Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

2 yıldır deniyorsanız bence bugüne kadar rahim filmine almalıydı canım bence başka bir doktora da görün, şu anki doktorun her açıdan değerlendirmiyor gibi geldi bana. Zaten Prof.lar genelde öyle oluyor ayrıntılı görüşemiyorsun. Yani 2 yıldır istiyorsun daha fazla vakit kaybetmemek adına ya kendi doktoruna bunu öner ya da başka bir doktora görün bence

Aynen öyle yapacam aslında ilk gittiğimde rahim filmi çekilmedi hocam bana dedim gerek yok sana dedi yani böyle bakarak anlaşılsa niye millet film çekilsin demi. Doktorumu değiştirecem galiba canım haklısın

Bnde ilişki sırasında yanma oluyor neden acab A kızlar
Aynısını bende yaşıyorum araştırma yaptım da enfeksiyonsa ilşki sonrası geçmez devam eder fakat ilişki sonrası birkaç dk sürüp gidiyorsa ya epilasyon sonrası bayanın yada erkeğin yeni epilasyonundan dolayı yada uzun süre ara verip yeniden devam ettiğiniz için yada vajinanızda kuruluk varsa ondanda olabilir

kiz
kizlar doktor bugun choriomon verdi. nasil etkileri

kiz

kizlar doktor bugun choriomon verdi. nasil etkileri

Valla iğneden mi bilmiyorum benim belim çok ağrımıştı ama adet olup doktora gidince bunu söylediğimde iğneden olmaz demişti, neden öyle oldu bilmiyorum. Mesela bu ay ovitrelle yaptı hiç ağrım yok.

Valla iğneden mi bilmiyorum benim belim çok ağrımıştı ama adet olup doktora gidince bunu söylediğimde iğneden olmaz demişti, neden öyle oldu bilmiyorum. Mesela bu ay ovitrelle yaptı hiç ağrım yok.
hmmm bakalim hayirlisi bende bgn aksam yapicm. galiba kendim yapamam

Yumurta oluşurken ağrın oldumu canm

Benim hep ara ara ağrılarım oluyor canım ya ama ne nedir anlamıyorum. İğne batmas gibi ağrılar, bel ağrıları, kasık ağrıları hep bu tarz ağrılar yaşıyorum diye onlara pek takılmıyorum. Çünkü aylarca o ağrıları dinleyip hamile olduğumu sandım şimdi gerçekten artık hiçbir belirtiye inancım kalmadı. Burada bir sürü insan hiçbir ağrı ve belirti yaşamadan hamile kaldığını yazmış o yüzden bence sen de takılma ona. Yani ağrı olmadan da olabilir

Selam kizlar birsey sorcam bilgisi ve tecrubesi olan lutfen yazsin.pzt doktora gittigimde 11mmlik yumurtam olustugunu ama daha catlamadigini gun asiri birliktelik yasamami soyledi ve o gun doktora gittigimde 4gun vardi adetime gercektende kasik agrisi yasiyordum.benim anlamadigim uzayan akinti ile adetin 10.gunu yumurtladigimi sanmistim(onceleri ovulasyon testleriylede 10ila 12.gunleri cift cizgiyi goruyordum sonra siliklesiyordu)yumrtlama oluyorda catlamami olmuyordu bende anlamadim ve adete 4gun kalami catliyor acaba anlamadim

Bu soruların cevabını en iyi doktorun verir bence ama ağrılara filan fazla takılmayın çünkü yanıltıcı olabiliyor

Arkadaşlar prf dr a giden varmı bn hacettepe de gidiyormda bn anlamadım ya adam hiç muayene etmiyor ilk gittigimde etti sonra iki defa kan verdim sonucuma baktı ilaç yazdı yumurtlama varmı yokmu boyutları nasıl hiç bakmıyor bu

cnm ben izmirde gidiyorm. proftan ince baska bi doktor bakiyor. profa gosteriolar sonucu sonra takip yapio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…