Fal Sepeti Deneyimleri

Arkadaşlar çıkan fal haberi ile geldim. Damla nokta atışlı pazara kadar yazar demişti ve yazdı. Safiye ise temmuz 15'e kadar yazar demişti. 10-12 gündür iletişimimiz yoktu.
Siz damlaya fal atarken soru sordunuz mu acaba? Ben hic sormamistim. Anlikta vs bildigi seyler olmustu ama bazi durumlari karistirdi. Acaba soru sormadigim icin mi oldu anlamadim. Yine de kibar damla. Pembeye bagliyo ama olsun 😄

Siz damlaya fal atarken soru sordunuz mu acaba? Ben hic sormamistim. Anlikta vs bildigi seyler olmustu ama bazi durumlari karistirdi. Acaba soru sormadigim icin mi oldu anlamadim. Yine de kibar damla. Pembeye bagliyo ama olsun 😄
O kendi anlatmaya başlıyor sonra ben sorarak ondan cevap almaya çalışıyorum. Çoğunlukla o anlatıyor arada ben soru soruyorum. Ama artık konumu ve ilişkimi biliyor tabi toplamda 3 fal oldu.

O kendi anlatmaya başlıyor sonra ben sorarak ondan cevap almaya çalışıyorum. Çoğunlukla o anlatıyor arada ben soru soruyorum. Ama artık konumu ve ilişkimi biliyor tabi toplamda 3 fal oldu.
Evet bunlari bilirse bence daha dogru yorum yapiyodur. Biz bi anlasamadik tutturamadik saatleri. Bana ses kaydi seklinde yollamisti. Sonra her soruma cevap verdi ama yine de telefonda canli bakim gibi olmadi tabii.

Mars bana çok uzun vade verdi ve benim yapmam gereken birşeyler olduğunu yazmış bunu asla doğru bulmuyorum, kime sordan yapma der yani. Bu yüzden beğenmedim kızlar bir de ucu açık önümüzdeki yıl için vade verdi

Geçen sene temmuz ayında ben de Duygu Deniz in dediğinin tam aksini yaşadım.Olumsuz olacak demişti ,olumlu oldu.Ondan 6 ay önce de yine çok önemli bi konuda yanildi ,tam tersi oldu.Ilk baktirdigimda nokta atışları vardı,bi kac şey çıkmıştı diye baktirmiştim. daha da ona baktirmam.
Duygu deniz çok iddialı konuşup üst üste patladı bende de. yaptığımız yorum üzerinden bakım yaptığına ikna oldum

beni de evlendirip tatile yolluyo 😃
Cok pozitif gercekten ama onun bazi seyleri cikiyor cok ilerisine cok bakmamak lazim, her falci icin boyle gerci. Genelde yakin donem iletisim tarihlerini biliyor, anda bazi nokta atis seyler de biliyor bazen de icine doguyor sonra cikiyor cok detay bir sey. Ona cok soru sormamak lazim o anlatsin daha iyi. Bir daha baktirirsam belki telefonda karsilikli degil ses kaydiyla baktiricam ona sanki karsilikli konusurken de kafasi karisiyor belki ben cok mudahele ediyorum soru soruyorum falan karisiyor.

Kızlar damlaya baktırabilirim de anda karşı tarafın duygularını doğru biliyor mu? Birkaç arkadaş pembeci diye yorum yazınca vazgeçmiştim ama dersiniz dediklerini yaşayanlar varsa yazabilir mi 🥹

X