Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın abla aslında ALLAH razı olsun doğru söylüyorsun rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah cümlemize

Benim adetime 9 gün kaldı mide bulantısı mide yanması baş ağrısı ve kasık ağrısı çekiyorum benim gibi olan var mı acaba ? kasık ağrısı yumurtlamadan beri hiç geçmedi hala devam ediyor

Ben adetimin 3 günü başlayarak sabah akşam 5 gün 10 adet femara kullandim. Bugün gittim ve 2 adet solda 1 adet sağda olmak üzere 3 tane yumurta olurmuş. Çatlama iğnesi de vuruldum. Ama doktor Yarın akşam birlikte olun dedi

Canım merhaba ilk kullanımın mı ? Birde ne zamandan beri olmuyor senin doktorun neden femaraya başladı

Benim 1 kızım var 5 yaşına girecek. 2 sene önce bi düşük yaptım. Ondan sonra hiç korunmadim. Ama olmadı. Diğer doktorum kızımın doğumunu yapan 1 çocugun var 1 de düşük yapmışın bi sıkıntın yok diyerek fazla ilgilenmedi. Kaç ay geçti üzerinden ama hala yok

Doktorlara kalsa zaten genelleme yapmayayım ama bazı doktorlar bir sıkıntı yok diyip göndermeyi huy edinmiş bence Ama neyseki 1 tane evladın var ALLAH size bağışlasın kızınızı inşallah tekrar gebe kalabilirsiniz femara ilk kullanımın mı

Amin canım isteyen herkese nasip etsin. İlk kullanımım

Hayırlısı olsun inşallah benim doktorum daha ilk ay ilacın nasıl tepki verdiğine bakalım olmazsa önümüzdeki ay iğne de yapılır dedi inşallah bu Ay olur da hepimizin evlat hasreti sona erer
İnşallah canım. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Herkese yaşatsın bu mutluluğu

Ben riske atmak istemedim iğne olduğum günde birliktelik yaşadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…