Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mrb ben mayıs 2 de adet oldum 3. Günü femara ya basladım 5 gün kullandım. Çok şükür olumlu sonuç verdi hamişeyim
Maşallah ya 🧿 allahım saplıkla Doğum nasip etsin. İlk ayınız da mı oldu çok şüküt🙏 Peki süreç nasıl oldu herhangi bir sorun var mıydı yumurta dışında biraz anlatsanız 🙈 ❤️

ben de adetin 3. günü başladım 5 gün femara kullandım 3 yumurtam oldu birtanesi 21.5 mm olunca ovitrelle(çatlatma iğnesi) oldum bugün 7. gün bakalım ne olacak
İnş güzel sonuçlar alırsın cnm ben adeti bekliyorum ilk kez kullanacağım.. 4-5 günüm var bu ilacı kullanan 3-5 arkadaşla grup kurduk katılmak isteyen olursa bekleriz ❤️

Cnm merhaba hoşgeldin öncelikle. Adetin 2. Günü başlayıp 10 Max 12 gün kullanıyorsun . Aslında mantığı yumurtlamaya yakın günlerde bırakmak işte 12. Gün fikan deyim bırak ❤
Ben 3 aydır hergün 1 tatlı kaşığı corekotu cigniyorum faydası varmidir.bagisiklik için kullaniyordum.bu ay tutmadı gebelik bugün adet oldum.daha önceden 5 haftalık düşük yapmıştım

Ben 3 aydır hergün 1 tatlı kaşığı corekotu cigniyorum faydası varmidir.bagisiklik için kullaniyordum.bu ay tutmadı gebelik bugün adet oldum.daha önceden 5 haftalık düşük yapmıştım
Canım şakın ay boyunca kullanma yumurtayı çok geliştirip kist de yapabilir bence dediğim gibi 10 -12 gün kullan hatta hormon düzeyin nasıl bilmiyorym de una bir danış derim böyle bitkisel de olsa şakaya gelmez. Kaybına çok üzüldüm ama inş en kısa zamanda mutlu haberle doldurursun yerini ❤️🙏

Canım şakın ay boyunca kullanma yumurtayı çok geliştirip kist de yapabilir bence dediğim gibi 10 -12 gün kullan hatta hormon düzeyin nasıl bilmiyorym de una bir danış derim böyle bitkisel de olsa şakaya gelmez. Kaybına çok üzüldüm ama inş en kısa zamanda mutlu haberle doldurursun yerini ❤🙏
Tesekkur ederim hiç bilmiyordum kist yaptığını birakayim kullanmayı. korktum suan

Hadi ya.. hayırlı olsun canım öncesinde başka bir ilaç kullandın mı? Biraz araştırdım etkili ve iyi bir ilaçmış kaliteli yumurta oluşturuyormuş. İnşallah güzel sonuçlar elde edersin bende adetimde başlayacağım
Femara kullandığım ilk ay kızıma hamile kalmıştım şimdi ikinciyi istiyorum dün başladım ilaca bakalım hayırlısı inşaAllah

Tesekkur ederim hiç bilmiyordum kist yaptığını birakayim kullanmayı. korktum suan
Yanlış olmasın siz ay boyu mu kullanıyorsunuz bu ilacı? Benim doktorum adetin 3. Günü iki tane aynı anda almamı saatine dikkat etmemi söyledi 5. Gün de ilaç bitiyor zaten Salı günü de kontrole gidicem çatlatma iğnesi vericek

tabii ki bazı seyler masum görünüyor hatta belki kiminin mucizesi🙏 Ama fazla veya yanlış kullanıldığında herkese zararı var lütfen herşeyi bilinçle yapalım allah korusun herşey olabilir sağlıklı giden düzeni bozmayalım ❤️ Ama dediğim gibi adetin 2. Günü başlayıp 10-12 gün yapılıp bırakabilirsiniz İsterseniz. Ama buna rağmen bile üst üste aylarca denemeyin derim 🙏 allahım iyi haberler nasip etsin

tabii ki bazı seyler masum görünüyor hatta belki kiminin mucizesi🙏 Ama fazla veya yanlış kullanıldığında herkese zararı var lütfen herşeyi bilinçle yapalım allah korusun herşey olabilir sağlıklı giden düzeni bozmayalım ❤ Ama dediğim gibi adetin 2. Günü başlayıp 10-12 gün yapılıp bırakabilirsiniz İsterseniz. Ama buna rağmen bile üst üste aylarca denemeyin derim 🙏 allahım iyi haberler nasip etsin
Amin

X