Fal Sepeti Deneyimleri

Bir şey sormak istiyorum. Beril yavuz un sorduğunuz soruyla alakalı ya da bilgileriniz ile medeni hal , iş gibi olağan yorumlar yaptığını düşünüyor musunuz? Bir eski sevgili ekleme sorulmadığı halde. Şunu bildi çok hissiyatlı diyen var mı? Ya da bu ücrete gayet özenli mi diyorsunuz ?

Beril çok değişik bir falcı. Burada bir hayran kitlesi de var, hiçbir şey bilemedi diyen de var. Ben nötrüm kendisine karşı. 15 kredi iken ben de ablam da baktırdık. Bana nokta atışları vardı epey şaşırmıştım. Dedikleri de oldu. Ablama pek bir şey bilemedi ve özensiz baktı biraz. Burada bir arkadaş daha vardı sanırım aynı şeyi yaşayan.

Bir bilgi vermemiştim ben, anlık bildi diyebilirim . Kisilik analizi de ekliyor. Duru bir anlatımı var. Arkadaşım baktirdi, ona soru üzerinden sallamış sadece. Baktiran çok olunca gecistirmis diye düşündüm. Haziran 17 27 demiş bana.Çıkarsa editlerim. Fiyatı çıkmadan önce denenebilirdi.

Aynen yoğunluktan da olabilir aslında. Kadın ne zaman açsa anında 5 kişi oluveriyor anlamıyorum

Ben oldukça memnun kalmıştım anlık durum hakkında gayet iyiydi neler hissettiğimi falan arkadaşım kadar tanıyormuş gibi anlattı ama gelecek ne olur bilmem

Berili çok sevdim Nokta atışları vardı. Çok özenli baktı soruma uzun uzun cevapladı nokta atışlarla . Benim Duygu Auradan sonra ki favorim Fal Sepetinde

Ben iki kez gönderdim.ikisi de tarottu.ilkinde söyledigi yakin vade bi kac seyi dedigi gibi yasadim o yuzden ikinciyi attim.ikincinin vadesine en gec haziranin ikinci haftasi dedi ,beklemedeyim bilmiyorum.Kisilik analizi ve anlik durum da oldukca iyiydi.Fiyati arttmadan baktirmistim ben de.Ikinci fali da cikarsa yazicam buraya.Genel olarak ve fiyatina göre cok iyiydi bana göre.hissiyatli da ayrica.

Ben uzun zamandır baktırmıyordum buradaki yorumlara istinaden baktırmak istedim. Nokta atışı yoktu bende. Birazcık duruma göre yorum yapmış gibiydi. Sevgilin yoksa mazi kötüdür üzmüşlerdir seni, eskilerden dönüş olacaktır. Ve yeni biri... Zor bir zamanımda fal işine girişmiştim çok şükür bu güne. Bir sürü fal atmışım bakınca üzüldüm. Telwe, Binnaz , fal sepeti derken liste uzuyor. Geysu, Nakta , Yeşil Çingene, Doğa dan, Şevdar , Mısırlı talia bunlar bir kaçı burda ismi zikredilen bir kaçı. Kimin ismi döndüyse ona fal yollamışım. Telefon elimde aktif olmalarını beklediğim zamanlar oldu. Sonuç ne koca bir hiç. İlişkim bitti. Bunlar benim tecrübem tabi yaşamadan bunları kanıksamak maalesef zor. Naçizane tavsiyem arkadaşlar arasında bir vakit geçirme olayı olarak görmek fal işini. Kendime de.

Tabiki cok üzerinde durmamak lazim.İnsanin kendini iyi hissetmedigi anlarda bi kacis yolu ,bi terapi gibi algiliyorum ben de fali.Buraya cikti,cikmadi yazmaktaki amac cogunlukla begenileni tespit etmek gibi bir sey .

Şöyle düşündüğüm zaman ilk fal baktırdıgımda yuz yuze cok fazla tuttugu ıcın inanmıstım sans eseri bilen bırıne denk geldım sanırım o zamana kadar hıc baktırmamıstım. Sımdı dusununce sonrakı hemen hemen hıcbır falım cıkmadı guzel seyler soyledık lerın de motıve olup enerjin artıyor artık baktırmayı dusunmuyorum ınsallah bırakırım bakalım ne kadar dayanıcam :)

Baktirdim çevrimiçi görünce Medyum Silaya. Sordugum kisi ile ilgili hiç-bir yorum yapmamış. Eski sevgilin diyip durdu. Eski sevgilim değil bu sorduğum dedim. O da dönecek dedi. Şaka gibiydi. Eski sevgilimle medenice yolları ayirdik. Terk edilmisim gibi anlattı. Bitiren bendim oysa. Bir ara kapısı çaldı 6 dakikalık ses yollamış. Bolca hayatim, bebeğim kelimeleri içeriyor. Içimi baydi. Üzüldüm

Ayyy öyle falcıları hiç sevmiyorum. Bir ara binnazda asmin acara fal gönderdik babam için, 45 yaşında adama bitanem tatlım canım falan dedi fal boyunca. Sinir olup son 4 dakikayı dinlememiştik

Özensiz fal bakan insanlara çok sinir oluyorum ya. Yazık oldu krediye

Gerçekten mi..Üzüldüm beğenmediğiniz için..Benim tüm durumu bildi ve diğer tüm başkalarının baktığı fallar ile aynı şeyleri söyledi..Sanırım artık falcı tavsiyesinde bulunmayacağım..Baktırdığım fallar çıkarsa ,vadeleri bekleyip öyle bir geri dönüş yapıcağım..

Kendinizi üzmeyin, bu tarz şeyler enerji meselesidir. Siz sadece deneyiminizi paylaştınız.

Kendisi isteksiz , özensiz bakmıştır. Siz üzülmeyin lütfenn. Umarım dedikleri çıkar olumsuz bir sey söylememiş bana da. Bakalım hayırlısı :)

Yağmura baktıranınız var mı pembeci mi gördüğünü söylüyor mu vs. Hissiyatı var mı?
Ben baktirmistim subat ayinda.3 sey sordum.1 dedigini 1 gün gecikmeli yasamistim.Digerlerine cok uzun vade verdi ,henuz vadesine var.Hissiyatliydi.pembeci diyemem.Yalniz şu var ki fali kisa ve sadece sorulara cevap niteligindeydi.

sizin önerinizle bu listedeki merkür kedisi ne baktırdım, gerçekten harikaydı... sanki benimle yaşamış gibi herşeyi bildi.. burc bılgısı bıle vermeıdm, sadece ısım... cok cok tebrık ettım hattaa onu... gelecek ne olur bilemem vadesi var henüz, ama bakımını ciddi anlamda cok beğendim.. çok teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…