Faydalı fikirlere güçlü kadınlara çok ihtiyacım var 😢😢

Evlat Kokusu

Kötü Kalpli Kullarından Koru Allahım,💜
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2019
2.365
1.720
Çok affettim neden bilmiyorum ama salak gibi aptallık edip affettim hataları olduğu zaman . Ailem ev aldı kredi ödüyor ikisinde çalışıyor çocuğuma kim bakacak dedim içime attım..
Artık hasta oldum tedavi görüyorum.2015 yılında severek evlendim 2 yıl sonra kızım doğdu şükür sebebim ne olduysa o doğduktan sonra oldu..
Ev süpürüp silen, cam silen, temizlik yapan, yemek bulaşık ya her konuda yardımcı olan mükemmel bir eşim vardı.. Akşam ufak sürprizleri falan çok aşık mutluyduk. Kuzeni ahh o kuzeniyle barıştı hayatım alt üst oldu kızım 2 5 yaşında son 6 7 aydır eve gelip yemek yer dışarı çıkar gece 11,12de gelir artık aldım karşıma konuştum biz varız dışarı hayatına ara ver kuzenlerleyim sıkılıyorum bütün gün ağır iş dedi 4 gün önce kararttım gözümü baktım telefonuna..
Eşim okulda görevli ikimizde 29 yaşındayız. 42 yaşında emekli eşinden ayrılmış bir öğretmenin Instagram da bütün resimlerini beğenmiş. Hepsini.. bi durumuna wooowwww bitirdin yazmış oda beni ara yazmış eşim tabiki yazmış bunları ekran görüntüsü aldım. Kadını gün içinde aramış 45dk lık konuşma var ya evini bile biliyor balkona çık yazmış ama onu çekememişim elim ayağım titriyor du. Ya ben bakımlı bir Anneyim kuaföre giderim, güzel kokarım, kendimce güzelim. Eksiğim neydi. Ya ben ona dünya tatlısı çocuk verdim canımdan çok sevdiğim baba evini babamın soy adından vaz geçtim. Kıymetlim derdi babam gözleri yaşlı bırakıp bu adamla yuva kurdum. Kirlisini yıkadım ütüledim. Hasta olsa başını bekledim ne yaptım ne. Şimdi asla ve asla affetmiyeceğim şimdi bana akıl verin lütfen
Çalışmıyorum ama üzerime 20milyar borç var. Annem babam çalışıyor çocuğuma bakardı çalışırdım. Sadece o iki mesaj bide resim beğenileri delilmidir?
Takılarım, 15milyar bekarlıktan birikimim vardı hepsi onun borçlara gitti hiçbir birikimi mi yok böyle durumla nasıl başa çıktınız ne yapacağımı bilmiyorum fikir verin bana... Annem babam tansiyon hastası, onlar da çok üzülecek çünkü kimse ondan beklemezdi çok iyi bir etşi onlara göre en ağır darbe vurdu ya hak etmedim,, kimse hak etmiyor. Kızım nasıl düşkün dü ona ilk kelimesi baba oldu Kvlidmle anne kız gibiydik herşeyi bitirdi ya ne yapacağımı bilemedim fikir verin bana harekete geçeceğim kimse bilmiyor yaşadıklarımı 4 gündür babaevindeyim hasta oldum tedavi görüyorum diye. İşe başlasam kızımı napcam 2 kreş var servis dahi 3.000tl 4 gündür ruh gibiyim kimse bilmiyor dün 2 serum takıldı ahhh ahhh içim yanıyor evim yuvam vardı. Düşünün evimi özlüyorum ya bu adam nasıl bir katil bütün duygularımı öldürdü annesi yaşında kadının evine gitmiş yaaa. Ispatım yok off offf canım yanıyor geçermi bunlar...

Son düzenleme:
Öncelikle çok geçmiş olsun. Delil sayılır tabiki çünkü 2 mesaj filan demişsiniz ama mesajların biri “balkona çık” ne demek bu evine gitmiş demek. Hem bunlar var hem evine gece yarıları gelmek, ailenize gereken ilgiyi bakımı vermemek vb. Karartın gözünüzü sağlığınızdan olmuşsunuz zaten alın raporlarınızı manevi tazminat da açın borçlarınızın bir kısmını da ödersiniz böylece. Sonra da çalışır kapatırsınız 20.000 bir şey değil 1 senede kapanır gider. En önemlisi sizin mutluluğunuz sağlığınız yazık o bebeğe onu düşünün ayakta durun sadece onun için.

Ailenizle yasayamaz misiniz bir sure? Kalacak yer yiyecek yemek derdiniz olmaz siz sadece kizinizin masraflarini karsilarsiniz. Sonra toparlanirsiniz nasilsa. Bu adami cekmekten iyidir.
2000tl maaş alsam hepsi kreşe gider kreşli iş var ünüversite mezun istiyor. Annem bi tık zengin kesimden ev aldı emekli olunca sakin bi yer rahat olalım diye borçları var şu anda çalışsam asgari ücretle ama kreşe gücüm yetmiyor ailemden destek isteyemem çalışmak zorundayım biliyorum ama

Çok affettim neden bilmiyorum ama salak gibi aptallık edip affettim hataları olduğu zaman . Ailem ev aldı kredi ödüyor ikisinde çalışıyor çocuğuma kim bakacak dedim içime attım..
Ben şu yazdığınızı anlayamadım ne yapsalardı herkesin bir işi var sonuçta...
Bu adamla birleşmeyi düşünmeyin çalışır ödersiniz...

kendinize acıma sebebiniz ne ki?

Emin misiniz belki düşündüğünüz gibi bir durum değildir.

Teşekkür ederim ben onu görmek bile istemiyorum benden de kızımdanda uzak dursun o aslında evliliğimizi, kızımızı beni Aldattı. Kızıma ayıracağı vakti o pislik kadına ayırdı

Kararım net asla affetmiyeceğim asla

Dayanamamki onunla aynı evde olmaya

Ahhla Vahlaa anca kendini hastanelik edersin.
Kalk ayağa toparlan kendine gel, sen bu değilsin.
Hele bir de üstüne üstlük anneysen 2 kat güçlü olacaksın.
Evine gitti gitmedi bilmem zaten bunları düşünmenede gerek yok.
SEN BUNDAN SONRA YAPACAKLARINA ODAKLANACAKSIN, BU HERİFİN NE HALTLAR YEDİĞİNE YADA VAH VAH BİZ ÇOK MUTLUYDUK BUNU BİZE NASIL YAPTILARLA DEĞİL.............

Çocuğun için dimdik ayakta durmalısın, seni kaybeden utansın. Sen hiçbirşey yapmadın bu senin karakterinle alâkalı olan birşey değil kendini suçlama. Medemki kendisini başkasına lâyık görmüş ne hâli varsa görsün. Üzülmeni bile haketmiyor.

Kendime acıyorum çünkü inandım şüphesiz aklımda kötülük yoktu bu yüzden

Bence delil toplamaya devam edin. Evinize dönün soğukkanlı olun biliyorum zor ama yapmak zorundasınız. Yeterli delil toplayınca manevi tazminat davası da açarsınız. Nafakaniz da yüksek olur. Tazminat çıkarsa onunla yirmi binlik borcu ödersiniz. Nafaka ile de bebeginizi kreşe verir kendiniz de çalışır ailenizin yanında yaşarsınız bir süre. Durumu toparlayinca ayrı eve çıkarsınız. Şu an en önemli olan şey sakin ve akıllıca hareket etmeniz.

Böyle desteklerle ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…