Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi ya.. hayırlı olsun canım öncesinde başka bir ilaç kullandın mı? Biraz araştırdım etkili ve iyi bir ilaçmış kaliteli yumurta oluşturuyormuş. İnşallah güzel sonuçlar elde edersin bende adetimde başlayacağım

Bende klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ikikere ikiside olumsuz sonuçlandı.

Oyle mi çok üzüldüm hayırlısı canım benim. Şuan be yapıyorsun peki? Belki klomen iyi gelmedi. Bak baba dr direk femara verdi
Ramazanda ara verdik dr filan gitmedik kendiliğinde de olmadı bugün gecikmeli regl oldum bayramdan sonra başka bi doktora gidecez bakalım o ne diyecem napacak

Ramazanda ara verdik dr filan gitmedik kendiliğinde de olmadı bugün gecikmeli regl oldum bayramdan sonra başka bi doktora gidecez bakalım o ne diyecem napacak
Canım peki tüm testlerin tamamlandı mı? Hsg sperm vs.. kesinlikle iyi bir dr seç kendine bu tarz konularda çok önemli iyi bir dr olması doğru tespit ve tedavi uygulaması ve bu sayede güven duymak. Şükür dr umdan memnunun

Bi gittiğim iyi dr diye gittik özel hatta. Ve eşimde muayane oldu bi sorun yok onda herşeyi iyi dedi dr. Bende böyle olunca dr değiştirecez bu gideceğimiz erzurum da işte

Hmm.. bende özele gidiyorum cnm ama dr güzel tespitler yapıyor hsg filan çekilmeden başlatmadı ilaca tüm testleri tamamladık temiz çıktı şükür tek sorun yumurta kaldı o yüzden geçen gün femara başlayacağız dedi ama adeti bekliyorum işte inşallah sabırla.. sen klomenle ilgili detayları yeni dr una anlat sanırım femara daha iyiymiş kaliteli yumurta sağlıyormuş klomenle başarılı olamayanlara onu veriyorlarmış hatta ( bana ilk olarak femara verdi ama) belki sana da onu verir.

Benimde bir düşük iki de olumsuz klomen denemem var siimdi bakalım femara verdi dün başladım 10 una kontrol var

Benim 2 . Ayim femarayla
İlk ay 3 yumurta büyüdü ama dr catlatma ignesi vermedi ve catlamadilar
Simdi bakalim tekrar kullanıyorum cuma gunu konrtol var

Benimde bir düşük iki de olumsuz klomen denemem var siimdi bakalım femara verdi dün başladım 10 una kontrol var
Cnm hosgeldiniz inşallah hayırlısıyla hepimiz burda güzel sonuçlar alalım mutlu haberler paylaşalım destek olalım Genelde hep klomenden sonra femara başlamışlar ve femara daha etkili ve kaliteli yumurta oluşturuyormuş inşallaj başarılı olacaktır Dğşük için çok üzüldüm ama hayırlısı hayırlı zaman değilmiş diye düşünmek lazım Allahım tez zamanda unutturacak güzel haberi nasip etsin

Benim 2 . Ayim femarayla
İlk ay 3 yumurta büyüdü ama dr catlatma ignesi vermedi ve catlamadilar
Simdi bakalim tekrar kullanıyorum cuma gunu konrtol var
Hafi ya KESK’e verseydi KuZum ya kısmet ama şansa bırakmamak lazım benim dr çatlatma da vereceğini söyledi ben daha adeti bekliyroym çok heyecanlıyım ilaçla ilk tedavim ilk olaraj femara verdi umarım başarılı olur ve bu hormon ilaçlarını uzun süre almayız sizden güzel haberler gelsin inşallah da bende umutlanayım lütfen boş bırakmayın burayı.

Amin canım inşallah seninde sağlıkla gelsin tutunsun

Benim pek gelişme olacağını düşünmüyorum bu tarz ilaçlara dirençm varmış doktor öyle dedi ne alaka ise

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…