Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben de bu ay ilk defa femara kullandım 3 yumurtam oluştu büyük boyutlarda fakat rahim duvarım ince kalmış böyle birşey yaşayan var mı? Daha önce 1 defa klomen tedavisi gördüm rahim filmimde çektirdim temiz çıktı.

Ben 3 kere femara kullandım ilk ikisinde çatlatma iğnesi oldum sonuç negatifti.3.ay aşılama olacaktım lakin doktorum yeniden femara kullandırttı erkenden adetimin 10.günü ovülasyon olduğum için aşılamam iptal olmuştu.ve ilk defa kendiliğimden hamile kaldım.tabi femaradan mı bilmiyorum ama femara daha kaliteli yumurta oluşturuyor arkadaşlar.

Canım hayırlı olsun çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:)

Merhaba arkadaşlar bugün banada doktorum femera verdi progesteron degerim düşük oldugu icin ... Insallah işe yararda gelir minik tırtılım

Merhaba arkadaşlar bugün banada doktorum femera verdi progesteron degerim düşük oldugu icin ... Insallah işe yararda gelir minik tırtılım

Femara yumurta gelistiricidir canım progesteron için progestan verir Dr. Ama o da catlamadan sonra bakılıp değer dusukse verilir.

Benim baska sorunlarim vardi tsh yuksekligim vardi troidle alakali o da progesteron degerimi baskiliyordu once tsh icin tedavi gordum dusurdum simdide progestronu yukseltmek icin sanirim kadin dogumcu bana femera verdi adetin 2nci gununden 6nci gunune kadar sabah akşam aynı saatlerde içmemi söyledi adetin 21nci gunuyle 24ncu gunu arasinda birgun kan vereceksin dedi progestreon degerime bakicak sanirim

Aynen canım 21. Günden sonra progesteron testi yapacak. Dediğim gibi yumurta geliştirmek için de femara vermis. Troid için ilaç kullaniyorsun sanirim. Benimde yüksek 100luk kullanıyorum bende.

Aynen canım 21. Günden sonra progesteron testi yapacak. Dediğim gibi yumurta geliştirmek için de femara vermis. Troid için ilaç kullaniyorsun sanirim. Benimde yüksek 100luk kullanıyorum bende.
Evet canım troid icin 50 mg ilac kullanıyorum hayatim boyuncada kullanacakmisim ve gebelik suresincede dikkat edecekmisim 2 ay kullandim dustu cok sukur hala da kullaniyorum ....simdi femera kullancaz birde ilac deposu gibi oluyorum hep bir ilac

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…