Fal Sepeti Deneyimleri

Yahu ben kendi derdimin polemik olmadigindan bahsediyorum verdiğiniz savunmali cevaba istinaden. Kendi üstünüze niye aliniyorsunuz ki hemen?

Ben cidden bu savunmalari anlayamiyorum, anlayamayacagim :) Acikcasi buna vaktim de yok. Tek derdim burda fal yüzünden psikolojisi altüst insanlari gördüğümde üzülmek. Bunu görmüşken bana ciksa dahi savunamam kimseyi. Evlilik teklifi muhabbetinde bile geçen günlerde resmen cok garip yorumlar dondu. Orda da yanilmiyorsam tek tepki veren bendim. Bazi seyler cok nettir, anlatmaya calistigim bu.

Neyse uzatmak istemiyorum, tekrara düşmek de. Ne söylemek istedigim acik. İyi günler herkese.

bana çıkışınız çok anlamsız. sizi terslemedim, kimseyi savunmadim sadece fikrimi belirttim ama yahu'lar bilmem neler çok hoş.

🙋🏻‍♀️

Telefonda bakan Zeynep forumda konuşulan çok mu sarkıyor yani

Zeynep bana vade vermemisti. Her an demisti. Hic hesapta yokken ben yazmistim, sonra kopmadi zaten. Ama zeynebin soyledikleri daha genis bi zamana gore dusunulmeli bence. Yani ben bana yapilan yorumla daha genis zaman araligi olarak dusundum.

Zeynep’e düzenli olarak son 1 yıla kadar baktıran birisiydim. Ama maalesef son 1 yıldır 2 - 3 kez baktırdım ve hiçbir nokta atışı olmadı bende. Dediği şeyler de asla olabilecek şeyler değil. Zeynebin eski yeteneğini kaybettiğini düşünüyorum.

Ben birkac kez baktirdim. Her seferinde agzimdan laf almaya calisti. Evet neler oldu neler yaptiniz diye. Sürecin basinda sürekli baktirdigim için önemsememiştim. Gül’e hatta siz bir yil sonra bile cikiyor demiştiniz. Ben buna tesadüf derim, kusura bakmayin.

Evet ben yüzde yüz kimseye kimsenin ciktigini düşünmüyorum. :) En ufak şeyde bile gelişme oldu diyenler var burda. Acikcasi o zamanki psikolojimle bu batakliga ben de dustum. Simdi düşünüyorum da gülüyorum kendime sadece, çaresizlik karsisinda umut tacirligi hepsininki. Bunu surecinde gelişmeler olmus biri olarak söylüyorum. Ama hiçbirinin dedigi gibi olmadi. Sadece objektif yaklasiyorum ve kimsenin bunlara tutunup psikolojisini alt üst etmesini istemem.

Derdim polemiğe falan da girmek degil. Bunlar şahsi fikirlerim. İsteyen istediğine inanmakta da yapmakta da özgür.
Bu uye pasiflestirmis hesabini ama birkac defadir pat pat soyluyor helal olsun dogru yani bastan sona katiliyorum soylediklerine. Biraz gercekci olmak lazim, fali eglence olarak gormezsek de ayrica daha cok uzucu sonuclari var, beklentiye sokup daha buyuk hayal kirikligi olur. Fal baktirdiklarimiz hayatini yasarken burada fal cikti mi cikacak mi, vade bekleyip ani kacirmak kendimize haksizlik olur ustelik bu kadar fala verilen para sonrasi kredi karti borcuyla ugrasmak var ustune.
Ayda 1 ile sinirladim kendimi cok memnunum, bir iki falci var uyan veya yorumlamasini sevdigim, cok yuksek fiyatli olmayan, belki ayda yilda bir de yeni ve fiyati uygun birini deniyorum denk gelirse ama soylediklerine fal deyip geciyorum vadeye de hic bakmam zaten en iyi uyan bile %50 cikiyor tamamen cikan fal cok nadirdir zaten ani ve genel hatlari bilseler yetecek onu bile bilemiyorlar. 1000 TL alan Gul kac kisiye 3.kisinin varligini gorememis, bu nasil fal bakmak ani bile olan enerjiyi bile goremiyorsan bu fiyatlari talep edemezsin.

Dedigim gibi ayda bir gercekten eglence ondan fazlasi zarar, o paralari ihtiyaci olan bir cocuga, sokak hayvanina vermek en azindan vicdanen rahat hissettirir, guzel enerji olusturur birinin hayir duasini almak ki kimin duasi tutar belli olmaz, kader degistiren bir etkisi var kaza bela onler sadaka vermek.

Bu uye pasiflestirmis hesabini ama birkac defadir pat pat soyluyor helal olsun dogru yani bastan sona katiliyorum soylediklerine. Biraz gercekci olmak lazim, fali eglence olarak gormezsek de ayrica daha cok uzucu sonuclari var, beklentiye sokup daha buyuk hayal kirikligi olur. Fal baktirdiklarimiz hayatini yasarken burada fal cikti mi cikacak mi, vade bekleyip ani kacirmak kendimize haksizlik olur ustelik bu kadar fala verilen para sonrasi kredi karti borcuyla ugrasmak var ustune.
Ayda 1 ile sinirladim kendimi cok memnunum, bir iki falci var uyan veya yorumlamasini sevdigim, cok yuksek fiyatli olmayan, belki ayda yilda bir de yeni ve fiyati uygun birini deniyorum denk gelirse ama soylediklerine fal deyip geciyorum vadeye de hic bakmam zaten en iyi uyan bile %50 cikiyor tamamen cikan fal cok nadirdir zaten ani ve genel hatlari bilseler yetecek onu bile bilemiyorlar. 1000 TL alan Gul kac kisiye 3.kisinin varligini gorememis, bu nasil fal bakmak ani bile olan enerjiyi bile goremiyorsan bu fiyatlari talep edemezsin.

Dedigim gibi ayda bir gercekten eglence ondan fazlasi zarar, o paralari ihtiyaci olan bir cocuga, sokak hayvanina vermek en azindan vicdanen rahat hissettirir, guzel enerji olusturur birinin hayir duasini almak ki kimin duasi tutar belli olmaz, kader degistiren bir etkisi var kaza bela onler sadaka vermek.
Senin önerdiğin var mı birisi anda iyi olan ?

X