Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar kızlar. Bende regl. 5.günü Femera kullandım 5 gün sabah akşam içtim. Aynı zamanda vitamin olarak Gynositol verdi doktorum. Gynositol günde 1 tane içtim. Doktora gittiğimde 22 mm sağda yumurtam gelişmiş. Ovitrella çatlatma iğnesi oldum. İğne olduğum gün ve dün ilişki oldu. Bugün ve yarında olacak. İnşallah hayırla sonuçlanır. Güzel Allah'ım isteyen herkese nasib etsin...
herkeste aynı durum bir cok yerdede aynı konu var bende 3.gunum catlama iğnesi vurulalı.gynositol ne için verdi bana vermedi bana progeston verdi.1 yumurtanızmı oldu.

Arkadaşlar merhaba bende femara kullandım bu ay yumurtlama dönemimdeyim şuan ve bekliyorum Hayırlısı ALLAHTAN bekleyip göreceğiz rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hepimize nasip olur inşallah hayırlı ve sağlıklı evlatlar 🤲

Ben hamile kalmak yada boyle bir sey icin kullanmoyorim bagisiklik sistemi icin vucuda faydali diye kullaniyorum bir cok kadinda bunun icin kullanuyor diye biliyorum yani 1 ay kullandim simdi ikincisini alicam rahmi temizledigini duydum ayni zamanda etkilerindede alerji disinda herhangi bir yan etkisinin olmadigini yaziyor bunu net olarak nerden biliyorsunuz
Siz ne kullanıyorsunuz ki çörekotu yağı fikan mı? Biz çörekotu bal tarçın karışımından bahsediyoruz❤️

herkeste aynı durum bir cok yerdede aynı konu var bende 3.gunum catlama iğnesi vurulalı.gynositol ne için verdi bana vermedi bana progeston verdi.1 yumurtanızmı oldu.
Valla Gynositolde hem folik asit varmış hemde yumurtaları besliyormuş öve öve bitiremedi doktorum. Yumurtlamayı arttırıcı etkisi varmış bir sürü birsürü vitaminler dedi. Evet 1 yumurtam oldu ama boyutu çok güzeldi...

Valla Gynositolde hem folik asit varmış hemde yumurtaları besliyormuş öve öve bitiremedi doktorum. Yumurtlamayı arttırıcı etkisi varmış bir sürü birsürü vitaminler dedi. Evet 1 yumurtam oldu ama boyutu çok güzeldi...
Birde kist oluşumunu engelleyip yumurtanın çatlamasını sağlıyormuş...

Klomen yumurta çatlamazsa kist olmasına neden oluyor galiba... Yani klomen kullanıp kist oluşanı çok okudum.
Ben kullandım arkadaşım 3 ay hatta son kullandığım da 2 kutu içtim dozunu yükseltmişti eski doktorum ve olumlu sonuç alamadık son kullanımda da adet oldum bitti ve 1 hafta sonra kanamam oldu tekrar başka bir doktora gitme kararı aldım yani şuan ki doktorum ve gittiğimde 7 mmlik kocaman bir kistim olduğunu erimezse ameliyat olmam gerektiğini söyledi hatta ara kanamamın kistten kaynaklı olduğunu söyledi ve ilaç vermedi en iyi tedavi sogan suyu dedi ve hemen içmeye başladım çok şükür ki ikinci kontrolümde tamamen erimişti kistim sadece soğan suyu içerek 🤲 şimdi de femaraya başladım ilk tedavim daha kullandım yumurtlama dönemimdeyim inşallah kist tekrarlamaz😔

benim 2 yumurtaö olustu sagda ve solda ama doktor yeterli degil dedi canımsıkıldı:110:

benim 2 yumurtaö olustu sagda ve solda ama doktor yeterli degil dedi canımsıkıldı:110:
Bence canını sıkma benim de 1 tane diye canım sıkılmıştı ama doktorum önemli olan 1 tane olması ve kaliteli olması aksine fazla yumurta olması iyi değil dedi 😊 birde yumurta fazla olduğunda çatlamama ihtimali yüksek olurmuş ve kist oluşurmuş

Bence canını sıkma benim de 1 tane diye canım sıkılmıştı ama doktorum önemli olan 1 tane olması ve kaliteli olması aksine fazla yumurta olması iyi değil dedi 😊 birde yumurta fazla olduğunda çatlamama ihtimali yüksek olurmuş ve kist oluşurmuş
Ne guzel doktorun oyle konusmasi benimkide bana asilama yapabiliriz ded

X