Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR VE KULLANACAKLAR 🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ovulasyon testi alıp moralimi bozmak istemedim çünkü ilaçsız yumurtlayabileceğimi sanmıyorum bu şekilde en azından belki olur diyebiliyorum bakalım nasip

ovulasyon testi alıp moralimi bozmak istemedim çünkü ilaçsız yumurtlayabileceğimi sanmıyorum bu şekilde en azından belki olur diyebiliyorum bakalım nasip
O da doğru canım ama olumlu düşün bazen ilaçla olmayanlar var oluruna bıraktığı ay kalıyor sen dene elinden geleni yap en azından boş geçmesin inş güzel haberle sonuçlanır

Hahaha benim açımdan bi sıkıntı yok eşimle birbirimizin telefonlarını kurcalamayız genelde ben bi şey göstermediğim sürece benim telefonuma bakma gereği duymaz
Kız yok Benin eşim de kesinlikle bakmaz oyle setlerimiz yoktur ben eşimi kastetmedim hani dışarda bir ortamda misafirlikte telefonda birden belirmesin yumurta sperm yok çatlatma mevzuları benim eşim ve bir kaç arkadaşım dışında kimse bilmiyor henüz ilaca başlayacağımı fikan

Grubu sessize alırsan bildirim gelmiyor bebeğim sen girince görüyorsun mesajları. Öyle olsa baya vahim olurmuş

Grubu sessize alırsan bildirim gelmiyor bebeğim sen girince görüyorsun mesajları. Öyle olsa baya vahim olurmuş
Ben de senin gibiyim ya eşim biliyor bir de çok yakın iki arkadaşım var onlar. Anneme de eczacı müşterisi var ona ilaç sordurmak için söylemek zorunda kaldım. Hepsi bu

Ben de senin gibiyim ya eşim biliyor bir de çok yakın iki arkadaşım var onlar. Anneme de eczacı müşterisi var ona ilaç sordurmak için söylemek zorunda kaldım. Hepsi bu
Yaa sorma insan gerçekten ona buna söylemek İstemiyor. Aileme de söylemek istemedik henüz üzülüp bana da stres olaraj dçnmesin diye
Tmaam kızlardan da onay çıkarsa kurayım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…