Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet gunum ilaca tekrar basladim cnm

Aynen bende öyle canım ama ben kan vermekten bıktım artık adet bekliyorum

Yaa kızlar benim şimdi peçeteye akıntıyla karışık kahverengi leke geldi ama çok çok az bişey.. bugün 28.günüme girmiş bulunuyorum ama ortalama olarak baz alırsak adetime daha 5 gün var.. Allahım her ay farklı bir şey yaşayıp acaba mı diye heyecan yapıyorum nolur dua edin devamı gelmesin bu akıntının birde eğer yerleşme kanaması olsa daha erken olması gerekirdi değil mi adetin iğne kullandığım için yumurtlamam erken oluyor çünkü boşuna heyecan yapıyorum sanırım

Canım ben hiç hamilelik yasamadim ama günün gelmis artik bende hep adet tarihim gelmiş olmasına rağmen acaba mı dedim bu tür şeylerde. İnsan en ufak şeyden umitleniyor ve umidini yitirmiyor öyle de olmak lazim aslında Allah'tan ümit kesilmez diye boşuna dememişler. Ama yinede çokta kaptirma kendini bu defa daha çok uzulup daha çok hayal kırıklığı yaşıyoruz. İnşallah en kısa zamanda bebislerimizi kucagimiza alırız. Bizim de evimiz bebek kokar artık inşallah

İnşallah canım doğru söylüyorsun aylardır hep bir hayal kırıklığı .. zaten hafiften kasıklarım ağrımaya başladı bugün kesin adet olcam artık eminim

İnsallİn hayırlı sonuçlar alırsın arkadaşım ben de bugün de 16 mm olmuş yumurtam 3 gün daha iğne vurulup pazartesi gideceğim bakacak belki aşılama olacak dualarını eksik etme

İnsallİn hayırlı sonuçlar alırsın arkadaşım ben de bugün de 16 mm olmuş yumurtam 3 gün daha iğne vurulup pazartesi gideceğim bakacak belki aşılama olacak dualarını eksik etme

Ya karışmak gibi olmasın ama 16mmden sonra çok hızlı büyüyor yumurta 3 iğne demek 3 gün daha büyümesi demek Pazartesi'ye kalmadan kendiliğinden çatlama ihtimali de yüksek bir ihtimal bence sen bekleme pazartesiyi gün aşırı ilişkiye git sürekli çünkü 16mm den sonra her an çatlayabiliyor.. bende bu ay iğne oldum yazık o kadar emek veriyoruz boşa gitmesin uyarayım dedim

Kızlar dün gece minicik bi leke geldi demiştim ya sabahtan beri kasıklarım ağrıyor adet olacağım gibi günlük pede azıcık leke sürülmüş yine ama peçeteye birşey gelmiyor acaba iğnelerden dolayı mı adetim böyle leke leke geliyor(gelemiyor hatta) iğne olanlar yardımcı olabilir mi

Bu dediğini dikkate alacağım çok mantikli. Doktorum pazar geceye kadar olmak şartıyla ilişki istedi sık sık ben de neden acaba diye düşünüyorum kaç saattir. Bu yüzden olabilir o zaman teşekkür ederim

Bu dediğini dikkate alacağım çok mantikli. Doktorum pazar geceye kadar olmak şartıyla ilişki istedi sık sık ben de neden acaba diye düşünüyorum kaç saattir. Bu yüzden olabilir o zaman teşekkür ederim

Rica ederim canım inşallah emeklerin boşa gitmez gelir bebişin benim bu ay ki iğneler boşa gitti yine hüsran

Rica ederim canım inşallah emeklerin boşa gitmez gelir bebişin benim bu ay ki iğneler boşa gitti yine hüsran

Psikolojimizi iyi tutup pozitif düşünmemiz lazım bence çünkü hep diyorlar ya stresin azalınca vazgevtigim Zaman hamile kaldım diye. İnşallah emeklerimizin karşılığını alırız Allah yardımcımız olsun canım

18 ay oldu.. bedenim yoruldu ruhum yoruldu ne pozitifliği artık

Kimseden ses seda cikmadigina göre kimsede bir degisklik yok sanırım

Şurada birisi bari hayırlı haberler verse de bizlere de Ümit olsa benim reglimin 26.günü akıntım var ve sol tarafımda ara ara giren bacağıma vuran bir ağrım var ama tabi adet belirtisi bunlar aynı zamanda o yüzden sabır

Bende de gelişme yok cumartesi başka bi doktora gidicem fikir almak ve muayene olmak için

Ben başka doktora gidemiyorum ya sanki ihanet ediyormuşum gibi geliyor ama tabi gitmekte fayda var kimin tedavisi işe yarayacak belli olmaz fikir almış olursun en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…