Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de öyle canım bakılabilecek herşeye baktık bekliyoz şimdi de aylardır

Ben bahçecinin mail adresine eşimin ve benim tahlil sonuçlarımı atmıştım hemen ertesi günü aradılar bilgi verdiler doktor testleri yorumlayıp asistanlarına aratıyor çok hoşuma gitti baya ilgilendiler ama ben bu ay randevu alamadım yine kendi doktoruma gittim kaldı öyle

Canım bende birçok doktor buldum tahllileri yolladım hepsi yorumluyor ama sonunda hemen bı 450, TL üstü parayı araya sıkıştırdı bende eledim onları bitek Ercan bey para lafını etmedi bilmiyorum belki gerçekten çok iyi bı doktor cmrtesiye gidicem ilk gorusme muayene ücretsiz ama sonrası nasıl olur maddi durumum yeterli olurmu bilemem ki

Evet bir çoğunda ilk muayene ücretsiz bahçeci dahil bi git bakalım inşallah iyi sonuç alırsın

Kızlar size anlatmıştım ya doktordan geldim ovulasyon testlerim silik çıkıyor diye testler hergün silinmeye devam etti en son negatif oldu tamamen kayalar çizgi bile kayboldu yani.. bu akşam aklıma geldi yapayım dedim ayan beyan pozitif çıktı neler oluyor vücuduma testte bu

Eklentiler

• E31A4B7B-228E-4143-A229-B42B3B4D21C5.jpg
    152,7 KB · Görüntüleme: 95
Canım artık testlere de güven yok ve o kadar iğne ilaç kullanıyoruzki vücudumuz hormonlarımiz bile kendini şaşırdı resmen doğallığı ile oynuyoruz ama mecburuz işte

Canım artık testlere de güven yok ve o kadar iğne ilaç kullanıyoruzki vücudumuz hormonlarımiz bile kendini şaşırdı resmen doğallığı ile oynuyoruz ama mecburuz işte

Öyle de iğne ilaç olmadan adette olamıyoruz ki ben napsam şimdi değerlendirsem mi yine de onu düşünüyorum nasıl negatiften pozitife döner ki 2 günde

Öyle de iğne ilaç olmadan adette olamıyoruz ki ben napsam şimdi değerlendirsem mi yine de onu düşünüyorum nasıl negatiften pozitife döner ki 2 günde

Bence pozitif olabilir önceden çıkmamıştır şimdi pozitif değer olabilir betaHCG belli bir seviye geldiğinde testte görünüyormuş. En doğru olan kan testi vermen

Kızlar doktordan geldim iyice muayene etti raporlarima baktı herşey normal dedi birde kullandığım femara ve iğneyi söyledim bunlara gerek yok niye verdiler sana dedi sorun yok bekle dedi ama belli ki yorulmussun dedi 20aydir belli o zaman aşılama falan zaten onermiyoruz direk tüp bebek yap bizde eşimle konuştuk hazirana kadar çalışıp birikim yapacağız temmuzda tüp bebeğe başlayacağız inşallah başka çaremiz kalmadı bizim hastane tüp bebek fiyatı net 9.450 TL ama ilaçlar falan haric tahminimce 13 /14 falan bulacak bıraktım artık herşeyi çünkü tüpten başka olmayacak sanırım ..

Bence pozitif olabilir önceden çıkmamıştır şimdi pozitif değer olabilir betaHCG belli bir seviye geldiğinde testte görünüyormuş. En doğru olan kan testi vermen

Ama canım günlerce silik çıktı en son tamamen silindi önceden pozitif olsa illaki bir testte çıkardı gebelik diye düşünmek istemiyorum henüz çünkü yumurtlamamın üzerinden daha 1 hafta geçti geçmedi öyle birşey.. hemde önceki ay ovulasyon pozitifken adet oldum pco hastalarında olabilirmiş bu o yüzden boşuna sevinmek istemiyorum

Valla eeen iyisini yapmış olursunuz benim doktorumda aşılama önermiyor.. her hangi bir problem yokken aşılamaya sıcak bakmıyorum siz zaten kendi aşılamanızı yapıyorsunuz eşinizle diyor

Günaydın kızlar me durumdasınız haberi belirtisi olan yok mu? bugün benim iğneden sonraki 14. Günüm. Geçen ay 15. Gün adet olmuştum o yüzden yarını bekliyorum yarın olmazsam çarşamba kan vericem inşallah

Valla eeen iyisini yapmış olursunuz benim doktorumda aşılama önermiyor.. her hangi bir problem yokken aşılamaya sıcak bakmıyorum siz zaten kendi aşılamanızı yapıyorsunuz eşinizle diyor
canım bende bu ay aşılama olucam şimdiden 1000 tl ye yakın çıktı cebimden bendede sorun yok bilemedimki senin bahçecide ne kadar dediler tüp bebege birde bizde konaklama masrafıda olacak il dışından gitcez

canım bende bu ay aşılama olucam şimdiden 1000 tl ye yakın çıktı cebimden bendede sorun yok bilemedimki senin bahçecide ne kadar dediler tüp bebege birde bizde konaklama masrafıda olacak il dışından gitcez

Canım valla gidip konuşmadım ki bende muayene ücretini sordum 600 yada 650 gibi bişey dediler tam emin değilim şuan onu da tek seferlik alıyoruz sonraki gelmelerimiz ücretsiz dediler bu kadar bilgim var

Canım valla gidip konuşmadım ki bende muayene ücretini sordum 600 yada 650 gibi bişey dediler tam emin değilim şuan onu da tek seferlik alıyoruz sonraki gelmelerimiz ücretsiz dediler bu kadar bilgim var
Valla artık ne tutarsa tutsun yapacak başka bişey yok çalışıp biriktirecegiz mauyene ilaç git gel ekstralar falan sanırım 20ye yaklaşık belki de geçer bahcecide ama işte benim gttigim başka hastanede 14bin falan bide bahçeci bı tane koyuyor gittiğim hastane iki tane koyuyor gerçi bu nasip işi ama bu iki hastane arası kafam çok karışık fazlada düşünmek istemiyorum daha temmuza çok var

Kızlar eğer calismayaniniz varsa yada saati uyanlar varsa bahçeci tüp bebek kliniği yarın sabah saat 07.00de TV 8e doktorum programına konuk oluyor izlemek isteyen olursa bilginiz olsun

Anladım canım cidden masraflı ya benim bu ay iğnelerdi şırıngalardı doktordu derken 500 lira tuttu ki bunun içinde çatlatma iğnesi yok adam ısrarla vermiyor femara daha ucuza geliyordu yani ama işte bu yola girdik bi kere diye ses çıkartmıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…