Fal Sepeti Deneyimleri

Tatlışş beni de görrr Merkür kedisinin twitterdaki tam adını istiyorum veya profil resmini tarif etsen. Benzer isimde bir çok kullanıcı var. Ben de danışmanlık almak istiyorum
gördüm gördüm yazayım tabii canım. @merkurkedisiiii8 üç tane i var. Profil resminde de mavi saçlı bir cadı var. Baktırdıktan sonra sen de yaz dönüşünü mutlaka umarım çok seversin

Kızlar YouTube da yapılan tarot videolarını dinliyor musunuz? Ben sadece Tarot Faslı ve İçimdeki Tarot kanalı dinliyordum. Özellikle içimdeki tarot kanalı deste seç ile olsun ya da olması benim acayip rezone olduğum bir kanal. Kişisel gelişim konusunda kendini geliştirmiş biri sanırım, yorumlarını düz bir fal gibi yapmıyordu. Bugün yine video atmış, bu kadar nasıl oluyor hala anlamadım, benim duygum düşüncem, onun bana söyledikleri vs hepsini güzel güzel ifade etmiş. Özel açılım fiyatını sordum 90 TL imiş. Acaba diyorum böyle fal sepetini kullanmaktansa ayda 1 kere ona mı baktırsam her ay, YouTube videolarına bile böyle bir rezone oluyorsa aramızda. Bu arada sizin izlediğini YouTube kanalı var mı? Çoğu çok saçma yorumlar yapıyor ama bu dediğim gibi kanal belki size iyi hissettirebilir.

Ben handenin kanalını (katina kehanet spritüalizm) izliyorum. Bir de katina destesi diye bir kanal var. Aslıhan hanım gününü yanlış hatırlamıyorsam, her çarşamba ımparatoriçe açılımı yapıyor. Açıkçası ben Aslıhan hanıma bir açılım yaptırmak istiyorum ama 200 tl olduğunu söyledi. Kendi kartlarım da olduğu için durumu az çok biliyorum o yüzden biraz daha ileride enerji değişince belki baktırabilirim. Siz de deneyin söylediğiniz kanalı beğenirseniz onunla devam edersiniz. En güzeli öyle sanırım. Bir yerden sonra enerjilerimizin uyustugu insanları bulmak çok güzel oluyor

Son düzenleme:
Benimde kendi kartlarım var, bakmayı çok iyi bilmiyorum elbette ama kendi baktığımda da dediklerini yaşadım çoğu kez. Beni kandırmıyorlarsa eğer yine sevgilim için çok çok iyiler :) İçimdeki Tarot kanalının sahibi Gözde Hanım kişisel gelişim yorumlarını da kattığı için, insan psikolojisinden anladığı için ilgimi çekiyordu. Bugün attığı genel açılımda kullandığı bir çok cümleyi sevgilim ile birbirimize söylediğimizi gördüm. Şok oldum dinlerken. 200 TL'de biraz fazlaymış, 90 TL'de az değil ama falcı falcı süreklenip bu paraların çok çok üstünde para dökmektense kendimize uygun birini bulmamız daha iyi olur sanırım. Hem paramızla kandırılmamış oluruz.

Katinanın kanalını izlemeye başladım kuzu

Çok sevindim sizin adınıza. Sevgiliniz ve siz umarım hep böyle devam edersiniz

Çok sevindim sizin adınıza. Sevgiliniz ve siz umarım hep böyle devam edersiniz
Şuan ayrıyız aslında ama ben geçici olduğunu düşüyorum ve eminim kendi hislerime de dayanarak. Umarımda öyle olur. Umarım hepimiz çok mutlu oluruz ve bizim için hayırlı olan her şey bir an önce gerçekleşir

kızlar bende fal sepetıne çok fal baktırdım hiçbiri çıkmadı diyebılırım uzun zamandır baktırmıyordum geçen yıne baktırmak ıstedım senem şah ile bilge sayının dedıklerı mantıklı geldı belkıde olumlu şeyler söyledıklerı ıcındır bılemıyorum onlara fa baktırıp cıkan var mı...

Senem şah mı allah korusun

Sözümü tutamadım,Haziran için tek bir seferlik bakım yaptırayım dedim..Beril Yavuzunda kredisi yükselmiş.Ona attım ilk..Yine güzeldi..Bu arada Yeni bir falcı Da keşfettim..Hediye falımı havuzdan almış..İyi ki almış.Çünkü hep tarot baktırıyorum,bu falcı sadece kahve bakıyor ..150 kredi..Medyum Sıla..Beni,anı,kalbimi ,demediğim halde karşı tarafın bazı durumlarını..Ben şaşkınlıkla dinledim.. Tavsiye ederim..

Annemin telefonuna uygulama indirip deneyeyim barii. Peki siz detay verdiniz mi fal gönderirken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…