Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasıl hamile kaldın canım. Düşüklerin sebebi neymiş. Bende iki kez kimyasal gebelik geçirdim de.
Çok şükür hamile kalmışsın canım inşllah saglikla sıhhatli kucağına da alırsın .Benim de doktorum femara veridgi ilk ay gebelik oluştu :) ama malesef 6 haftalıkken kalbi durdu çok şükürki hamile kalabilmiştim gerçekten çok iyibii ilaç pko olanlara .ocak ayında kürtaj oldum ondan sonra iki kere daha femara kullandım ama ilişkilere falan hic dikkat etmedim özgüven gelmişti kesin hamile kalirim sandım ama olmadı ağustos ayında tekrar alıp kullandım çok şükür ki oluştu gebelik ama oda k8myasal gebelik oldu .bu ayda genetik test araştırması yapicaz düşüklerimi sebbeini öğrenmek için .ama ayriyettende bu ay yine femara kullancam pek etmicem :)

Merhaba hanımlar bende bu ay femara kullanıcam dün yazdı dr 5 gün iki tablet kullan dedi bide bana ekstra merional iğne verdi 18 inde gelene kadar yaptır dedi 3 yıllık evliyim primer menopoz hastasiyim ilk defa böyle ilerliyorum tedavide genelde dr.lar ilgilenmiyo bile benimle umarım işe yarar hayırlısıyla :dua:

Kızlar Merhaba, bende PKO hastayısım, geçen ay Femara kullandım ancak yumurtam 10mm'den fazla büyümedi.
Dr, şeker ilacı verdi, insülin resistansı yumurta gelişimine engel olabilir diye.
Bu ay tekrardan Femara içtim, bugün 8. günüm yarın kontrolüm var.
Bu durumla karşılaşan var mı?

Nasıl hamile kaldın canım. Düşüklerin sebebi neymiş. Bende iki kez kimyasal gebelik geçirdim de.
Şuan da 3.hamileliğim canım biri kalbi durdu diğeri kimyasal gebelikti bütün hamileliklerim femara sayesinde oldu başka türlü kalamadim dusuklerimin sebebi pko oldugunu dusunuyoeum etki edebiliyormus ama araştırma yapmadık . Kimyasal gebelik genelde kalitesiz spermden de oluyor canım

Bekle bence de ya ben 14 yaptım ama şimdi değer yükseldi mi yükseliyor mu stres yapıyprum yok yere geçsin garanti olsun
Akıntın var mı?
Akıntımda Yok bide çok belirti arayıp kendimi ümitlendirmek istemiyorum belki ondan 3-4gün sonra umarım güzel haber veririm

Kızlar benimde Femara'da 2.ayım, yumurta büyümüyor bende de. Bugün kontrole gittim 9. gün 8mm'lik bir yumurta gördü. Pazartesi 13 olması lazım bunun dedi. Sizce 9. günde ufak mı kalmış ?

Kızlar benimde Femara'da 2.ayım, yumurta büyümüyor bende de. Bugün kontrole gittim 9. gün 8mm'lik bir yumurta gördü. Pazartesi 13 olması lazım bunun dedi. Sizce 9. günde ufak mı kalmış ?

Biraz küçük ama sen içini ferah tut femara kaliteli yumurta oluşturuyor ve güzel büyütüyor bol bol da incir ye faydası olur
Hayırlı haberler alırsın inşallah

Çok küçük değil ama biraz daha büyümesi lazım canım benimde geçen ay büyüdü ama gebelik oluşmadı seninde büyür ve gebelik oluşur inşallah

X