Fal Sepeti Deneyimleri

Elena dün en az 20 kişiye fal baktı sadece 3 kişi yorum yapmış bu normal mi
ben de bazen yorum yapmıyordum o uygulamada. Gelecek çıkmadan neyi puanlayayım diyordum. Yani genmişi anı bildiyse ya da berbatsa yapılır da, ortalama bir falda vadeyi beklemek daha mantıklı geliyordu ama 2 3 gün süre verildiğinden yorumsuz kalmıştır çoğu falım. gene de 20 de 3 az olmuş bayağı.

Kızlar selam ikinci kez elenaya fal baktıracam bazı gelişmeler oldu ama telefonda bakıyormuş bugün sanırım ? Sesli baktırmak istiyorum nasıl olacak

Elenaya baktırdım. Dedikleri tutarlıydı ben çok bilgi vermediğim için başta biraz yanlış anladı sanırım ama sonra tutarlı bir tablo çizdi. Sadece vadesi çok uzakkkk😃

Elenaya baktırdım. Dedikleri tutarlıydı ben çok bilgi vermediğim için başta biraz yanlış anladı sanırım ama sonra tutarlı bir tablo çizdi. Sadece vadesi çok uzakkkk😃
Elena Ne zaman baktıdınız ses kaydı mı telefonda mı ? Ben ses kaydı istyorum telefon için müsait değilim :KK43: fal baktırasım geldi kadın çevrimdışı oldu ne zaman aktif olacak bilgisi olan var mı ? Kızlar yardımmm

Bugün baktırdım sesli açık değilse baktıramazsın o şekilde. Destek ekibine sorarsan ne zaman çevrimiçi olacağını öğrenebilirler

X