Faydalı fikirlere güçlü kadınlara çok ihtiyacım var 😢😢

Teşekkür ederim ben onu görmek bile istemiyorum benden de kızımdanda uzak dursun o aslında evliliğimizi, kızımızı beni Aldattı. Kızıma ayıracağı vakti o pislik kadına ayırdı
Çok haklısın o ne senı ne kızını o sadece kendini aldattı. Allah buyuk her zorluğun bir kolaylığı vardır. Çok pişman olur ama maalesef eskisi gıbi olmaz.

O delili toplamak mümkün değil çünkü ben o adamdan nefret ediyorum artık

Çok teşekkür ederim

Bu sorularımı cevaplarmısın.
*Kredi borcu ev kredisimi bireysel kredimi ?
*6 ay idare etsen Devlet kreşleri 3 yaşında almıyor mu ?

Bu sorularımı cevaplarmısın.
*Kredi borcu ev kredisimi bireysel kredimi ?
*6 ay idare etsen Devlet kreşleri 3 yaşında almıyor mu ?
Araba kredisi kayın babam üzerine alındı araba oğlu ticaret yapsın diye devlet kreşi için 1 yıl gerekliymiş ablam yolluyor sordum sağlıklı düşünemiyorum kii

Haberi yok gördüklerimden yüzüne bile bakmadım
Neden konuşmuyorsunuz ki bu da bana saçma geliyor işte....
İnanma zaten söylediklerine de ne yapıyorsanız kendinize yapıyorsunuz..

acınacak bir durum da yok....
Böyle böyle gördüm boşanmak istiyorum aldattığını da kanıtlarsanız tazminat alırsınız güzelce

O zaman bir sure krese yollamayin cocugunuzu. Anneniz baksin,siz calisin. Bir yil sonra biter borclariniz. O zaman verirsiniz cocugunuzu krese. Ayni evde evli olarak hayatinizi devam ettirseniz ne o borclar biter ne de siz mutlu olursunuz

O zaman bir sure krese yollamayin cocugunuzu. Anneniz baksin,siz calisin. Bir yil sonra biter borclariniz. O zaman verirsiniz cocugunuzu krese. Ayni evde evli olarak hayatinizi devam ettirseniz ne o borclar biter ne de siz mutlu olursunuz
Annem çalışıyor işte yoksa hemen açarım davayı önce plan yapmam lazım bitecek eminim

Sadece beğeni bide iki mesaj var delil olurmu ki? Yada 45 dakika ne konuşmuş mahkeme dinlermi bilmiyorum ki

Araba kredisi kayın babam üzerine alındı araba oğlu ticaret yapsın diye devlet kreşi için 1 yıl gerekliymiş ablam yolluyor sordum sağlıklı düşünemiyorum kii

*Araç Kredisi ödemesiyse araç kredi çekilen yere ipoteklidir. Ödemezse aracı alırlar elinden bu riske girmezler.
*Devlet bir çok pilot şehir seçti. Avrupa Birliği desteği ile ayrı olan annelere kreş desteği veriyor.

Tamam kafi derecede kendini yıpratmış, üzülmüşsün.
Üzülme evresini tamamladın bunları araştır.
Kredi ile ilgili belgeleri gerekirse özelden paylaş ben sana yol gösteririm.

Çok ama çok üzgünüm sizin ve yavrunuz adınıza ama ahınız yerde kalmayacaktır tüm kalbimlede bunu diliyorum.

Aralarındaki ilişkinin mahiyetini net bilmiyorsunuz, ancak sizden gizleme gereği duyduysa-bu arkadaş(!)ın hiç adı sözü geçmediyse evde (Ki telde 45 dklık bir konuşma, baya samimi bir arkadaşlık demektir ve gıyabında bile olsa tanışık olmanız icap eder), elbette midenizin bulanması normal. Önce bunu netleştirmenin yoluna bakın, eşinizin, karşınızda kendini aklayabileceği bir açıklık bırakmayacak şekilde delil toplayın. Birkaç beğeni ve -balkona çık- mesajı (Ki hak veriyorum size şüphelerinizde), kolay inkar edilebilir.
Aldatıldığınızı ispat edebilirseniz, o kadından da tazminat alabilirsiniz.

Bunun haricinde, eve karşı ilgisizliği ve düşüncesizliği konusunda, sadece lafınızla sözünüzle değil, hareketlerinizle de uyarı çekin. Benzer bir durumu yaşıyor olsaydık, adamın çamaşırını yıkayıp ütüleyivermezdim şahsen, kendimi zerre yıpratmazdım. "Halim yok, içim sıkılıyor, yapasım gelmiyor" deyip çekilin bu süreçte, çocuğunuza kadar düzeniniz olsun. Sizin de sıkılıp bunalmaya hakkınız var, bu boşlukta da olası boşanmada yasal haklarınızı, maddi güvencelerinizi, kredi durumlarınızı araştırın-soruşturun; eşinize aldırabileceklerinizi aldırın, evden satabileceklerinizi satın-biriktirebileceklerinizi biriktirin, maddi olarak da hazırlanın.

Aceleye gerek yok. Şimdi dımdızlak gitmek yerine, yerinizi yapın, geriye de koyun tekmeyi öyle gidin.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Belgeler bende değil ama eşim 150 milyar araba kredisi çekmişti benim çektiğim kredi ihtiyaç kredisiydi 35milyar geçen yıl ayrıldım işten o zaman çekmiştim 5000tlsi ödendi henüz

Belgeler bende değil ama eşim 150 milyar araba kredisi çekmişti benim çektiğim kredi ihtiyaç kredisiydi 35milyar geçen yıl ayrıldım işten o zaman çekmiştim 5000tlsi ödendi henüz

Bireysel ise evet size kalır.
Sadece bu parayı banka yoluyla Kayınpederinizin yada eşinizin banka hesabına yolladıysanız size ait borç olmadığı ispat edebilirsiniz. Diğer türlüsü sizi üzer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…