Femara kullanımı , tecrübelerinizi paylaşır mısınız

Yok bebişim garanticiyimdir hemen umutlanmam ben burdayım diye bağırması lazım tüm her şeyin anca öyle emin olurum😃 Sadece bu leke kafamı karıştırdı. Acaba çatlamadı da kiste mi döndü diye de korkuyorum. Bende hiç lekelenme olmaz çünkü yumurtlamada falan da.
Canım mesela ben 22 sinde iğne vuruldum 23 ü akşam ilişki oldu 24 ünde doktor çağırdı kontrole çatlamış mı diye emin olmak için. Sen kontrole gitmedin mi?

Yani yerleşme lekesi olması çok mümkün değil bence ya. İğneden sonra 6.gününse zaten ne ara yumurta döllenecek yerleşecek bana çok erken geldi. Sen 6 ay önce iğne tedavisi mi gördün? Mesela o zaman kaçıncı günde yerleşme lekesi gördün?
Ben de çok ihtimal veremiyorum ona erken olduğu için iğnenin yan etkisi mi acaba dedim o yüzden. O zaman nasıl olsa hemen olmaz herkes aylarca uğraşıyor kafasındaydım korunmayı bıraktık 2. ayda hamile kaldım, hiçbişey takip etmiyordum ne zaman yumurtladığımı bile bilmiyorum o yüzden😃

Yumurtlamada genelde.i lekelenme olmaz ama internetten bak olabiliyor bizzat yaşadım hatta ilaçsız durumda bile keza şu an vücudumuzda ilk başta östrojen düşürdük iğne yaptım lh hormonunu arttırdık bide üstüne su süreçte progrsteron içiyoruz bence dengenin değişmesi çok normal

Canım mesela ben 22 sinde iğne vuruldum 23 ü akşam ilişki oldu 24 ünde doktor çağırdı kontrole çatlamış mı diye emin olmak için. Sen kontrole gitmedin mi?
Benim doktorum tam bir sinir harbiydi😅 Kontrole bile zar zor çağırdı. Çatlatma iğnesinin ertesi günü tatile çıktı zaten çok sallamadı yani.

Reglin 7 Ağustos mu
Evet kuzu ama bu ay iğneden ilaçtan nasıl olur bilmiyorum
Gerçekten mi ben vallahi bu dönemde olduğum ultrason muayenesinin haddi hesabı yok..
Bence o koltuğa defalarca oturmak sinir bozucu ama evet şanslısınız kızlar güzel ilgilenmiş doktorlar. Ben kaç farklı doktor gördüm içlerinden bi tanesi iyiydi o da evime çok uzak, o konuda balık olsam vapur çarpar kafasına girdim artık uf bezdim sjshshg

Evet kuzu ama bu ay iğneden ilaçtan nasıl olur bilmiyorum

Bence o koltuğa defalarca oturmak sinir bozucu ama evet şanslısınız kızlar güzel ilgilenmiş doktorlar. Ben kaç farklı doktor gördüm içlerinden bi tanesi iyiydi o da evime çok uzak, o konuda balık olsam vapur çarpar kafasına girdim artık uf bezdim sjshshg
Canım nerdesin sen şehir olarak benim doktorumdan çok memnunum

Hmmm maalesef ben istanbuldayım Mehmet Fatih karslı mfk diye geçiyor instagramda çok ünlü bi baktın mı durumun ne bilmiyorum ama baya gebelikleri başarılı doğal yolla
Evet onu bilmeyen yoktur heralde çok kafa bi adam😃 Bakalım bebişim diğer ay tatildeyim kendime bu konuda da tatil vereceğim kısıtlanmak istemiyorum🙃
O yüzden bu ay bi deneyeyim çatlatma iğnesiyle son son dedim dkdjdh
Olmazsa eylülde araştırıp iyi birine giderim burada da bulunur iyi biri mutlaka

Evet onu bilmeyen yoktur heralde çok kafa bi adam😃 Bakalım bebişim diğer ay tatildeyim kendime bu konuda da tatil vereceğim kısıtlanmak istemiyorum🙃
O yüzden bu ay bi deneyeyim çatlatma iğnesiyle son son dedim dkdjdh
Olmazsa eylülde araştırıp iyi birine giderim burada da bulunur iyi biri mutlaka
Tabi ki ben hemşireyim Ankara bölgede çalıştığım iş yerine bağlı eğitim hemşireleri var sürekli hastanelere girip çıkıyorlar dilersen senin için sorabilirim :)))

İğne günü hariç 12. Gün idrar testi yaptım negatif kizlar doktoru aradim söyledim 3 ağustosa kadar adet gormezsen gecikme say 3 agustosu tekrar test yap varsada idrarda çıkmaması normal dedi bakalım bekliyecegiz yine ama testten önceki umudum yok artik
Venüs bir gelişme var mı canım

X