Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kizlar ben iki aydir femera kullandim ikiside husranla sonuclandi . Acaba 3. Ayda femerayla hamile kalan varmi bana bir umut lutfen ..

Şuan aktif kullanıcı bir kaç kişi var bizlerde hala tedavi görüyoruz ama sana umut olacaksa aktif olmayan onlarca kişi femara ile sonuç alanlar

Selam arkadaşlar bizde 15 aydır çocuk istiyoruz ilk muayene olduğumda desteksiz hamile kalman mumkun değil demisti doktor. Ve yumurtalık rezervimin az olduğunu söyleyip aşılama ya da tup bebek demisti. Baslarda herkes gibi cok üzüldüm tabiki üstelik kreş ogretmeniyim ve hergun çocuklarla beraberim ne kadar cocuklari sevdiğimi ve cocuk sahibi olmak istedigimi tahmin edersiniz. Nasip edecek olan Allah deyip tup bebekten ziyade önce normal yolları denemek istedim bu ay ilk defa femara kullandım ve çatlatma iğnesi yapıldı. Bugün catlatma ignesinden sonraki 9. Günüm. Doktor iki gün ara ile ilişki önermişti. 6 gün sonra Kan vereceğim Allah'ın izni ile hayırlı sonuçlar alırız inşallah dualarinizi bekliyorum

Insaallah canim
Insaallah canjm rabbim gonlune gore versjn benjm 3. Kullanim olacak bu ay bakalim ne olacak

Senin sorunun neydi de femara verdi sana doktorun. Birde yumurtan gelişti mı hiç kullandığında
Pco var bende canim ama duzenli adet olmaya basladim sekiz aydir .. evet gelisti son ay yumurtam 27 mm olmustu catlatma ignesi kullandik .. bugun tekrar basladim ilaca ayin 6 sinda kontrolum var bakalim ne olacak

Pco var bende canim ama duzenli adet olmaya basladim sekiz aydir .. evet gelisti son ay yumurtam 27 mm olmustu catlatma ignesi kullandik .. bugun tekrar basladim ilaca ayin 6 sinda kontrolum var bakalim ne olacak
Q

Benimki 19 mm olduğunda çatlatma iğnesi yaptı doktorum. Benimde 5 subatta kan testi yapılacak Allah'ın izni ile güzel haberler alırız inşallah güzel kardeşim

27 mm miiii hey maşallah ben 21 mmden fazla görmedim hiç daha hele bu ay ki 18 mmdi sanırım benimde 3 yada 5 şubatta adet günüm umarım olmam dua edin bana

Q

Benimki 19 mm olduğunda çatlatma iğnesi yaptı doktorum. Benimde 5 subatta kan testi yapılacak Allah'ın izni ile güzel haberler alırız inşallah güzel kardeşim

Benim de günüm 3 yada 5 şubat bana da dua et arkadaşım bende sana dua ederim inşallah bu ay hayırlı sebeple adet olmayız

Çok heyecanliyim ama yine de kendimi çok kaptırıp üzülmek istemiyorum sonunda. Müslümanın müslümana ettiği dua daha makbulmus dualarımdasin ben 5 Şubat'ta kesin ogrenecegim kan testi vereceğim cunku. Sen doktora gidip mi ogreneceksin yoksa adet gunun mü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…