Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben başka doktora gidemiyorum ya sanki ihanet ediyormuşum gibi geliyor ama tabi gitmekte fayda var kimin tedavisi işe yarayacak belli olmaz fikir almış olursun en azından
Ay ben de öyle hissediyorum kız hatta olur da hamile kalırsam yeniden eski doktoruma gidicem inşallah anlamaz adamın yüzüne bakamam diye düşünüyorum te allam ya :):)

Ay ben de öyle hissediyorum kız hatta olur da hamile kalırsam yeniden eski doktoruma gidicem inşallah anlamaz adamın yüzüne bakamam diye düşünüyorum te allam ya :):)

Biz bu hayata fazla iyiyiz ay kızlar dua edin hamile olayım ya hiç bir belirtim yok gerçi ama olsun

Kizlaar bende yeni uye oldum c.ignesinde 13.gune girecem femare kullandim bu ay insallah olur 2. Yi istiyorum ilk gebeligimdede klomen c.ignesi ile oldu

Kızlar şimdi birşey sorcam size.. hap kullanırken adetlerim 31-35 günde oluyordu iğneye geçince geçen ay 28günde adet oldum.. ve bu ay bugün yine 28.günüm önceki aylara göre mi hesaplamalıyım yoksa iğne kullandığım aya göre mi.. gerçi belirtim yok 26.gün çok fazla kasık ağrısı çektim ama dün bugün ağrım kesildi belirti sayılabilirse bir tek bu var elimde

Bu ay sadece hap kullandın iğne olmadın mı canım

Bu ay sadece hap kullandın iğne olmadın mı canım

Yok canım sadece iğne oldum hap kullanmadım hiç.. ayın 15inde son kontrolüme gittim henüz çatlamamıştı yumurtam ama iğneyi kestik yeterli boyuta geldiği için, ayın 26sında ise bütün gün ara gelip geçen bacağıma vuran ağrılarım ve akıntım oldu hatta adet oluyorum sandım ama ertesi gün yani ayın 27sinde tüm ağrılarım geçti bugünde ağrım yok akıntımda hafifledi

Haa çatlatma iğnesi sandım iyi o zaman canım olmamaya devam et :)

Benimde 15.günüm kızlar çatlama ignesinde kaç gün daha beklemeliym hafta sonu da girdii her lavabo bir kabus gibi 15.gunumdee gecseydi bir

ve bir sorum daha çatlama ignesinden 14.gün ve sonrasında mi adet olunur yoksa kendi adet dongune gore mi kafamda deli sorular

ignenin fiyati ne kadar sgk karsiliyormu femarayi kac kez denedin ilk mi olacak bebis olursa

Femarayı 3 ay kullandım, Allah kısmet ederse ilk bebeğimiz olacak sanırım ondan nazlı hala gelme niyeti yok :)) bana aşılama raporu çıkmıyor sanırım o yüzden ilaçları reçetesiz alıyorum devlet karşılamıyor( ama rapor çıkanlarda ilaçları cepten alıyormuş sanırım) iğnenin tanesi 50 lira civarı eczaneden eczaneye değişiyor 50 tl alanda var 55 isteyende var acıyıp 45e bırakanda var :)) ilacı zor buluyorum eczane eczane dolaşıp 1 tane oradan 2 tane buradan mantığıyla tamamlıyorum o yüzden fiyat aralığı geniş oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…