Fal Sepeti Deneyimleri

Bana da atar mısınız
Klothoyagmura 750 tl ödedim. Birkaç tarot türü var fiyatları farklı benimki aşk tarotuydu. Whatsapptan bakıyo ses kaydı atıyo 25-30dk yaklaşık. Hiç detay vermemiştim bi de eski sevgilimin sosyal medyası falan da yok hani o şekilde öğrendi desem. Sadece ayrıldık demiştim ve özleyip özlemediğini vs sordum. Numarayı atayım özelden

Zülal şen az önce 18 dakikalık kayıt atmış. Sanırım şimdiye kadar en beğendiğim buydu. Eski sevgilimle gelecek planlarımızı, geçmişinde kız arkadaşının ona yaptığı şeyi ondan çok etkilendiğini benim de bunu yapmamdan çok etkilendiğini (gerçekten böyle bunu konuştuk ayrılırken), onun bi arkadaşının benim hakkımda ona konuştuğu olumsuz şeyi konusuyla birlikte (bunu da biliyorum), onun kişiliğini ve olduğumuz durumu bildi. Geleceği çıkar umarım ama burda çıkan kadar çıkmayan da olmuş bilemiyorum. Umarım çıkar. En azından anda iyidir umarım. Pespembe de konuşmadı gerçekçiydi
Soruda ayrıntı verdiniz mi yoksa genel yorum mu istemiştiniz?

Sorduğum bir sorunun cevabını söyledi sonra başka yorum yok,benim sorduğum sorulara verdiği yanlış cevaplarını düzelttim zaten artık ben yorumdan kopmuştum😞

X