Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne guzel doktorun oyle konusmasi benimkide bana asilama yapabiliriz ded
Benim doktorum da 3 ay deneyeceğiz femarayı olmazsa aşılamaya geçeriz dedi zaten femaradan sonraki tedavi aşılama oluyor canım ben daha once 1 gebelik yaşadım ama düşük ve artın
Ne guzel doktorun oyle konusmasi benimkide bana asilama yapabiliriz ded
Benim doktorum da femarayla olumlu sonuç alamazsak aşılamaya geçeriz dedi bu daha ilk kullanımım benim 2 kullanımlık daha ilacım var bitince aşılmaya geçeceğiz inşallah gerek kalmaz da bu aydan hepimiz gebe kalabiliriz ALLAH hepimizin gönlüne göre versin inşallah. Bu arada daha önce bi gebelik yaşadım mı canım ben 15 ay önce kalp atışları oldugu halde düşük yaptım 7 haftalıkken kürtaj oldum o günden bu yana hiç korunmadığım halde gebe kalamadım

Canim benim yasim 37 bir oglum var 10! Yasinda arada benimde 7 haftalik dusugum oldu kalp atisi olmadi.

Arkadaşlar birşey soracağım bugün benim adetimin16.günü yani yumurtam çatladı salı günü(13.gün) ovülasyon testi yaptım ve doktorum da onayladı çatladığını. Benim pazartesi günü akşamdan bu yana sol kasığımda ağrı oluyor çok şükür 1 tane yumurtam olmuştu o da sol taraftaydı Sormak istediğim acaba benim gibi olan var mı aranızda yani yumurtam da çatladı bu ağrılar normal mi acaba ? İnşallah sebebi güzeldir de sancıdan kıvranmaya razıyım

Canim benim yasim 37 bir oglum var 10! Yasinda arada benimde 7 haftalik dusugum oldu kalp atisi olmadi.
ALLAH oğlunu sana bağışlasın insallah kaderi güzel olsun ☺ Abla desem daha doğru olur sanırım ben daha 23 yaşındayım çünkü. Birde ilkinde de mi tedaviyle olmuştu abla senin yoksa doğal yollarla mı oldu .

İlkinde dogal canim.evliligimin 6. Ayinda hamile kaldim.Abla diyebilirsin tabiki
Benim de ilki evlendim 2. Ayda hamile kaldım ama kaybettim 15 ay önce 15 aydır korunmadiğımız halde olmuyor adetlerim de çok düzenlidir 28 günde bir olurum hiç şaşmaz ama herşeyden önce nasip kısmet tabiki vardır rabbimin bir bildiği kaderin önüne geçilmiyor maalesef... Eşim 34 yaşında ben 23 daha yasin küçük kendini çok yıpratıyorsun diyenler var ama mesele yaş değil mesele kaybettiğim bebeğimin yerini doldurmak ilkti ya birde insan psikolojik olarak çok etkileniyor aklımdan hiç çıkmıyor Birde eltim de benimle aynı yaşta aynı anda hamileydik onunla o benden 2 aylık öndeydi gebeliği sadece o doğum yaptı oğlu oldu 10 aylık şuan onları her gördüğümde benim bebeğimde doğsaydı 8 aylık olacaktı diyorum gözlerim doluyor bazen onu severken içim gidiyor elimde değil ALLAH herşeyin hayırlısını versin evladında cümlemize inşallah abla

Kizlar ovulosyon testim hep cift pozitif cikiyor sanirim igneden kaynakli.Hamilelik testinde de pozitif cikar bence cunku hormon yuklendi vucuda hamilelik testi alayimda yapayim en azindan cift cizgi cikar biraz olsun psikolojik olarak hosuma gidernegatifi gormek hortlak gormek gibi geliyor hic degilse kotu gonlume teselli olur.Bugun soltarafim yani belim batar gibi agriyor bide mide buluntisida var sanirim ilaclarin etkisi

İnan seni anliyorum benimde dusugumde con agladim etrafa bakip kendini yorumlarsan kafayi yersin canim ve moralin hic duzelmez benim 3 eltim var hepsinin 3-4 bebesi var hatta dun aksam eltimin biri ikiz hamilesiydi dogum yapti suan 5. Cocuk oldu ben ne yapayim simdi soyleee sakin etrafa bakip kendini karsilastirma stres boyle oluyor vucudumuza evet yasin genc benim gibi olsa napacaktin

İşte herkesin sıkıntısı farklı abla bana da böylesi zor geliyor Anlamadigim evlendim 2.aydan hamile kaldım hemde çok stresli zamanlardı evlendim düğünümde ailem yoktu kimsem yoktu çok sıkıntılı günler yaşadım evlilik sürecinde 2 ay amcamlarda kaldım düğünden önce düğün günüm amcalardan çıktım gittim kimsesiz gibi. Annemle babam 10 sene önce ayrıldı annemi yıllardır hiç görmedim babam da evlendi tabi kötü bir üvey anne ve babaanneyle yaşadım yıllarca hiç yüzüm gülmedi babam alkolikti filan.. yani aslında benim sıkıntım birazda kimsesizliğimden ailemden kimse yok en azından onların varlığı bile belki biraz iyileştirirdi beni . 24 yaşında benden 1 yaş büyük bi ablam ve 15 yaşında erkek kardeşim var erkek kardeşim gelir gider ayda yılda bir ama yetmiyor benim büyüğüm de evli izmirde onunla da görüşmüyorum eşimi istemediler hiç kavgalar oldu birsürü problemler filan şimdi kimse ile görüşmüyorum zaten bu sitelere filan da biraz da bunun için giriyorum bana iyi geliyor umut oluyor okuduklarım etrafimda konuşup dertlesebilecek kimsem yok buda beni iyice dibe çekiyor sanki.. belki de bütün stresim bundan ALLAH ailenin de hayırlısını versin aile çok kıymetli ama iyi olurlarsa destek olurlarsa dağ gibi arkanda dururlarsa.. bende hiçbiri yok düşük yaptım kürtaj oldum kimsem yoktu yanımda

Ben hep boyle olumsuz olsam sevgili Hz.Peygamber geliyor aklima babasini gormemis annesi kucukken olmus evlat acisi yasamis kardesi olmamis biz mubarek peygamberimizin cektigi sikintilarin icinde bir hiciz yani bunlra tutun canm zor geliyor ama herseyde vardir bir hayir belki sakat dogacakti oylesi dahami iyiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…