Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah bu ay sürprizzzzz gelir....

Ben ovulasyan testi de aldım doktor gerek yok dedi ama. Adet olacak gibi bacaklarım ağrıyor dün iğneden sonra sürekli

Ben ovulasyan testi de aldım doktor gerek yok dedi ama. Adet olacak gibi bacaklarım ağrıyor dün iğneden sonra sürekli
İğne olduğum için ovülasyon testi yapma canım yanlış sonuç verir uzun zaman oızitif görünüyor. İğne yoğun LH kormonu salgıladığı için test hep pozitif çıkıyor canım.

BİLMİYORUM HİÇ BELİRTİM YOK SANKİ OLMADI GİBİ GELİYOR.YADA BEN OLUMSUZA ALISTIM POZITIF OLMAYACAKMIS GIBI GELİYOR.10 GUNUDEYİM
Bende de pek umut yok bu ay yani mide bulantım var kasık ağrım yumurtlamadan beri hiç geçmedi zaten yorgunluk da var ama bu aralar biraz yorucu geçiyor günlerim ondan da olabilir bulantı da zaten adete yakın çok olur bende o yüzden pek ihtimal vermiyorum her ay olumsuza alıştım bende Hakkimızda hayirlisi olsun insallah

Doktorum bana iğne vurulduktan 15 gün sonra kan testi yapalım dedi. Olur inşallah umutsuzluğa kapılma.

Bende bu ay ilk defa femara kullandımm yarin beklenen adet günüm dr da randevum var kan vercem idrarda pozitif cıkdı bile inşallah olmuşdur
Ay ne güzel. Hayırlı olsun gözün aydın. Doktor iğne yapmış mıydı. Ne zamanlar ilişki önerdi. Ben salı günü oldum iğne. Doktor bana çarşamba ve cuma birlikte olun dedi

Hic belirtm yokdu aslında tam tersi ben kesin adet olcam gözüyle bakdım cünki yüzüm baya sivilcelendi bellim ağrıdı kasık ağrısı ama ovirrellede vurulduğum icin merak ettim iğnenin etkisi ne zaman gecer diye hemen hemen her gün test yapdım ne zaman negatif olcak diye negatif oldukdan 2 gün sonra gitikce koyulaşmaya başladı zaten ikinci cizgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…