Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar bir yolun varda üç günlük yüzde elli indirim başlamış oraya gökçe diye biri gelmiş buradan bir arkadaştan gördüm geçenlerde baktırdım bayağı beğendim fiyatı da çok düşük yüzde elli ile değerlendirilebilir başka önerisi olan var mı oradan berk mars Nurbanu Aylin Serkan dışında

Kızlar bir yolun vardaki berk nasıl sizce
Bana bi tutarlı bi tutarsız gibi geliyor da diğer yorumculardan yanda benim düşündüğümden farklı yorum yaptığı önemli şeyelr var? Ne dersiniz hiç teyit eden oldu mu çıkan ya da çıkmayan yanlış bildi diyen?

Bana bi tutarlı bi tutarsız gibi geliyor da diğer yorumculardan yanda benim düşündüğümden farklı yorum yaptığı önemli şeyelr var? Ne dersiniz hiç teyit eden oldu mu çıkan ya da çıkmayan yanlış bildi diyen?
Canım ben ona iki defa baktırdım ilkinde temmuz ayı bitene kadar diye vade vermişti ikincide Ağustos dedi ilk falı patlayacak sanırım

Ben ona burdan görüp kahve falı atmıştım sevgilimle ayrılık sebebimizi vs söylememiştim fal boyunca sanki o hata yapmış brn ayrılmışım gibi yorumlamıştı en sonda da bu en iyi el falında görünür dedi ben salak gibi anda tutmadığı halde bi de el falı attım bu defa ayrıntı verdim, tam tersi yorum yapmış ilkinde ölüp biten adam bi anda sevgisi bitti falan bende iyi değildi

Ben ona burdan görüp kahve falı atmıştım sevgilimle ayrılık sebebimizi vs söylememiştim fal boyunca sanki o hata yapmış brn ayrılmışım gibi yorumlamıştı en sonda da bu en iyi el falında görünür dedi ben salak gibi anda tutmadığı halde bi de el falı attım bu defa ayrıntı verdim, tam tersi yorum yapmış ilkinde ölüp biten adam bi anda sevgisi bitti falan bende iyi değildi
Bu arada ayrılma sebebimiz benim hatam ve o ayrıldı yanlış yani tamameb

Beni de el falına yönlendirdi atmayacaktım 1 hafta bekledim sonra attım
Yani beni de yönlendirmeye çalışmış ama bana mantıklı gelmedi, bi dediği uymayıp soruda yazınca da cevap da kıvırıyor gibi geldi.
Sizlere de aynısı oldu mu merak ettim
Bir konuda da çok olumsuz yorum yapıp huzursuz da etti

Beni de el falına yönlendirdi atmayacaktım 1 hafta bekledim sonra attım
Yani beni de yönlendirmeye çalışmış ama bana mantıklı gelmedi, bi dediği uymayıp soruda yazınca da cevap da kıvırıyor gibi geldi.
Sizlere de aynısı oldu mu merak ettim
Bir konuda da çok olumsuz yorum yapıp huzursuz da etti
Ben anı bilemeyince soru da sormamışım ama su falını aynı gün attım ve detay verdim ben hata yaptım falan diye. İlk falın tam zıttı full olumsuz konuştu. Soruya göre konuşuyo bence ben memnun kalmadım ondan

Evet sorumu almış altına cevabı vermiş
Yani iki falda tutarsızlık da var en çok da bi konuda yaptığı olumsuz yoruma takıldım öncekinde farklı yapmıştı yorum
Ben anı bilemeyince soru da sormamışım ama su falını aynı gün attım ve detay verdim ben hata yaptım falan diye. İlk falın tam zıttı full olumsuz konuştu. Soruya göre konuşuyo bence ben memnun kalmadım ondan

Bende şimdiye kadar anda en çok ve inanılmaz detaylar veren kişi oydu daha önceki yorumlarımda yazdım neleri bildiğini gelecek umarım çıkar
geleceği bende cıkmadı ama anlık bildikleri beni de cok sasırttı anda iyi olmasına bile razıyım çoğu anlığı göremiyo. gelecek zaten her an değiştiği için çok bi beklentim yok

X