah...

Saol canım benim çok şükür. Ben aç ya da tok farketmiyodu ama genelde tok kullandım canım. İnofolic combi yi de femarayla beraber alıyordum ama onu günde 2 defa falan kullanıyodum. Allahim hayirlisiyla sana ve tüm isteyen kardeşlerime nasip etsin inşallah...
Allah razı olsun canım amin inşallah :dua: :KK200:

N Nurumcan94 canım gözün aydin Allah anana babalı büyütsün... Sende femarayı kullanıp bitirdikten sonra sancıların oluyor muydu.? Benim yumurtalar geçen hafta çatladı ve doktor ilişki günleri yazdı 1 hafta oldu çatlayalı ama 2 gundur kasıklarım ağrıyor ve ben normalde geceleri idrara cikmayan biriydim ama bu 3 gundur geveleri en az 2 defa idrara çıkıyorum. Sen gebe olduğunda kaç hafta veya kaç gun sonra anladın yada belirtileri neler oldu.?

K kupkupkup evet cnm bende de öyle oluyor senin yumurtaların çatlamış miydi ve doktorun ilişki günleri yazmis mıydı.? Benimde kasıklarım ve ara ara belim ağrıyor hatta bu şikayetim için doktoruma gittim ama yoktu izne ayrılmıştı...

K kupkupkup evet cnm bende de öyle oluyor senin yumurtaların çatlamış miydi ve doktorun ilişki günleri yazmis mıydı.? Benimde kasıklarım ve ara ara belim ağrıyor hatta bu şikayetim için doktoruma gittim ama yoktu izne ayrılmıştı...
Evet çatladı ilişki de oldu . Karnımda agrıyo adet olacak gibi aynı kasıklarımda .inşllh ikimizinde vardır :)bebişi

X