Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar bende femera kullancam doktor adetin 2.günü başla dedi . Bnde bugun cok az damla şeklinde oldum ilacı yarın mı içeyim yoksa ertesi gün mü

Hamile olmadığından emin olman lazım canım. Tehlikeli olabilir ilaç. Kendi kafana göre kullanma yerleşme kanaması olabilir.

Kızlar bana geçen ay choriomon çatlatma iğnesi yapmıştı doktor, iğneden mi bilmiyorum çok feci bel ağrısı çekmiştim. Bu defa ovitrelle yaptı yine göbekten. Ovitrelleyi ikinci yaptırışım inşallah bu defa işe yarar

İnşallah tutar canım. Femara ile birlikte mi verdi çatlatma iğnesini benimde femarada ikinci ayım ama doktor bana hiç çatlatma vermedi

İnşallah tutar canım. Femara ile birlikte mi verdi çatlatma iğnesini benimde femarada ikinci ayım ama doktor bana hiç çatlatma vermedi

Adetin 3. günü femara başlayıp 5 gün kullanıyorum yumurtlama tarihinde dr çağırıyor yumurtanın gelişimine bakıp çatlatma iğnesi yapıyor canım. Belki seninki kendiliğinden çatlıyordur diye iğne vermiyordur.

Ama çatlayıp çatlamadığına hiç balmadı benim 3. Gün başlıyorum bende içmeye 5 gün boyunca içiyorum canım sonra altı gün geçiyor ilacı bitireli gel diyor gidiyorum yumurtan iyi gün yazıyor bizi bunları değerlendirin diyor regıl olursan gene gel dedi çatladığına bakmadı yani aklımda hep bu deli soru ya çatlamıyorsa ya tüpler tıkalı ise

Arkadaslar ben kullndım bitti femara yumurtalıklar geliştiginde kasık ağrısı oluyor mu bu ilaçlada bnde hiç belirti yok ta

Kaç aydır deniyorsunuz? Sanırım en az 6 ay denettikten sonra rahim filmi ile tüplere filan bakıyorlar. Benim doktorum bana hep çatlatma iğnesi yaptı canım ama neye göre yaptıklarını bilmiyorum, istersen bir doktoruna sor. İçine sinen doktorla devam etmeni tavsiye ediyorum ben de çok çektim bu konudan malesef.

Arkadaslar ben kullndım bitti femara yumurtalıklar geliştiginde kasık ağrısı oluyor mu bu ilaçlada bnde hiç belirti yok ta

Ben de ilacı kullandığımda belli bir ağrım olmuyor canım, bence öyle şeylere hiç takılma çünkü onlara bağlı değil. Yumurta geliştiğinde değil de çatladığında kasık ağrısı yapıyor galiba genelde. Ama o da değişiyor diye kişiden kişiye.

Kızlar ben femara kullandığım ay çatlatma iğnesi olmadım ama preseed kullandım. İsterseniz bir araştırın ben faydasını gördüm.

çok haklısın bencede biz 2 yıldır deniyoruz buna rağmen hiç rahim filmi çekmedi . inşallah regıl olmam bu olursamda gidince mutlaka soracam doktorla konuşulmuyor bile çok sert bir mizacı var yazıyor kağıda bişeyler çık diyor prof. bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…