Fal Sepeti Deneyimleri

Elena dün en az 20 kişiye fal baktı sadece 3 kişi yorum yapmış bu normal mi
ben de bazen yorum yapmıyordum o uygulamada. Gelecek çıkmadan neyi puanlayayım diyordum. Yani genmişi anı bildiyse ya da berbatsa yapılır da, ortalama bir falda vadeyi beklemek daha mantıklı geliyordu ama 2 3 gün süre verildiğinden yorumsuz kalmıştır çoğu falım. gene de 20 de 3 az olmuş bayağı.

Kızlar selam ikinci kez elenaya fal baktıracam bazı gelişmeler oldu ama telefonda bakıyormuş bugün sanırım ? Sesli baktırmak istiyorum nasıl olacak

Elenaya baktırdım. Dedikleri tutarlıydı ben çok bilgi vermediğim için başta biraz yanlış anladı sanırım ama sonra tutarlı bir tablo çizdi. Sadece vadesi çok uzakkkk

Elenaya baktırdım. Dedikleri tutarlıydı ben çok bilgi vermediğim için başta biraz yanlış anladı sanırım ama sonra tutarlı bir tablo çizdi. Sadece vadesi çok uzakkkk
Elena Ne zaman baktıdınız ses kaydı mı telefonda mı ? Ben ses kaydı istyorum telefon için müsait değilim fal baktırasım geldi kadın çevrimdışı oldu ne zaman aktif olacak bilgisi olan var mı ? Kızlar yardımmm

Bugün baktırdım sesli açık değilse baktıramazsın o şekilde. Destek ekibine sorarsan ne zaman çevrimiçi olacağını öğrenebilirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…