Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba biz arkadaşla bal çörekotu karışımından bahsediyorduk onu ay boyunca kullanıyormuş yanlış anlamışsınız sanırıö siz ne durumdasınız?

Buraya da yazayım gelişmeleri femara ile bir yumurtam gelişti şuan 20 mm yarın iğne vurulcam pkoluyum kilo var ayrıca klomen e dirençm var

Merhaba biz arkadaşla bal çörekotu karışımından bahsediyorduk onu ay boyunca kullanıyormuş yanlış anlamışsınız sanırıö siz ne durumdasınız?
Ben femara sandım korktum ben ilk femara ve çatlatma iğnesi kullandığım da ilk ay hamile kaldım şimdi ikinciyi istiyorum Allah nasip ederse inşaAllah dün ilaca başladım haftaya doktora kontrole gidicem

Merabalar bende ilk defa femara ya dün başladım 2.günümde 5 gün kullanıcam. PCO hastasıyım 2 senelik evliyim eşimdede problem var. İnşallah güzel güzel yumoşlar gelişir.

Maşallah ya allahım saplıkla Doğum nasip etsin. İlk ayınız da mı oldu çok şüküt Peki süreç nasıl oldu herhangi bir sorun var mıydı yumurta dışında biraz anlatsanız
Evet ilk ayda hemen tuttu. Yumurta tembelliği vardı rahim filimide çekelim dedi Dr. Ben kabul etmedim bu ilacı verdi adetin 3.günü günde iki tane sabah kahvaltıdan sonra at 5 gün boyunca. İlaç bittikten 3 gün sonra gittim çatlama iğnesi vurdu

Merhaba. Ben 19u adet oldum. 21inden femara kullaniyorum yarin son gun. Doktora 1temmuz gidicem bakalim noluyo inwAllah tutar

Corek otu yada yagimi surekli.kullanimda kist yapabilir dediniz burda

merhaba benim 3. günüm pazartesi kontrol var bakalım inşallah olumlu sonuçlar alırız. klomen kullandım ilk ay bir yumurta oldu ikinci ay hiç faydası olmadı

Merhabalar kızlar. Bende regl. 5.günü Femera kullandım 5 gün sabah akşam içtim. Aynı zamanda vitamin olarak Gynositol verdi doktorum. Gynositol günde 1 tane içtim. Doktora gittiğimde 22 mm sağda yumurtam gelişmiş. Ovitrella çatlatma iğnesi oldum. İğne olduğum gün ve dün ilişki oldu. Bugün ve yarında olacak. İnşallah hayırla sonuçlanır. Güzel Allah'ım isteyen herkese nasib etsin...

Merhaba evet ayın tüm günü kullanmamak gerekiyor çünkü hızlı yumurta geliştirdiğinde veya çok kullanıldığında yumurtayı kiste çevirebiliyormuş dikkatli kullanılmalı
Ben hamile kalmak yada boyle bir sey icin kullanmoyorim bagisiklik sistemi icin vucuda faydali diye kullaniyorum bir cok kadinda bunun icin kullanuyor diye biliyorum yani 1 ay kullandim simdi ikincisini alicam rahmi temizledigini duydum ayni zamanda etkilerindede alerji disinda herhangi bir yan etkisinin olmadigini yaziyor bunu net olarak nerden biliyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…