Faydalı fikirlere güçlü kadınlara çok ihtiyacım var 😢😢

Neden bu kadar zayıfsiniz? Lutfen biraz toparlanin.
o pislikten tazminat nafaka gibi seyler alabilirsiniz.
dik durun.yuvanizi siz degil o pislik bozdu.
bedelini odetin.
zamanla duzeninizi kurarsiniz.
lutfen biraz guclu olun kiziniz icin
En çok istediğim şey güç ⛮

Saydıklarınız geçerli delil değil mahkeme için. Resim beğenmek, altına woww yazmak, 45 dakika telefon konuşması, balkona çık yazması... Sizin geçerli somut delile ihtiyacınız var. Yüzünü görmek istemiyorum diyorsunuz o halde belli etmeyip delil toplama imkanınız yok. Boşanma davası açıldıktan sonra görüşmeye devam ederlerse aralarında bir ilişki olduğunu o zaman da ispatlayabilirsiniz.
Ek olarak kadına dava açma durumu 2018 yılında Yargıtay tarafından kaldırıldı. Evlilik birliği iki kişi arasında olduğu için üçüncüye kişiye dava açılamayacağına karar verildi.

Siz çalışmazken 20 bin nasıl borçlandınız? Kredi çekemezsiniz. Eldense kime borçlusunuz? Borcunu harcını boşver, delillerin de var. Sonra daha çok yıpranırsınız. Borç için vazgeçmeyin.

Saydıklarınız geçerli delil değil mahkeme için. Resim beğenmek, altına woww yazmak, 45 dakika telefon konuşması, balkona çık yazması... Sizin geçerli somut delile ihtiyacınız var. Yüzünü görmek istemiyorum diyorsunuz o halde belli etmeyip delil toplama imkanınız yok. Boşanma davası açıldıktan sonra görüşmeye devam ederlerse aralarında bir ilişki olduğunu o zaman da ispatlayabilirsiniz.
Ek olarak kadına dava açma durumu 2018 yılında Yargıtay tarafından kaldırıldı. Evlilik birliği iki kişi arasında olduğu için üçüncüye kişiye dava açılamayacağına karar verildi.
3.kişiye manevi tazminat davası açılabiliyor sanırım eğer evlilikten haberdar ise(kaldı ki çalıştığı yerdeki biriyse biliyordur bence)

3.kişiye manevi tazminat davası açılabiliyor sanırım eğer evlilikten haberdar ise(kaldı ki çalıştığı yerdeki biriyse biliyordur bence)

Sanıyorsunuz? Ben emin yazıyorum. Evlilikten haberdar olsun olmasın evlilik bağı 2 kişi arasındadır. 3.kişiye bu konuda dava açılamaz. Resmi gazetede yayınlandı bu karar

Pinkflambe de yazmış, ben de konuyla beraber okuma fırsatı buldum, 12.2018 resmi gazetede Yargıtay tarafından kaldırıldığı ilan edilmiş, haberli habersiz olması fark etmiyor ancak kişisel haklara karşı bir saldırı-zorbalık halini alması halinde tazminat davası açabiliyorsun.
Mesela adam, eşinin özel bilgilerini bu kadın ile paylaştıysa ve bu kadın, bu özel bilgileri kullanmaya kalktıysa.
Ve benzer avukat yorumları da mevcut.

2000tl maaş alsam hepsi kreşe gider kreşli iş var ünüversite mezun istiyor. Annem bi tık zengin kesimden ev aldı emekli olunca sakin bi yer rahat olalım diye borçları var şu anda çalışsam asgari ücretle ama kreşe gücüm yetmiyor ailemden destek isteyemem çalışmak zorundayım biliyorum ama
Çocuğunuz anaokulu yaşına gelene kadar aileniz size bakar.
anaokuluna başlayınca da siz ailenize destek olursunuz.

Ne yapıp edin o borcunuzu eşinize odettirin öyle bosanin yani güçlenip bosanin yoksa çok zor bu süreç

kaçıncı aldatılışınız bu?
hayır yani bu kadar şaşırdığınız ne?
hamileyken de aldatmış özür dilemiş.
eskorta gitmiş affetmişsiniz.
travestiyi bile affetmişsiniz.
45 yaşında ki kadına takılmanızı anlayamadım.
hepsinde de büyük büyük yazmışsınız adama sallayıp sallayıp affetmişsiniz..
Ohaaa.

Ona rağmen midesi almış da şimdi mi almıyor?
İnşallah hastalık bulaşmamıştır sana @dersimiz hayat

Pinkflambe de yazmış, ben de konuyla beraber okuma fırsatı buldum, 12.2018 resmi gazetede Yargıtay tarafından kaldırıldığı ilan edilmiş, haberli habersiz olması fark etmiyor ancak kişisel haklara karşı bir saldırı-zorbalık halini alması halinde tazminat davası açabiliyorsun.
Mesela adam, eşinin özel bilgilerini bu kadın ile paylaştıysa ve bu kadın, bu özel bilgileri kullanmaya kalktıysa.
Ve benzer avukat yorumları da mevcut.
Emin olarak konuşmadım zaten kesin öyle derdim yoksa.

Birincisi o mesajlar delil sayilmaz. Sarmas dolasli fotograflari delil sayiyorlar. Arkadasim diyebilir cunku. Ya tanik olacak ya kendi itiraf edecek ya da askim sevgilim li yazismalar ve ya da sarmas dolasli fotograflar olmali. Sosyal medyada birinin fotograflarini begenme ya da balkonona cik diye mesaj ayma delil sayilmiyor. Balkona cik dedim cunku asagi bilmem ne atti falan gibi yalan atsa ispatlayamazsiniz, kiskanclik hastasi olarak da suclanirsiniz istelik. Delil toplayana kadar sesdiz kalin ya da siddetli gecimsizlikten bosanin ve ya anlasmali bosanin eger daha fazla devam edemeyecekseniz.
Ikincisi evi anne ve babaniz aldi ise ev kimin uzerine? Ev eger esiniz ya da sizin uzerine ise ve tum parayi babaniz odedi ise evi babaniz uzerine alsin yine de bir avukata sorun ama evlilik birlikteligince alinan mallar ortaktir.
Borclar evin borclari mi? Borclar evin borclari ise evi ben aldim kredi cektim borcunu odeyorum diye odedigi dekontlari sunabilir. Eve babanizin katkisi ne kadar? Bence siz bir avukat ile gorusun. Cok gecmis olsun. Psikolojinizi bozmayin. Su yaptigi sizde bir ekdiklik buldugu icin degil, esinizde eksiklik oldugu icin, adamin kisiligi bozuk. Su an dunyaniz basiniza yikilmis gibi gorunse de ileride bu karaktersizden kurtulunca oh be diyeceksiniz.

kaçıncı aldatılışınız bu?
hayır yani bu kadar şaşırdığınız ne?
hamileyken de aldatmış özür dilemiş.
eskorta gitmiş affetmişsiniz.
travestiyi bile affetmişsiniz.
45 yaşında ki kadına takılmanızı anlayamadım.
hepsinde de büyük büyük yazmışsınız adama sallayıp sallayıp affetmişsiniz..
Bu kadar aldatıldınız ve affettiniz öyle mi :KK57: o zaman 40 yaşındaki öğretmenle 45 dk konuşması çok normal baksanıza adam neler neler yapmış başka

Ne gibi şeyler delil sayılıyor peki hiçbir fikrim yok çünkü. Bide 2. Çocuk istiyordu omurgasız adam 😠
1. Aldatma olayını gören, birinci elden bilen, bu konuda doğrudan bilgisi olan tanıkların şahitliği
2. Öteki kişiden gelen telefon mesajları
3. Fotoğraflar ve video, ses kayıtları
4. Otellerde konaklama kayıtları
5. Kredi kartı ile yapılan harcama dökümleri
6. Telefon dökümleri
7. Bankadan yapılan ödeme kayıtları
8. Bir ajanda veya bir not defterindeki kayıtlar, mektuplar,
9. Birlikte yapılan seyahate ilişkin biletler, gidilen restorana dair kanıtlar,
10. Alınan bir hediyeye ilişkin belgeler

Bence delil toplamaya devam edin. Evinize dönün soğukkanlı olun biliyorum zor ama yapmak zorundasınız. Yeterli delil toplayınca manevi tazminat davası da açarsınız. Nafakaniz da yüksek olur. Tazminat çıkarsa onunla yirmi binlik borcu ödersiniz. Nafaka ile de bebeginizi kreşe verir kendiniz de çalışır ailenizin yanında yaşarsınız bir süre. Durumu toparlayinca ayrı eve çıkarsınız. Şu an en önemli olan şey sakin ve akıllıca hareket etmeniz.
bu akli mantikli buldum , öfkeyle kalkip zararla oturma diyecektim ki , baska üyelerin yazdigi defalarca aldatildigin ve her defasinda affettigini okuyunca vaz gectim akil vermekten .

insan cidden kendi layik gördügü hayati yasiyor :işsiz:

X