Fal Sepeti Deneyimleri

geleceği bende cıkmadı ama anlık bildikleri beni de cok sasırttı anda iyi olmasına bile razıyım çoğu anlığı göremiyo. gelecek zaten her an değiştiği için çok bi beklentim yok
Aynen ben hem geleceğin kesin bilinebileceğini düşünmüyorum hem de beklentim yok anda karşımdakinin hislerini bilseler yeter, çok detay verip bilince anda ona inanasım geldi gerçi bana hepsi hemen hemen aynı şeyi söylüyor zaten

Kızlar bende berke baktırdım . Sadece ayrı olduğumuzu belirtmiştim . Biz sevgılımden dolayı ayrılmıştık. Berk geçmişi güzel bilmişti anda da iyiydi bende . Gelecekle ilgili 2 aylık süreçte barışma yok ama o zamana kadar aranızda bir kaç konuşma geçecek demişti . Ki biz sevgilimle 7 aydır ayrıyız. Ve dediğide çıkıyor gibi . İletişime geçtik ex le görüşmemiz olacak

Insalllah dönerler
Falcılara bakmayın kızlar. Benim bir arkadaşım yıllarca eski sevgilisinin arkasından yas tuttu. Falcı falcı gezdi. Dönecek diyen oldu seni seviyor diyen de. Adamın umrunda bile değildi. Evlendi adam. Bana da eşin pişman olacak dönecek dedi yıldızname baktırdığım biri. İki ay süre verdiler. Adam burnundan kıl aldırmadı. Boşanıyoruz. Geçen zamanınıza yazık.

Kızlar bende berke baktırdım . Sadece ayrı olduğumuzu belirtmiştim . Biz sevgılımden dolayı ayrılmıştık. Berk geçmişi güzel bilmişti anda da iyiydi bende . Gelecekle ilgili 2 aylık süreçte barışma yok ama o zamana kadar aranızda bir kaç konuşma geçecek demişti . Ki biz sevgilimle 7 aydır ayrıyız. Ve dediğide çıkıyor gibi . İletişime geçtik ex le görüşmemiz olacak
Baska kim bildi ?

X