Fal Sepeti Deneyimleri

Dedikleri çıktı mı
Baktırdığımdan bu zamana kadar dedikleri çıktı ben ona detay vermedim estetik ameliyatı olmayı düşünüyordum falda bana bunu görüp söylemişti ekim kasım gibi bir operasyon geçireceğimi ama sağlıksal değil dış görünüş için yapacağımı söyledi cuma günü doktor kontrolüm vardı hazır gitmişken aklımdakini de söyledim havalar biraz serinlesin ekimde yaparız dedi ben ada iklimi olan bir yerde yaşıyorum burada hava geç ısınıyor. En son bu dediği çıkınca tekrar baktırmaya karar verdim. İlişkim için söyledikleri de çıktı ama aklımda soru işaretleri olacağını güvenemeyeceğimi söyledi bu doğru çıktı birkaç gün önce . Ona gittiğimde ayrıydık bir olay vesilesiyle barışacağımızı söyledi tarihi hatırlamıyorum trafik kazası geçirdim benimki koştu o gün konuştul birkaç güne de barıştık. Ben tarihlere pek takılmam çünkü bana tarih tutturan falcı hatırlamıyorum elena hangi ayları verdi onu da hatırlamıyorum ilişki konusunda ama kaydı tekrar dinleyecem. Neyse ses kaydıyla baktığı zaman tekrar fal gönderecem dediklerini yazarım

Bugün baktırdım sesli açık değilse baktıramazsın o şekilde. Destek ekibine sorarsan ne zaman çevrimiçi olacağını öğrenebilirler
Telefonda nasıl oluyor ? Hiç olmadı vakit ayırmaya çalışayım yaz tatili için kuzenlerim geldi eşi ve çocuklarıyla eğer telefonda bakacaksa 1 hafta daha beklemem gerekecek.

Mükemmel dediklerini yasamissin baktır yine darısı bana

Kızlar falsepeti duygu denizin 2 hafta önce baktığı falın tam aksini yaşadım bilinçatı yorumununda yanlış olduğunu öğrendim.
Ahu anda şöyle böyleydi bende. gelecek vadesi için beklemedeyim çıkan olursa yazarım tekrar

Geçen sene temmuz ayında ben de Duygu Deniz in dediğinin tam aksini yaşadım.Olumsuz olacak demişti ,olumlu oldu.Ondan 6 ay önce de yine çok önemli bi konuda yanildi ,tam tersi oldu.Ilk baktirdigimda nokta atışları vardı,bi kac şey çıkmıştı diye baktirmiştim. daha da ona baktirmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…