Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

İnşallah artar dua edelim başka elimizden bı şey gelmez,
Evet bir de sabah idrarıyla yapmadım yapmayacaktım dayanamadım işten gelince yaptım yine.. 2 gün sonra falan kan versem az çok belli olmaz mı adete 3 gün kalmış oluyor çünkü ne kadar zor geçiyor günler ya

iğne sonrası 1 hafta inanılmaz kasıklarım adet olacak gibi ağrıdı, 1-2 gündür hafiflemişti. Dedim iğne etkisinden bittikçe belirtilerde gitti.. bugün inanılmaz bel kasık ağrım var bacaklarım bile ağrıyor

Umarım regl ağrısı değildir

Kızlar doktordan çıktım şimdi. Sağda ve solda 22 mm yumurtam varmış. Günaşırı ilişki dedi. Ama femaraya gerek yok sizin zaten yumurtanız büyüyüp çatlıyor normalden fazla büyümüş gibi şu an dedi. Birdahaki ay gebelik olmazsa femarasız takip yapalım dedi. Bilemiyorum iyi mi kötü mü 22 mm

Çok iyi bebeğim iğne verdi mi çatlatma için

Benimde 2 adet 19 mm olmuştu 1 gün daha bekleyelim 21-22 olsun demişti ki öyle istiyorlar zaten yumurtayı olgun olsun diye

Yok vermedi, kendi kendine çatlıyor dedi bir de iğnesiz şans daha mı yüksekmiş ne öyle dedi ama bilemiyorum, ay üf eşimle de kavga ettim hiç şu an bebek yapasım yok cidden
Aşkım istersen ovulasyon ile takip edebilirsin çatlayıp çatlamadığını yakalarsın ya da gün aşırı ilişki dediği gibi doktorun umarım güzel sonuçlar alırsın hepimiz bu dönemlerde kavga ediyoruz bende dünden önce tartıştım hahahaha ama devam yapacak bir şey yok

ay canım ovulasyon yoruyor ya. Yok 2 saat sıvı içme yok aynı saatlerde olsun. Yaz günü yarım saatten fazla sıvısız kalamıyor vücut. 2 günde bir ilişki yine devam bence bakalım biraz buzları eritirsek

Yok vermedi, kendi kendine çatlıyor dedi bir de iğnesiz şans daha mı yüksekmiş ne öyle dedi ama bilemiyorum, ay üf eşimle de kavga ettim hiç şu an bebek yapasım yok cidden
Bunu gecen ay bende yasadim sonra benim gibi 1 ay daha beklersiiin 3 gün sonra sular duruluyor is isten geciyor benden demesiiii

Bunu gecen ay bende yasadim sonra benim gibi 1 ay daha beklersiiin 3 gün sonra sular duruluyor is isten geciyor benden demesiiii
Öf valla. Kısmet. 1 ay sonra yurtdışı seyahatim var. Hamile kalmasam daha iyi gibi. Kalamıyorum zaten
Yine belki bakalım barışırsak değerlendiririm

İnşallah güzel haberlerle gelirsin
Bak biz iki gündür kavgaliyiz yapmıyoruz ve yumurtlama haftam dayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…