Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar falsepetinde fark ettiğim bişey oldu;yeni account açtım isim bile farklı. Bazı yorumcular eski fallarda ya da bizim sorularımızdan etkilenerek yorum yapıyorlar bakalım 0’dan gelirsem nasıl olacak diye. Ya ip adresinden ya kredi kartı bilgisinden bi şekilde teknik ekip bunları uyarıyor bence, tüm falların özeti gibi yorum geldi. Ne olursa olsun fallardan çok medet ummayalım arkada başka dolap dönüyor eminim

Aynısını elena bana daha bakmayacağını söylediği zaman yaptım 😂 ama öncekilerle hiç alakalı yorum gelmedi.
yorumlarda dolap döndüğü kesin ama bu şekilde sanmıyorum

Aynısını elena bana daha bakmayacağını söylediği zaman yaptım 😂 ama öncekilerle hiç alakalı yorum gelmedi.
yorumlarda dolap döndüğü kesin ama bu şekilde sanmıyorum
Valla ben emin oldum, hatta bi soru da isim vererek sormuştum birisini başka hesaptan atılan falda öyle bi isimli birini tanıyorsan diye yorum yapmış yani bari bu kadar belli etmeseler 😂
Ya ip adresi ya kart ödeme bilgisinden çok kolay tespit edilir bu

ışılay benim durumda spesifik konuları bilmişti ama genelde pozitif yorumluyor o yüzden tavsiye edemiyorum

gül demir benim falsepetindeki iki favorimden birisi. doğruya doğru yanlışa yanlış diyor onu teyit ettim. defalarca baktirdim diğerleri gibi laf çevirmedi başta ne dediyse onu dedi. o uygulamada aynı şekilde falini bire bir yaşadığım elena var. düşünceyi bence iyi okuyor

ve sezgi. Bir kere baktırdım ve çoğu çıktı ama son zamanlarda herkese olumsuz konuşuyormuş ve çok tavsiye katiyormus. o paraya değmez
Gül demire ne falı baktırdınız ?

X