Faydalı fikirlere güçlü kadınlara çok ihtiyacım var 😢😢

Hastalığım geçsin çalışırım kreşler çok pahalı kızım için endişem

Niye sen ödeyesin?
el alemin boşanmış kadınlarıyla zevkü sefa eyleyen başka etlerde eğlence işine giren kocanın yaptıkları yanına mı kalacak?
Aldattığını ispatlayacaksın, boşanınca da çocuğun bütün giderlerini o şerefsiz de paylaşacak.Elim ayağım titredi, waoow bitirdinmiş! görsün bakalım kim kimi bitiriyor??

Yukarıdaki yorumu size acıdığım için bir hışımla yazmıştım Evlat Kokusu .fakat şunu görünce ben de boşanmayacagınızı düşünüyorum

NE Diyorsunuz siz ya??? Kimden neden bahsediyorsunuz dediklerinizin hiçbirini kabul etmiyorum!!!!! Travesti kabul edecek kadar Aşağılık değilim ne demek istediniz bana????? Kendine gel Kadın ne yazdığını bil bu hesapta bana ait olmayan konular var diye 15 gün engel yemiştim şimdi bu yorum için engel yerim belki ama.. Bana bukadar yardımcı olan kadınların içinde bunları yazdığın için ALLAH BELANI VERSİN UZAK DUR HER KONUMDAN. İnsanlar benim için neler düşündü ya lanet olsun sana! !!!!!!

Allah razı olsun

Çok güzel fikirler veren olmuş Allah razı olsun dün terket tim evi avukata baş vuracağım ama burada öyle bi kadın varki hakkımda atıp tutmuş iğrenç iddialarda bulunmuş şimdi bu son mesajım birdaha bu platformda asla bulunmam herhalde üzgün bitkin bir anneye öyle şeyler denmez. O kişi Allahın dan bulsun ahımı aldı yürekten hemde.. Hepiniz hoşçakalın..

evladım 5 yaşındaki çocuk gibi diğer konulara yazdığım yorumları tek tek bulup beğenmedim demek sence de komik değil mi?
hesabını kim kullanmış nereden bilelim.?
güzelce açıklamak yerine bela okumak neyin nesi? bu mudur kendini ifade ediş şeklin? bu kadar mısın?
neyse evet banlanacaksın. dikkat et de hayat banlamasın seni bu üslupla..

Günaydın.

Bence de hiç kimseye beddua etme.

Her giden bir şekilde geri dönüyor, dönmeyenin de canı sağ olsun,burada şimdiye kadar hiç kimseye yalvarıldığını görmedim.

Madem başkaları kullanıyordu hesabını da niye bunu açıklayarak konu açmadılar da üzerine kaldı ihale. Bunu şimdi nasıl ispatlarsın ki?

Neyse konuya gelince,Allahım yardımcın olsun inşallah.
Emin ol her boşanmaya kalkan insan küçük büyük zorluklar yaşıyor ama Allahın izniyle altından kalkılıyor çok şükür.
Çalışacaksın hem de çok çalışacaksın.
Hem psikolojini düzeltmek daha kolay olacak hem de para kazanmak zorundasın.
Hastalığın için Allahım büyük şifalar versin inşallah.
Bir an önce iyileşip hayata asılman dileğimle.

Bu nedir yahu. Konunun tamamını okumadım çok bilgim yok. Ancak mevcut profilinizde var olan konuları hatırlattı diye bu ne saldırganlık? Bir başka yorumda da üzgün anneye öyle şeyler Denmez allahından bulsun demişsiniz. Kusura bakmayın annelik bize pozitif ayrımcılık sağlamıyor. Bir platforma bir konu açıyorsanız her türlü yoruma da açık olmak zorundasınız. Hakaret, küfür dışında ki gördüğüm kadarıyla öyle bir şey de yok. Oldu üreyip doğurduk diye herkes pozitif ayrımcılık yapsın, hassas davransın. Belalar, ahlar bilmem neler.

"benim üyeliğimle benim bilgim dışında konular açılmıştı ben de bu yüzden banlandım o konularla alakam yok" yazsanız, mevzu gayet net anlaşılır. Diğer bir deyimle kuzenim yazmış.

Valla bana da neler söylendi neler. Hakkımda yargıya varanlar mı dersiniz, anneliğimden vuranlar mı dersiniz. Hiç beddua etmek ya da ahımın tutacağını düşünmek aklıma gelmedi. Her olumsuz yorum yapana evlerine ataş düşsün desek, her olumsuzlukta anneliği öne sürsek ohooo.

Bazı insanlar psikolojik olarak çok kötü durumda demekki

Ben beddua atmeyi seviyorum ama ilk defa bu kadına bunu yaşatan adama sövesim geldi.. Ne kötü bir durum ya konuya yeni denk geldim yorumlar çok karışık

Beddua etmek istemezdim ama 1yıl önce 2 kişiyle ortak kullanıyorduk yasakmış bilmiyordum uyarı aldım. Banlandım ama artık kimse bilmiyor şifremi ama,, hangi konu açsam eski yorumlarla vuruyor birkaç kişi bence kimsenin eskisi karıştırılmasın.. Beddua ettim pişmanım özür diliyorum Hakkınızı helal edin

Sen çalışsan çocuğa annen bakmaz mı? Tabiki hak etmiyorsun inşallah kurtulursun. Biraz sakin ol bence sağlığından da olacaksın inan ki bunlar herkesin başına gelebilecek şeyler neden ben diye kendini paralama hiç faydası yok çocuğun için güçlü olman lazım

İnsan eşi için yaptığı tüm fedakarlıklar için çok pişman oluyor dimi.Çok zor bir durum sizin boşanacağınızı duyunca o zaman anlıcak anyayı konyayı böyle gizli iş çevirmek her zaman güzel gelir.Aradan çekiliyosunuz bakalım bu seferde zevk vericekmi.

Çok zor ya anlamıyorum eksik olan neydi nasıl bakıyorlar evdeki in yüzüne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…