Fal Sepeti Deneyimleri

Bu uye pasiflestirmis hesabini ama birkac defadir pat pat soyluyor helal olsun dogru yani bastan sona katiliyorum soylediklerine. Biraz gercekci olmak lazim, fali eglence olarak gormezsek de ayrica daha cok uzucu sonuclari var, beklentiye sokup daha buyuk hayal kirikligi olur. Fal baktirdiklarimiz hayatini yasarken burada fal cikti mi cikacak mi, vade bekleyip ani kacirmak kendimize haksizlik olur ustelik bu kadar fala verilen para sonrasi kredi karti borcuyla ugrasmak var ustune.
Ayda 1 ile sinirladim kendimi cok memnunum, bir iki falci var uyan veya yorumlamasini sevdigim, cok yuksek fiyatli olmayan, belki ayda yilda bir de yeni ve fiyati uygun birini deniyorum denk gelirse ama soylediklerine fal deyip geciyorum vadeye de hic bakmam zaten en iyi uyan bile %50 cikiyor tamamen cikan fal cok nadirdir zaten ani ve genel hatlari bilseler yetecek onu bile bilemiyorlar. 1000 TL alan Gul kac kisiye 3.kisinin varligini gorememis, bu nasil fal bakmak ani bile olan enerjiyi bile goremiyorsan bu fiyatlari talep edemezsin.
Dedigim gibi ayda bir gercekten eglence ondan fazlasi zarar, o paralari ihtiyaci olan bir cocuga, sokak hayvanina vermek en azindan vicdanen rahat hissettirir, guzel enerji olusturur birinin hayir duasini almak ki kimin duasi tutar belli olmaz, kader degistiren bir etkisi var kaza bela onler sadaka vermek.

Dogru hatta ayda bir fal bile fazla (bunu diyen ben haziran temmuzda cok fazla baktirdim 😄) ama insan bi karmasikliga dusunce fal baktiriyor, halbuki gercek olan zaten ortada. Bana bi falci cok durustce demisti “ben kartlarimin bana verdigi hisse gore yorumluyorum sana olumlu desem ne olumsuz desem ne sen zaten bunlari yasayip goreceksin” 😅
Neyse simdilik kurtuldum gibi bir sey. Baktiracaklarim az cok belli ama yeni yil gelmeden kimseye atmam kolay kolay.
Gul hakkinda, bende baktirdim. Benim durumumda bi ucuncu kisi yok. Haliyle iletisimde oldugum icin bana anlikta bildigi seylerde oldu. Ben bu enerji meselesini de anlamiyorum. Fallardan da cok anlamam aslinda. O yuzden cok spesifik ve surecle alakali cikanlari bir kenara yazdim ilerde tekrar deneyebilirim.
Bana cok zaman once bi falci ucuncu kisiyi soylemis mesela. Cok sene once ama. Ve o zaman kadin “bu asla sana donmez onunla evlenecek vs vs” demisti. O kisi birkac ay sonra bana evlenelim seklinde gelmisti. Falcilar ucuncu kisiyi gorse bile gelecekleri cikmiyor. En mantiklisi merakimiza yenik dustugumuz icin baktirip rafa kaldirmak, ben oyle yapiyorum 😄 allahim hepimizi bu fal faciasindan temelli kurtarsin 😄

Senin önerdiğin var mı birisi anda iyi olan ?
Ben Falci Mars'tan memnunum genel olarak anda bana pek yanilmadi ama sende olmamis sanirim. Belki od a yavastan pembeye baglamaya baslamistir normalde olmayacak seye olmaz der gordugu kadarini soyler uzatmaz fali hikaye yazmaz. Online bir tek o var acikcasi, Berk'i cok iyi buldum basta ama o sadece benle alakali seylerde bildi benim karakterimi benim yasadiklarimi ama ben zaten kendimi bildigim icin fal diyemem buna daha cok baktiran kisiyi okuyor akli dusunceleri sanirim, onda cok iyi ama karsi tarafi hic bilememis mesela gelecek icin dedigi de olmamisti. Damla var bir de birkac ayda bir telefonda severim enerjisini birkac kucuk sey cikti bir iki vade tuttu ama asil sordugum seyler olmadi ama mesela tutarlidir, yeni birini goruyor ayni sekilde tarif ediyor hatirlamamasina ragmen. Sonucta kac kisiye bakiyor telefonda detaylari hatirlayamaz, ben hatirliyorum bakalim belli olmaz dedigi gibi biri cikar belki ama mevcut kisiyle durumu o da hic bilemedi son falinda, pembeye bagliyor. Onun disinda Sah Sultan fena degildi indirim donemi denemistim baya uygun fiyatli, cikar mi bilemem uzak vadeli bir durum. O da kucuk bir detay bilmis mesela soylememistim , kendi destesinden bakmasi da guzel kredisini uygun tutmasi hosuma gitti bir de.

Oyle yani o kadar benim, mars disinda yok su anda onun da son soyledigi daha olmadi gelisme olursa baktiririm artik. Fal ihtiyacim olursa Can's Tarot u izliyorum, enerjisi sohbeti iyi biri tarot desteleri de cok guzel zevkli oluyor ayrica bazi seyler onda tutuyor genel acilimda bile ilginc bir sekilde.

Asil soru erkekler asik olur mu? :))
Saka bir yana gercek su ki erkekler gorsellige onem veriyor genelde simdi ekonomik durumlardan dolayi mantikla bakiyorlar cikarlarina uygun olana gidiyor cogunluk da. Bir de secenek cok ne yazik ki, erkekler kadin gibi oldu onlar secenek icinde degerlendiriyolar, en az ugrastiracak en fazla fayda saglayan ve gorsel olarak en tatmin edene yoneliyorlar aci ama gercek. Tabi seven, asik olan vardir ama orana bakmak lazim, genel bu sekilde.

Son düzenleme:
Ben Falci Mars'tan memnunum genel olarak anda bana pek yanilmadi ama sende olmamis sanirim. Belki od a yavastan pembeye baglamaya baslamistir normalde olmayacak seye olmaz der gordugu kadarini soyler uzatmaz fali hikaye yazmaz. Online bir tek o var acikcasi, Berk'i cok iyi buldum basta ama o sadece benle alakali seylerde bildi benim karakterimi benim yasadiklarimi ama ben zaten kendimi bildigim icin fal diyemem buna daha cok baktiran kisiyi okuyor akli dusunceleri sanirim, onda cok iyi ama karsi tarafi hic bilememis mesela gelecek icin dedigi de olmamisti. Damla var bir de birkac ayda bir telefonda severim enerjisini birkac kucuk sey cikti bir iki vade tuttu ama asil sordugum seyler olmadi ama mesela tutarlidir, yeni birini goruyor ayni sekilde tarif ediyor hatirlamamasina ragmen. Sonucta kac kisiye bakiyor telefonda detaylari hatirlayamaz, ben hatirliyorum bakalim belli olmaz dedigi gibi biri cikar belki ama mevcut kisiyle durumu o da hic bilemedi son falinda, pembeye bagliyor. Onun disinda Sah Sultan fena degildi indirim donemi denemistim baya uygun fiyatli, cikar mi bilemem uzak vadeli bir durum. O da kucuk bir detay bilmis mesela soylememistim , kendi destesinden bakmasi da guzel kredisini uygun tutmasi hosuma gitti bir de.

Oyle yani o kadar benim, mars disinda yok su anda onun da son soyledigi daha olmadi gelisme olursa baktiririm artik. Fal ihtiyacim olursa Can's Tarot u izliyorum, enerjisi sohbeti iyi biri tarot desteleri de cok guzel zevkli oluyor ayrica bazi seyler onda tutuyor genel acilimda bile ilginc bir sekilde.
Ahuya baktırdın mı hiç ? Ahu yaldız ? Bana bir tık olumsuz konuşan o olmuş

Ağustos olduğu için artık çıkan çıkmayanları söyleyebilirim diye düşünüyorum bunlar kendi deneyimlerim!
astrocenter talha, dediklerini anda teyit edemedim karşı tarafın ama verdiği tarihten bir hafta sonra çok ufak birşey oldu. sayılır mı bilmiyorum.fena değildi. ama ben tarihlerin çıktığını düşünmüyorum. dedikleri de henüz olmadı.
cudi, o zaman anlattığı seyler pek benimle uymadı.
tanemsu, eğer cıkarsa yazarım tarihleri bitmek üzere ama daha iyi falcılar da var. fena degil.
alya ve azrayı beğeniyorum söylediklerinden dediklerini yaşadıklarım oldu. bazen de sezgi iyi.
mira dalya, baktığında çok beğenmiştim öyle gibi gelmişti ama çıktığı birsey olmadı malesef
Ayşil Kaya, bu kadının enteresan bir bakımı var dediklerini yaşamışım ve durumu doğru analiz etmiş. verdigi tarihten birkaç gun sonra ufacık birşey oldu.
falsepeti nadide Hanzade. çok beğenmiştim etkilendim falından ama zamanları da dedikleri de olmadı.
ahu, birkaç kez baktırdım birkaç dediğini yaşadım. dediği en son seyler olmadı. fena degil.
gül dediklerini yasadım ama o kadar paraya çok az gelecek yorumu yapıyor keske daha uzun baksa veya fiyatı düşürse. selime gerenin ilk falı komple çıkmış tarihleriyle. sonraki falının gidişatı o yönde ama sonuclanmadı.
elena günce dediklerinden yaşadığım hiçbirsey olmadı. iki kez baktırdım. hiç yani sıfır.
oylum genç, yorumcu zeus, alaca Pera, duygu aura,melisa donukuk tamamen sallamasyon..
ayşil kaya bende de anda iyidi, karşı tarafı baya doğru anlattı. Olumsuz bir faldı ama aramızdaki durumu ve karşı tarafın karakterini yaşantısını doğru anlattığı için beğendim. Gelecek için daha baya var vadesine. Başka baktıran var mı Ayşil Kayaya?

ayşil kaya bende de anda iyidi, karşı tarafı baya doğru anlattı. Olumsuz bir faldı ama aramızdaki durumu ve karşı tarafın karakterini yaşantısını doğru anlattığı için beğendim. Gelecek için daha baya var vadesine. Başka baktıran var mı Ayşil Kayaya?
bana da çok pozitif degildi. ama ilk falında (ben ikinciye baktırdım yenilerde) karsı tarafı çok güzel tarif etti. beğendim ben de

Saka bir yana gercek su ki erkekler gorsellige onem veriyor genelde simdi ekonomik durumlardan dolayi mantikla bakiyorlar cikarlarina uygun olana gidiyor cogunluk da. Bir de secenek cok ne yazik ki, erkekler kadin gibi oldu onlar secenek icinde degerlendiriyolar, en az ugrastiracak en fazla fayda saglayan ve gorsel olarak en tatmin edene yoneliyorlar aci ama gercek. Tabi seven, asik olan vardir ama orana bakmak lazim, genel bu sekilde.
Günümüz erkeğinin ilişki konusundaki mevcut durumunu harika ifade etmişsiniz. Eskiden bunun tam tersiydi.Yani görselliğe daha çok önem verip çok begendiklerinin peşinden deli gibi koşarlardi. Mazide kaldı çoğu şey😊

Yine benn :KK70: bu sefer vade haberiyle geldim

Ağustos ayı için beklediğim konu sonuçlandı zaten fallarla ilgili sonuçlanmasını beklediğim son detay buydu. Kesinleştiği için yazabilirim

Mars olumlu görmüştü ama vadesi seneye bahar aylarıydı. Çıktı ama vadesi fazlasıyla şaşmış
Gül Demir nisandan beri bu yaz içinde dedi durdu yani bildi
Elena haziran ve ağustos demişti. haziran için dedikleri yarı yarıya çıktı ağustosu bildi.
Seruven 45 gun içinde demiş. Verdiği vade aralığı tamamen tuttu.
Zeynep de yaz dönemi demişti o da bildi.
Mahkeme isimiydi

Günümüz erkeğinin ilişki konusundaki mevcut durumunu harika ifade etmişsiniz. Eskiden bunun tam tersiydi.Yani görselliğe daha çok önem verip çok begendiklerinin peşinden deli gibi koşarlardi. Mazide kaldı çoğu şey😊
Evet erkekler artik hicbir kadinin pesinden kosmuyor cevremden de gordugum bu, cunku kadinlar erkeklerin pesinden kosuyor, ilk adimi atiyor veya devam etsin diye caba gosteriyor. Bunlarin hepsi erkeklerin yapmasi gereken seyler, denge kacti gercekten. Kadin yaptigi icin ve cok secenek olup heryerden tanisma imkani arttikca erkekler cabalamayi birakti. Kadinlar kosmasa bile hazirda bekliyor yani bir mesajina bakiyor erkegin, bundan emin olan erkek de bu arada baskalariyla takiliyor gununu gun ediyor belki, bir gun donersem bir mesajimla bile hemen elde ederim diyor bunu bildigi icin de acele etmiyor. Hala deger veren, seven, asik olan erkekler vardir mutlaka, zaten bu anlasilir bir erkek seviyorsa beklemez, kaybetmekten korkar cunku hemen harekete gecer. Cok buyuk bir sorun bir engel olamdikca bu boyledir o yuzden bir erkek icin merakta kaliyorsaniz, fal baktirma geregi hissediyorsaniz anlayin ki buyuk bir ihtimalle olumsuzdur durum.Ben birine fal baktirdigim zaman uzuluyorum, biliyorum ki fala yoneliyorsam ilerlemeyecek, fala ihtiyac duymazdim en basinda.

Kızlar peki çok güvendiğiniz mantığınıza da uyan ve sevildiğinizden emin olduğunuz kişiyi mi seçerdiniz yoksa kafanıza uymasa da tam güvenmeseniz de kalbinizin attığı istediğiniz kişiyi mi?

X