Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
klomen daha mı etkılı acaba onu kullanan daha cok kısı var sankı
evet canım bendede yan etki yaptı femara.kilo alımı şişkinlik,ergenliktegi gibi sivilcelendim. remarada tek yumurta oluştu kaliteli yumurta oluşiumu sağlandı. klomen 8 kez kullandım şu an 9. oludu geçen hafta yumurta sayısı daha fazla oluyo sanki biraz daha normal seviyede oluşumları. doktor değiştirdim o da bana klomeni daha sağlıklı femara biraz daha agır dedi yan etkileride aynı şekilde. bu ay 3 yumurtam oluştu her kullandığımda çatlatma iğnesi kullandım evet.en son pazar gecesi vuruldum iğneyi. kaçıncı kullanışın senin? başka yan etkisi oldumu?

ben 3 kere klomen kullandım bir sonuç olmadı bu ay doktor değiştirip femara kullandım bakalım hayırlısı
femarada tek yumurta oluşuyor ve yan etkisi fazla ve klomene göre daha ağır. klomende daha fazla yumurta oluşumu oldu bende hep ve daha yavaş normal seyrinde günlerim hep gelişim açısından.

bende ilk femara kullndım sonra catlatma ama dr yumurta takıbıne cagırmadı . daha sonra 3 ay dene olmazsa gel dedi gittim hasta oldugum gun benden esimin spermıogram ıstedi ve benden th lh fh prolaktın ıstedı benm th normal ama dıgerlerı yuksek cıktı esımde yaptrmıyo bırak dıyo stresten olmuyo ne yapacm bılmıyorm sizce o hormonların etkısı var mı olmamasından. kılo a veremıyrm ya

ben 1 kez femara bır kez ıgne kullandm

Canım tabiki o hormonlar önemli çok yüksek çıktıysa ilaç vermedi mi ne önerdi. Sitres başlıca kaynak ama tedavide olmak gerek. Esin de en kısa zmanda semen testi versin ki aklınizda soru işareti kalmasin sıkıntı varsa önceden onlemini alirsiniz

prolaktın 39 cıktı sızce nasıl . persembe gdecm bakalm ne dıyecek doktor . bana ayretende diane 35 verdı kıstler yok olsn dıye ama cok kotu yapıyo benı agzımın tadı yok hıc

femarada tek yumurta oluşuyor ve yan etkisi fazla ve klomene göre daha ağır. klomende daha fazla yumurta oluşumu oldu bende hep ve daha yavaş normal seyrinde günlerim hep gelişim açısından.
iki yumurta oluştu sol tarafta çokta güzel olmuş dedi. zaten klomendede yumurta oluşuyor büyüyor du fakata yinede menegon iğne vuruluyordum iki sefer üstünede çatlatma iğnesi oluyordum

baktırdım ben kendime hormonlarda sorun gözükmedi de benim sağ tüplerim yapışık tek tarafta şansım var. eş i doktor yönlendiriyor aslında doktor uyarsa yaptırır

iki yumurta oluştu sol tarafta çokta güzel olmuş dedi. zaten klomendede yumurta oluşuyor büyüyor du fakata yinede menegon iğne vuruluyordum iki sefer üstünede çatlatma iğnesi oluyordum
menagonu bilmiyorum canım ben klomen kullanp yumurta takibine başlayıp sonrasında ovitrelleyle çatlatma yapıldı her defasında benm.

Arkadaşlar ben de gecen ay femara kullandım gebelik olmadi adetimin 3. Günü doktora gittik sol tarafımda 38mmlik kist oluşmuş doktor bunun için ilaç yazmadı vücuttan kendiliğinden atılmasını bekliycez dedi yumurtlama ilacı da vermedi kist buyur diye önümüzdeki hafta tekrar çağırdı yumurta takibi için alamadığım konu kist varken gebelik tehlikeli değil mi? Kist için ilaç yazmadı gerekmiyor muydu?
Ben bu işlerden pek anlamıyorum ama sizce doktoru değiştirsem mi ?

Catlatma vermedi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…