Fal Sepeti Deneyimleri

İnşallah dedikleri olur ve mutlu olursun <3 1 ay önce bende baktırmıştım, anlık analizleri iyiydi. Abim hastalığına değinmediğim halde ailemden birinin kanser tedavisi gördüğünü anlamıştı..

Sürpriz falları Özgür Can aldığında dinlemiyordum. Bugün meraktan bakayım dedim. Nisanın ortasında sevgilim ile olumlu sorular sormuşum olumlu yanıtlamış. Karakteri ile ilgili bildiği şeyler olmuş ama 3 hafta sonra ki falımda 'Kendimi kötü hissediyorum, son zamanlarda işi gereği çok yoğun' vs yazmışım olumsuz yorum yapmış. Resmen bana, benim yazdıklarıma göre şekil almış adam

Ve bu adam 40 tlye bakıyor. Sürpriz fal yine neyse de, bile isteye gönderenler var şaka gibi.

Elena Günce diye bir yorumcu gelmiş. Dayanamadım baktırdım. Kartlar olumsuz geldi oda olumsuz yorum yaptı kızmıyorum. Benim evde kendi kartlarım var bu sabah ilişkim için müthiş kartlar seçmiştim. Enerjime ne oldu da falda o kadar kötü seçtim anlamadım ama şunu söylemek istiyorum. Ben sevgilim kavga ederken 'Zaten çevrende bir sürü erkek var, benim ilgisiz olduğumu söylüyordun. Onlara birlikte olabilirsin' dedi en son konuştuğumuzda. Bunu soru sorarken yazmadım ama 'Çevremde çok insan oluyor, buna tepki verdi demiştim' neyse sevgilimin hayatında başkası olduğunu vs söylemiş. Bende son soru kısmında 'Tabi ki bilemiyorum ama ben kendi açımdan çevremde çok erkek oluyor dedim, o bana hayatında kimse olmadığını söyledi ve kavga ederken o adamlarla olursun artık' dedi diye gönderdim. Size iftira atmış diyor. Neresi iftira? Benim çevremde gerçekten çok fazla erkek oluyor, elimde olan bir şey değil ve söylemiştim de bunu sevgilime. Olumsuz kartlara zaten olumsuz yorum yapardı ama okuduğunu anlamıyor olmasına üzüldüm.. Neyse daha önce de seni kullanıyor, seni asla sevmiyor diyen yorumcuya denk gelmiştim. 1 hafta sonra ise sevgilim 'Biz senle evlensek mi acaba' demişti

Yine kafası karışık bir yorumcu vakası. Keşke yorumcu alımı esnasında biraz daha seçici olsalar.

Yine kafası karışık bir yorumcu vakası. Keşke yorumcu alımı esnasında biraz daha seçici olsalar.
Birde kendi kartlarım çok olumlu gelmişti burada nasıl böyle geldi anlamadım dedim. Beni suçlamış, keşke sorularınıza odaklanarak kartlarınızı seçseydiniz diyor. Keşke sende okuduklarını düzgün yorumlasan

Kızlar ya bide ben hiç açıklama yapmadan sadece soru göndermişim ilk kez yolladım deneyimim yok da nasıl yapmam gerekirdi

Ben cok etkilenmiyorum kendi bildigim seyleri söyleyen yorumculardan.Eger karsi tarafin bilmedigim herhangi bir anlik ya da gecmis durumunun bilindigi olursa o zaman evet.Daha cok vadeye ve gidisata ,gelecekte olacaklari net söyleyen yorumculari kaale aliyorum baktirmak icin.Hani yaziyorlar ya yorumlara; gecmisimi agzim acik dinledim vs ,zaten biliyorsun degil mi :)

Hediye falları da hayatınızla uyumlu değilse mail atın 150 kredi yüklüyorlar hesaba

Şimdi canım kadınlar. Eski sevgilimle ayrılalı yedi sekiz ay kadar oluyor. Binnaz Aba ile başladığım bu fal macerası beni epey yordu Ben aslında yukarıda belirttiğim gibi vadeleri bekleyecektim ama bekleyemedim yazayım hemen.

Öncelikle, kime atarsanız atın, karşı tarafın ismini ve biliyorsanız anne ismini de söyleyin. Bazı falcılar iletmenizi istemiyor ama bence yazılmalı. Bunu belirterek başlamak istedim. Bu arada tarot ve katina enerji ve bilinçaltı okumadır. Yani çok fal olarak bakmak ne kadar doğru bilemiyorum. MUTLAKA FAL ATARKEN EK AÇILIM RİCA EDİN.

BİNNAZ ABLA

Tarot Fallarım

TÜMAY CENNET:
Ayrıldıktan bir ay sonra baktırdım. Öncelikle tümay çok özenli. 15 dakika fal bakmış. Sadece sizin seçtiğiniz kartlar değil, kendisi de bol bol kart seçiyor. Geçmişi bilmiş açık söylemek gerekirse. Yani ayrılık sebebi, benim karşı taraf hakkındaki düşüncelerim ve karşı tarafın ilişki içerisindeki benim hakkımdaki düşüncelerini bilmiş. İlişkide karşı tarafın tutumu vs bilmiş. Açıkçası bunları ben de biliyorum :) Ancak böyle bilince, geleceği de bilir diye düşünmüştüm. Keşke her şey bu kadar güzel olsaydı. O sırada exin hayatında kimse olmadığı için görememesi normal. Hayatında biri yok demiş. Geri dönecek demiş. Vadesi de doldu. Açıkçası ben vadeye çok takılan biri değilim ancak, önemli olan kişiler vardır diye yazmak istedim. Kısacası geçmiş ve anda iyi, gelecek tutmadı. Bu saatten sonra da olmaz zaten. Ben 650 krediye baktırmıştım. Şu an 1000 kredi. Değer mi? Bence hayır.

NİL GÜNEŞ: 10 dakika bakmış. Ayrıldıktan dört ay kadar sonra baktırdım. Bana aşırı bıkmış ve özensiz geldi. Yani bıkmış gibi konuşmuş, enerjisi aşırı düşük. Bu yorumları yazarken tekrar dinliyorum bayılcam şimdi Senden adım beklemiş demiş. Adam ayrılırken seni sevmiyorum dedi yahu Beşinci ayda adamdan haber alacaksın demiş. Sevgisiyle gelicek sana demiş. Yani doldu :) Bu ayrılık size iyi gelmiş, geçmişi de anı da geleceği de bilememiş oluyor yani. Bana verdiği vadede venüs retro başlamış.Vadesinin devamında da haziran sonu demiş. O da venüs retro bitimine denk geliyor. Herkes fal baktıranları salak sanıyor galiba 2020'nin sonunda nişan demiş yuh Ben 800 krediye baktırmıştım şu an 700' e çekmiş. Değer mi? ASLA.

ELİF HANZADE: 14 dakika bakmış. BERBAT. Tek kelimeyle. Burda çok övüldü diye baktırdım ay iğrençti ya. Evlendirmiş adamla beni. Sürekli kartları okuyup internette bile yazan anlamları söylemiş. Ayrılma sebebine demiş ki huzursuzluk yaşanmış. Ben de çok mutluyuz diye ayrıldık sandım Elifcim Kavga etmişsiniz ondan ayrılmışsınız gibi rezalet bir yorumdu. Depresyonda, ailevi ve maddi sorunları var demiş görüyorum ki asla öyle bir durum yok... Ben 1500 krediye baktırmıştım hala daha aynı. Değer mi? ASLA.

HÜLYA DEMİR: Hülya da geçmişi bilmiş. Bir araya tekrar geleceksiniz ve ciddiye gidecek demiş. Dediğim gibi bu saatten sonra mümkün değil ama bu fiyata denenir mi? Belki. Şu an kredisi 800.

SERKAN BATU KILIÇ: 15 dakika bakmış. Karşı tarafın aile ve çevresiyle alakalı sıkıntıları var demiş. Depresyonu herkes söylüyor sanırım Ayrılık sebebini bilememiş. Hatta demiş ki '' Seni sevmiyorum deyip ayrıldığını sanmıyorum'' ama tam olarak bunu söyledi bana ayrılırken Benim hayatıma başka birinin gireceğini söylemiş. Sanmıyorum... Tekrar barışacağımızı söylemiş. Bunu da sanmıyorum... Vadeyi temmuza vermiş. Ama dediğim gibi bu saatten sonra olmaz. Demiş ki sen karşındakine güvenmemişsin. Tam tersi bayağı güveniyordum.. Falın ilerisinde de olacak olan ilişkimizin nasıl bir ilişki olacağını anlatmış. Ama dediğim gibi ortada bir şey yok. Şu an kredisi 800. Baktırılır mı? Yani indirimde denemek isterseniz deneyin ama, ben bir daha baktırır mıydım diye düşünüyorum, baktırmazdım.

NEZİR TAN: 10 dakika bakmış. Barışsanız bile yine ayrılırsınız demiş. Analizleri fena değil. 250 kredi.

SEZGİ ULUSOY: Son tarot falımı da Sezgiye atmışım. Sezgi de, yedi dakika bakmış. Sana karşı duyguları hala var, ama sana geleceğini görmüyorum, gelse de olmaz demiş. Onun yükselen burcunu da bilmiş. Bana başka birini gördüğünü söylemiş. Şu an fark ettim resmen en ucuzu en iyi bakmış :) Kredisi 400 dü hatırladığım kadarıyla. Şu an kontrol etmek için baktım sitede Sezgi yok. Neden acaba?

Katina Fallarım

ZİŞAN IŞIK:
13 dakika bakmış. Zişan da Tümay gibi çok çok özenli. Kendi de kart açıyor bol bol. İlişkide karşı tarafı ve beni bilmiş. Geçmiş ve anlık analizleri çok çok iyi. Kesinlikle geri dönecek demiş.... Dönmedi Vadesi de doldu. Çok üzüldüm Zişan'ın falının tutmamasına. Neyse. Kredisi 1500. Enerjisini ve analizlerini çok sevdim ama tutmadı. Yani şu an o para kimseye değmez gibi geliyor. Ama baktırmak isteyenler bir şans verebilir.

NATALİ DERİNSU: 8 dakika bakmış. Çok tatlı biri, enerjisi çok iyi. Su falı da baktığını söyledi ama, çok detay yoktu açıkçası. PESPEMBE bir tablo çizmiş. Zişan gibi Natali'nin falının çıkmamasına çok üzüldüm... Çok sorunları ve dertleri var demiş ama yok yani öyle bir durum Yani biraz edebiyat yapmış bana... Tutmadı. Kredisi şu an 1000. Ben daha ucuza baktırmıştım sanırım çok emin değilim. Natali de beni evlendirmiş. Değer mi siz karar verin

ERCİN DEMİR: 14 dakika bakmış. Olumlu konuşmadı Ercin bana. Benim sonradan öğrendiklerimle birleştirdiğimde anlıyorum ki Ercin bilmiş... Bir iletişim olacak ama devamı olmaz demiş. İletişim için de haziran ayını vermiş bilemiyorum. Bir duygu var ama ilerleyecek kadar değil demiş. Kredisi 1500. Yani şimdiye kadar yazdıklarım arasında bu krediye değecek bir Ercin heralde.

İREM ÇERKEZ: 11 dakika bakmış. Yine burda övüldüğü için baktırdığım biri. İlk üç dakika sorularımı okumuş... Kartları tek tek söylemiş ve yine internette yazan anlamlarını söylemiş. Kişilik olarak tarif etmiş ancak yetersiz. İki kart gelmiş, onlar geldi diye olumlu diye belirtiyorum demiş. Ek açılım yapacağım dedi ama, yapmamış. Kısacası olumlu konuşmuş ve olmadı. Kredisi 1250.

UFUK KUTLUK: 7 dakika bakmış. Ya ben özensiz buldum. Falda ne dediğini bile anlamadım. Olumlu konuşmuş. Olmadı. Kredisi 600.

TELLWE

YESİLCİNGENE:
Tarot, kahve ve katina baktırdım. İlk ayrıldığımız andan itibaren olumsuz konuşmuştu. Oldu :) Üç kez baktırdım ben yesile. Üçünde de benzer şeyler söyledi ama suç onun değil tabii :) Yani ortada olumlu bir şey olmayınca adam napsın? Ama faldan ziyade fala bakma biçimini uzun uzun yazması hoş değil.

DİNOZORYUS: Tarot baktırdım. Ben falını çok sevemedim. Detay vardı ancak bizim enerjimiz uymadı kendisiyle sanırım. Öngörüleri de olmadı zaten.

DEMİRAVO: Bu kadına artan kredim olduğu için, bir ay önce kadar nöbetçi olduğu sırada fal attım. Çok garip bir kadın. Mesela fala benim için kartlar önemsiz diye başlamış. Önceki fallarımda ismini geçirmediğim insanların ismini bildi. Mesleğimi bildi. Nasıl tanıştık, ne oldu vs hepsini bildi. Şok olarak, hatta korkarak dinlediğim tek faldı. Ben baktırdıktan sonra sistemde online olmadı. Olduğunda da kişisel problemleri sebebiyle bakmadığını söyleyip iade etti. Bakmıyor yani. Ama olumsuz konuşmuştu.. 7 kredi. Kadın sisteme girince isterse 100 kredi olsun razıyım... Nokta atışının aşığıyım :)

FAL SEPETİ

ALEX:
Ben alexe iki kere baktırdım. İkisinden de aşırı memnunum. Kişilik analizleri vs çok iyiydi. Ama maalesef vadesine daha çok olsa da, o da olumlu konuştu. O yüzden üzgünüm.

OYLUM GENÇ: Hediye falımı almıştı. O kadar saçma bir faldı ki, bahsetmek bile istemiyorum. Uzak durun.

VENÜS ATEŞ: Venüs bana olumsuz konuştu. Olmazsınız siz dedi kısacası. E öyle de oldu. Benden sonra kuzenim de attı. O beğenmedi mesela. Ben sevdim ama.

KATIEE VISE: Bu kadına neden fal atmış olduğumu hala sorguluyorum. Yazım yanlışlarından falı hala okuyamıyorum Aşırı geneldi. Olumsuz konuşmuş ancak sadece hayır dese daha açık olurdu

ZELİŞ CAN: Evlendirdi. Çok kötüydü ya.

AYÇA MELEK: Hediye falımı almıştı. 1 yıldız vermişim... O kadar saçma şeyler söylemiş ki. '' Bir adamla evlenmek istiyorsan daha çok sözünü dinle demiş.'' WTF???

BERİL YAVUZ: Yazmıştım zaten burada. Ben beğenmedim. Yani aşırı olumlu konuşmuş. Hiçbir nokta atışı yok. Falı başkasına atsaydı ona da uyardı Ayrıca okudum, bir arkadaş düşük puan verdi diye iade etmiş. Sadece olumlu yorum olmasını buna bağlayabiliriz

EFTELYA ESEN: Yine hediye fal. Hiçbir dediğini anlamadım saçma sapan sürekli ''şöyle ki, böyle ki, inşallah ki'' diyip durmuş...

ÖZLEM YILMAZ: Burda övüldüğü için baktırdım. Su falı baktı. Asla bana uymuyordu ve dört yıldız verdim diye iade etmiş.

BEN DEMİŞTİM

ŞAHMERAN:
Sırf denemek için atmıştım buraya. Berbat.

TWITTER FAL

MERKÜR KEDİSİ:
Ben bu kızdan 5 aydır danışmanlık alıyorum. 40 tl, en az yarım saatlik bir ses kaydı atıyor her seferinde. O kadar tatlı ki. Bütün çevrem de gidiyor ona bu arada, hepsini nasıl bilmiş çok şaşkınım. Yolun açık olsun pamuk kız.

HANDE KATİNA: Hande bana o kadar olumsuz konuştu ki, fal baktırırken ağladım Sonuç olarak bildi mi? Bildi.

KJİNİ: 18 yaşında falan muhtemelen. Çok kötüydü üzgünüm. 7 dakika falan baktı. Sürekli bir yere yetişiyormuş gibi. Bir de işini ciddiye almıyor. Soru sorunca da laf sokuyor.

FREYA (gercektarot) : Bu kız da, o kadar fazla burç saymış ki haritalarımızın hiçbir yerinde bu burçlar yok. Hani onu geçtim, beş dakika falan baktı ve çok özensizdi.

SELENAY (lumınostarot): Yahu ben 26 yaşıma yaklaşıyorum. Bana sürekli aşkım diye ses kaydı atmış delirdim dinlerken. Falda bana diyor ki ay çok güzel kartlar geldi çok seviyor. Fal bitince geri dönüş verdim. Bana diyor ki, kartlar seviyor diyor ama bence sevmiyor. Çoluk çocuk ya.

Ay kızlar valla hatırladıklarım bunlar. Öpüyorum hepinizi.

Sizin beğendiğiniz falcı sayısı çok az sanırım. Keşke hepimiz sizin gibi seçici olabilsek de bu işlere daha fazla para kaptırmasak.

Mükemmel liste olmuş. Alex hakikaten iyidir,tümay da öyle. Sadece serkan batu ve beril yavuz konusunda farklı düşünüyoruz. Serkan batu bende iyiydi,beril yavuz da aynı şekilde,beril olumsuz konuştu bu yüzden bildiği halde o an 3 verdim. Bana iade vermedi. Şu an keriz gibi hissettim,madem her düşük yıldıza iade veriyor bana neden iade vermedi.

Merkür kedisi tam kullanıcı adı veya twitterdaki profil resmini tarif edebilmen mümkün mü acaba bir çok kullanıcı çıkıyor

Sizin beğendiğiniz falcı sayısı çok az sanırım. Keşke hepimiz sizin gibi seçici olabilsek de bu işlere daha fazla para kaptırmasak.

Canım deneye deneye öğrendim ben de sonuçta Ama bir yerden sonra inanın enerjiniz birkaçkişiyle daha iyi uyuşuyor ve onlarla devam etme kararı alıyorsunuz. Yazmayı unutmuşum, sembol fal uygulamasından baktırdıklarım da vardı ancak o uygulamayı indirme gafletinde bile bulunmayın önermiyorum. Burdan da eklemiş olayım

Tatlışş beni de görrr Merkür kedisinin twitterdaki tam adını istiyorum veya profil resmini tarif etsen. Benzer isimde bir çok kullanıcı var. Ben de danışmanlık almak istiyorum

Ben olumsuz konuşanlara da aralarda nokta atışı varsa yüksek puan veriyorum ya gördükleri o şekildeymiş demek ki diye Ama bazıları o kadar alakasız yorumlar yapıyor ki, inanamıyorum yani. Bir iki sayfa geride böyle iade mevzusu konuşulmuştu bakabilirsiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…