Fal Sepeti Deneyimleri

Bir şey sormak istiyorum. Beril yavuz un sorduğunuz soruyla alakalı ya da bilgileriniz ile medeni hal , iş gibi olağan yorumlar yaptığını düşünüyor musunuz? Bir eski sevgili ekleme sorulmadığı halde. Şunu bildi çok hissiyatlı diyen var mı? Ya da bu ücrete gayet özenli mi diyorsunuz ?

Bir şey sormak istiyorum. Beril yavuz un sorduğunuz soruyla alakalı ya da bilgileriniz ile medeni hal , iş gibi olağan yorumlar yaptığını düşünüyor musunuz? Bir eski sevgili ekleme sorulmadığı halde. Şunu bildi çok hissiyatlı diyen var mı? Ya da bu ücrete gayet özenli mi diyorsunuz ?
Beril çok değişik bir falcı. 😂 Burada bir hayran kitlesi de var, hiçbir şey bilemedi diyen de var. Ben nötrüm kendisine karşı. 15 kredi iken ben de ablam da baktırdık. Bana nokta atışları vardı epey şaşırmıştım. Dedikleri de oldu. Ablama pek bir şey bilemedi ve özensiz baktı biraz. Burada bir arkadaş daha vardı sanırım aynı şeyi yaşayan.

Bir bilgi vermemiştim ben, anlık bildi diyebilirim . Kisilik analizi de ekliyor. Duru bir anlatımı var. Arkadaşım baktirdi, ona soru üzerinden sallamış sadece. Baktiran çok olunca gecistirmis diye düşündüm. Haziran 17 27 demiş bana.Çıkarsa editlerim. Fiyatı çıkmadan önce denenebilirdi.

Bir bilgi vermemiştim ben, anlık bildi diyebilirim . Kisilik analizi de ekliyor. Duru bir anlatımı var. Arkadaşım baktirdi, ona soru üzerinden sallamış sadece. Baktiran çok olunca gecistirmis diye düşündüm. Haziran 17 27 demiş bana.Çıkarsa editlerim. Fiyatı çıkmadan önce denenebilirdi.
Aynen yoğunluktan da olabilir aslında. Kadın ne zaman açsa anında 5 kişi oluveriyor anlamıyorum

Ben oldukça memnun kalmıştım anlık durum hakkında gayet iyiydi neler hissettiğimi falan arkadaşım kadar tanıyormuş gibi anlattı ama gelecek ne olur bilmem

Berili çok sevdim 🥰 Nokta atışları vardı. Çok özenli baktı soruma uzun uzun cevapladı nokta atışlarla . Benim Duygu Auradan sonra ki favorim Fal Sepetinde 😍

Ben iki kez gönderdim.ikisi de tarottu.ilkinde söyledigi yakin vade bi kac seyi dedigi gibi yasadim o yuzden ikinciyi attim.ikincinin vadesine en gec haziranin ikinci haftasi dedi ,beklemedeyim bilmiyorum.Kisilik analizi ve anlik durum da oldukca iyiydi.Fiyati arttmadan baktirmistim ben de.Ikinci fali da cikarsa yazicam buraya.Genel olarak ve fiyatina göre cok iyiydi bana göre.hissiyatli da ayrica.

Ben uzun zamandır baktırmıyordum buradaki yorumlara istinaden baktırmak istedim. Nokta atışı yoktu bende. Birazcık duruma göre yorum yapmış gibiydi. Sevgilin yoksa mazi kötüdür üzmüşlerdir seni, eskilerden dönüş olacaktır. Ve yeni biri... Zor bir zamanımda fal işine girişmiştim çok şükür bu güne. Bir sürü fal atmışım bakınca üzüldüm. Telwe, Binnaz , fal sepeti derken liste uzuyor. Geysu, Nakta , Yeşil Çingene, Doğa dan, Şevdar , Mısırlı talia bunlar bir kaçı burda ismi zikredilen bir kaçı. Kimin ismi döndüyse ona fal yollamışım. Telefon elimde aktif olmalarını beklediğim zamanlar oldu. Sonuç ne koca bir hiç. İlişkim bitti. Bunlar benim tecrübem tabi yaşamadan bunları kanıksamak maalesef zor. Naçizane tavsiyem arkadaşlar arasında bir vakit geçirme olayı olarak görmek fal işini. Kendime de.

Ben uzun zamandır baktırmıyordum buradaki yorumlara istinaden baktırmak istedim. Nokta atışı yoktu bende. Birazcık duruma göre yorum yapmış gibiydi. Sevgilin yoksa mazi kötüdür üzmüşlerdir seni, eskilerden dönüş olacaktır. Ve yeni biri... Zor bir zamanımda fal işine girişmiştim çok şükür bu güne. Bir sürü fal atmışım bakınca üzüldüm. Telwe, Binnaz , fal sepeti derken liste uzuyor. Geysu, Nakta , Yeşil Çingene, Doğa dan, Şevdar , Mısırlı talia bunlar bir kaçı burda ismi zikredilen bir kaçı. Kimin ismi döndüyse ona fal yollamışım. Telefon elimde aktif olmalarını beklediğim zamanlar oldu. Sonuç ne koca bir hiç. İlişkim bitti. Bunlar benim tecrübem tabi yaşamadan bunları kanıksamak maalesef zor. Naçizane tavsiyem arkadaşlar arasında bir vakit geçirme olayı olarak görmek fal işini. Kendime de.
Tabiki cok üzerinde durmamak lazim.İnsanin kendini iyi hissetmedigi anlarda bi kacis yolu ,bi terapi gibi algiliyorum ben de fali.Buraya cikti,cikmadi yazmaktaki amac cogunlukla begenileni tespit etmek gibi bir sey .

Şöyle düşündüğüm zaman ilk fal baktırdıgımda yuz yuze cok fazla tuttugu ıcın inanmıstım sans eseri bilen bırıne denk geldım sanırım o zamana kadar hıc baktırmamıstım. Sımdı dusununce sonrakı hemen hemen hıcbır falım cıkmadı guzel seyler soyledık lerın de motıve olup enerjin artıyor artık baktırmayı dusunmuyorum ınsallah bırakırım bakalım ne kadar dayanıcam :)

Sözümü tutamadım,Haziran için tek bir seferlik bakım yaptırayım dedim..Beril Yavuzunda kredisi yükselmiş.Ona attım ilk..Yine güzeldi..Bu arada Yeni bir falcı Da keşfettim..Hediye falımı havuzdan almış..İyi ki almış.Çünkü hep tarot baktırıyorum,bu falcı sadece kahve bakıyor ..150 kredi..Medyum Sıla..Beni,anı,kalbimi ,demediğim halde karşı tarafın bazı durumlarını..Ben şaşkınlıkla dinledim.. Tavsiye ederim..
Baktirdim çevrimiçi görünce Medyum Silaya. Sordugum kisi ile ilgili hiç-bir yorum yapmamış. Eski sevgilin diyip durdu. Eski sevgilim değil bu sorduğum dedim. O da dönecek dedi. Şaka gibiydi. Eski sevgilimle medenice yolları ayirdik. Terk edilmisim gibi anlattı. Bitiren bendim oysa. Bir ara kapısı çaldı 😂 6 dakikalık ses yollamış. Bolca hayatim, bebeğim kelimeleri içeriyor. Içimi baydi. Üzüldüm

Baktirdim çevrimiçi görünce Medyum Silaya. Sordugum kisi ile ilgili hiç-bir yorum yapmamış. Eski sevgilin diyip durdu. Eski sevgilim değil bu sorduğum dedim. O da dönecek dedi. Şaka gibiydi. Eski sevgilimle medenice yolları ayirdik. Terk edilmisim gibi anlattı. Bitiren bendim oysa. Bir ara kapısı çaldı 😂 6 dakikalık ses yollamış. Bolca hayatim, bebeğim kelimeleri içeriyor. Içimi baydi. Üzüldüm
Ayyy öyle falcıları hiç sevmiyorum. Bir ara binnazda asmin acara fal gönderdik babam için, 45 yaşında adama bitanem tatlım canım falan dedi fal boyunca. Sinir olup son 4 dakikayı dinlememiştik

Özensiz fal bakan insanlara çok sinir oluyorum ya. Yazık oldu krediye

Gerçekten mi..Üzüldüm beğenmediğiniz için..Benim tüm durumu bildi ve diğer tüm başkalarının baktığı fallar ile aynı şeyleri söyledi..Sanırım artık falcı tavsiyesinde bulunmayacağım..Baktırdığım fallar çıkarsa ,vadeleri bekleyip öyle bir geri dönüş yapıcağım..

Gerçekten mi..Üzüldüm beğenmediğiniz için..Benim tüm durumu bildi ve diğer tüm başkalarının baktığı fallar ile aynı şeyleri söyledi..Sanırım artık falcı tavsiyesinde bulunmayacağım..Baktırdığım fallar çıkarsa ,vadeleri bekleyip öyle bir geri dönüş yapıcağım..
Kendinizi üzmeyin, bu tarz şeyler enerji meselesidir. Siz sadece deneyiminizi paylaştınız.

Kendisi isteksiz , özensiz bakmıştır. Siz üzülmeyin lütfenn. Umarım dedikleri çıkar olumsuz bir sey söylememiş bana da. Bakalım hayırlısı :)

Yağmura baktıranınız var mı pembeci mi gördüğünü söylüyor mu vs. Hissiyatı var mı?
Ben baktirmistim subat ayinda.3 sey sordum.1 dedigini 1 gün gecikmeli yasamistim.Digerlerine cok uzun vade verdi ,henuz vadesine var.Hissiyatliydi.pembeci diyemem.Yalniz şu var ki fali kisa ve sadece sorulara cevap niteligindeydi.

Şimdi canım kadınlar. Eski sevgilimle ayrılalı yedi sekiz ay kadar oluyor. Binnaz Aba ile başladığım bu fal macerası beni epey yordu :110: Ben aslında yukarıda belirttiğim gibi vadeleri bekleyecektim ama bekleyemedim yazayım hemen.

Öncelikle, kime atarsanız atın, karşı tarafın ismini ve biliyorsanız anne ismini de söyleyin. Bazı falcılar iletmenizi istemiyor ama bence yazılmalı. Bunu belirterek başlamak istedim. Bu arada tarot ve katina enerji ve bilinçaltı okumadır. Yani çok fal olarak bakmak ne kadar doğru bilemiyorum. MUTLAKA FAL ATARKEN EK AÇILIM RİCA EDİN.

BİNNAZ ABLA

Tarot Fallarım

TÜMAY CENNET:
Ayrıldıktan bir ay sonra baktırdım. Öncelikle tümay çok özenli. 15 dakika fal bakmış. Sadece sizin seçtiğiniz kartlar değil, kendisi de bol bol kart seçiyor. Geçmişi bilmiş açık söylemek gerekirse. Yani ayrılık sebebi, benim karşı taraf hakkındaki düşüncelerim ve karşı tarafın ilişki içerisindeki benim hakkımdaki düşüncelerini bilmiş. İlişkide karşı tarafın tutumu vs bilmiş. Açıkçası bunları ben de biliyorum :) Ancak böyle bilince, geleceği de bilir diye düşünmüştüm. Keşke her şey bu kadar güzel olsaydı. O sırada exin hayatında kimse olmadığı için görememesi normal. Hayatında biri yok demiş. Geri dönecek demiş. Vadesi de doldu. Açıkçası ben vadeye çok takılan biri değilim ancak, önemli olan kişiler vardır diye yazmak istedim. Kısacası geçmiş ve anda iyi, gelecek tutmadı. Bu saatten sonra da olmaz zaten. Ben 650 krediye baktırmıştım. Şu an 1000 kredi. Değer mi? Bence hayır.

NİL GÜNEŞ: 10 dakika bakmış. Ayrıldıktan dört ay kadar sonra baktırdım. Bana aşırı bıkmış ve özensiz geldi. Yani bıkmış gibi konuşmuş, enerjisi aşırı düşük. Bu yorumları yazarken tekrar dinliyorum bayılcam şimdi :mad: Senden adım beklemiş demiş. Adam ayrılırken seni sevmiyorum dedi yahu :KK47: Beşinci ayda adamdan haber alacaksın demiş. Sevgisiyle gelicek sana demiş. Yani doldu :) Bu ayrılık size iyi gelmiş, geçmişi de anı da geleceği de bilememiş oluyor yani. Bana verdiği vadede venüs retro başlamış.Vadesinin devamında da haziran sonu demiş. O da venüs retro bitimine denk geliyor. Herkes fal baktıranları salak sanıyor galiba :olamaz: 2020'nin sonunda nişan demiş yuh :skandal: Ben 800 krediye baktırmıştım şu an 700' e çekmiş. Değer mi? ASLA.

ELİF HANZADE: 14 dakika bakmış. BERBAT. Tek kelimeyle. Burda çok övüldü diye baktırdım ay iğrençti ya. Evlendirmiş adamla beni. Sürekli kartları okuyup internette bile yazan anlamları söylemiş. :olamaz: Ayrılma sebebine demiş ki huzursuzluk yaşanmış. Ben de çok mutluyuz diye ayrıldık sandım Elifcim :rolleyes: Kavga etmişsiniz ondan ayrılmışsınız gibi rezalet bir yorumdu. Depresyonda, ailevi ve maddi sorunları var demiş görüyorum ki asla öyle bir durum yok... Ben 1500 krediye baktırmıştım hala daha aynı. Değer mi? ASLA.

HÜLYA DEMİR: Hülya da geçmişi bilmiş. Bir araya tekrar geleceksiniz ve ciddiye gidecek demiş. Dediğim gibi bu saatten sonra mümkün değil ama bu fiyata denenir mi? Belki. Şu an kredisi 800.

SERKAN BATU KILIÇ: 15 dakika bakmış. Karşı tarafın aile ve çevresiyle alakalı sıkıntıları var demiş. Depresyonu herkes söylüyor sanırım :ukala: Ayrılık sebebini bilememiş. Hatta demiş ki '' Seni sevmiyorum deyip ayrıldığını sanmıyorum'' ama tam olarak bunu söyledi bana ayrılırken:KK42: Benim hayatıma başka birinin gireceğini söylemiş. Sanmıyorum... Tekrar barışacağımızı söylemiş. Bunu da sanmıyorum... Vadeyi temmuza vermiş. Ama dediğim gibi bu saatten sonra olmaz. Demiş ki sen karşındakine güvenmemişsin. Tam tersi bayağı güveniyordum.. Falın ilerisinde de olacak olan ilişkimizin nasıl bir ilişki olacağını anlatmış. Ama dediğim gibi ortada bir şey yok. Şu an kredisi 800. Baktırılır mı? Yani indirimde denemek isterseniz deneyin ama, ben bir daha baktırır mıydım diye düşünüyorum, baktırmazdım.

NEZİR TAN: 10 dakika bakmış. Barışsanız bile yine ayrılırsınız demiş. Analizleri fena değil. 250 kredi.

SEZGİ ULUSOY: Son tarot falımı da Sezgiye atmışım. Sezgi de, yedi dakika bakmış. Sana karşı duyguları hala var, ama sana geleceğini görmüyorum, gelse de olmaz demiş. Onun yükselen burcunu da bilmiş. Bana başka birini gördüğünü söylemiş. Şu an fark ettim resmen en ucuzu en iyi bakmış :) Kredisi 400 dü hatırladığım kadarıyla. Şu an kontrol etmek için baktım sitede Sezgi yok. Neden acaba?

Katina Fallarım

ZİŞAN IŞIK:
13 dakika bakmış. Zişan da Tümay gibi çok çok özenli. Kendi de kart açıyor bol bol. İlişkide karşı tarafı ve beni bilmiş. Geçmiş ve anlık analizleri çok çok iyi. Kesinlikle geri dönecek demiş.... Dönmedi:110: Vadesi de doldu. Çok üzüldüm Zişan'ın falının tutmamasına. Neyse. Kredisi 1500. Enerjisini ve analizlerini çok sevdim ama tutmadı. Yani şu an o para kimseye değmez gibi geliyor. Ama baktırmak isteyenler bir şans verebilir.

NATALİ DERİNSU: 8 dakika bakmış. Çok tatlı biri, enerjisi çok iyi. Su falı da baktığını söyledi ama, çok detay yoktu açıkçası. PESPEMBE bir tablo çizmiş. Zişan gibi Natali'nin falının çıkmamasına çok üzüldüm... Çok sorunları ve dertleri var demiş ama yok yani öyle bir durum :ukala: Yani biraz edebiyat yapmış bana... Tutmadı. Kredisi şu an 1000. Ben daha ucuza baktırmıştım sanırım çok emin değilim. Natali de beni evlendirmiş. Değer mi siz karar verin :rolleyes:

ERCİN DEMİR: 14 dakika bakmış. Olumlu konuşmadı Ercin bana. Benim sonradan öğrendiklerimle birleştirdiğimde anlıyorum ki Ercin bilmiş... Bir iletişim olacak ama devamı olmaz demiş. İletişim için de haziran ayını vermiş bilemiyorum. Bir duygu var ama ilerleyecek kadar değil demiş. Kredisi 1500. Yani şimdiye kadar yazdıklarım arasında bu krediye değecek bir Ercin heralde.

İREM ÇERKEZ: 11 dakika bakmış. Yine burda övüldüğü için baktırdığım biri. İlk üç dakika sorularımı okumuş... Kartları tek tek söylemiş ve yine internette yazan anlamlarını söylemiş. Kişilik olarak tarif etmiş ancak yetersiz. İki kart gelmiş, onlar geldi diye olumlu diye belirtiyorum demiş. Ek açılım yapacağım dedi ama, yapmamış. Kısacası olumlu konuşmuş ve olmadı. Kredisi 1250.

UFUK KUTLUK: 7 dakika bakmış. Ya ben özensiz buldum. Falda ne dediğini bile anlamadım. Olumlu konuşmuş. Olmadı. Kredisi 600.

TELLWE

YESİLCİNGENE:
Tarot, kahve ve katina baktırdım. İlk ayrıldığımız andan itibaren olumsuz konuşmuştu. Oldu :) Üç kez baktırdım ben yesile. Üçünde de benzer şeyler söyledi ama suç onun değil tabii :) Yani ortada olumlu bir şey olmayınca adam napsın? Ama faldan ziyade fala bakma biçimini uzun uzun yazması hoş değil.

DİNOZORYUS: Tarot baktırdım. Ben falını çok sevemedim. Detay vardı ancak bizim enerjimiz uymadı kendisiyle sanırım. Öngörüleri de olmadı zaten.

DEMİRAVO: Bu kadına artan kredim olduğu için, bir ay önce kadar nöbetçi olduğu sırada fal attım. Çok garip bir kadın. Mesela fala benim için kartlar önemsiz diye başlamış. Önceki fallarımda ismini geçirmediğim insanların ismini bildi. Mesleğimi bildi. Nasıl tanıştık, ne oldu vs hepsini bildi. Şok olarak, hatta korkarak dinlediğim tek faldı. Ben baktırdıktan sonra sistemde online olmadı. Olduğunda da kişisel problemleri sebebiyle bakmadığını söyleyip iade etti. Bakmıyor yani. Ama olumsuz konuşmuştu.. 7 kredi. Kadın sisteme girince isterse 100 kredi olsun razıyım... Nokta atışının aşığıyım :)

FAL SEPETİ

ALEX:
Ben alexe iki kere baktırdım. İkisinden de aşırı memnunum. Kişilik analizleri vs çok iyiydi. Ama maalesef vadesine daha çok olsa da, o da olumlu konuştu. O yüzden üzgünüm.

OYLUM GENÇ: Hediye falımı almıştı. O kadar saçma bir faldı ki, bahsetmek bile istemiyorum. Uzak durun.

VENÜS ATEŞ: Venüs bana olumsuz konuştu. Olmazsınız siz dedi kısacası. E öyle de oldu. Benden sonra kuzenim de attı. O beğenmedi mesela. Ben sevdim ama.

KATIEE VISE: Bu kadına neden fal atmış olduğumu hala sorguluyorum. Yazım yanlışlarından falı hala okuyamıyorum:skandal: Aşırı geneldi. Olumsuz konuşmuş ancak sadece hayır dese daha açık olurdu:rolleyes:

ZELİŞ CAN: Evlendirdi. Çok kötüydü ya.

AYÇA MELEK: Hediye falımı almıştı. 1 yıldız vermişim... O kadar saçma şeyler söylemiş ki. '' Bir adamla evlenmek istiyorsan daha çok sözünü dinle demiş.'' WTF???

BERİL YAVUZ: Yazmıştım zaten burada. Ben beğenmedim. Yani aşırı olumlu konuşmuş. Hiçbir nokta atışı yok. Falı başkasına atsaydı ona da uyardı :skandal: Ayrıca okudum, bir arkadaş düşük puan verdi diye iade etmiş. Sadece olumlu yorum olmasını buna bağlayabiliriz :rolleyes:

EFTELYA ESEN: Yine hediye fal. Hiçbir dediğini anlamadım saçma sapan sürekli ''şöyle ki, böyle ki, inşallah ki'' diyip durmuş...:ukala::ukala::ukala::ukala::ukala:

ÖZLEM YILMAZ: Burda övüldüğü için baktırdım. Su falı baktı. Asla bana uymuyordu ve dört yıldız verdim diye iade etmiş.

BEN DEMİŞTİM

ŞAHMERAN:
Sırf denemek için atmıştım buraya. Berbat.

TWITTER FAL

MERKÜR KEDİSİ:
Ben bu kızdan 5 aydır danışmanlık alıyorum. 40 tl, en az yarım saatlik bir ses kaydı atıyor her seferinde. O kadar tatlı ki. Bütün çevrem de gidiyor ona bu arada, hepsini nasıl bilmiş çok şaşkınım. Yolun açık olsun pamuk kız.

HANDE KATİNA: Hande bana o kadar olumsuz konuştu ki, fal baktırırken ağladım :110::KK42::rolleyes: Sonuç olarak bildi mi? Bildi.

KJİNİ: 18 yaşında falan muhtemelen. Çok kötüydü üzgünüm. 7 dakika falan baktı. Sürekli bir yere yetişiyormuş gibi. Bir de işini ciddiye almıyor. Soru sorunca da laf sokuyor.

FREYA (gercektarot) : Bu kız da, o kadar fazla burç saymış ki haritalarımızın hiçbir yerinde bu burçlar yok. Hani onu geçtim, beş dakika falan baktı ve çok özensizdi.

SELENAY (lumınostarot): Yahu ben 26 yaşıma yaklaşıyorum. Bana sürekli aşkım diye ses kaydı atmış delirdim dinlerken. Falda bana diyor ki ay çok güzel kartlar geldi çok seviyor. Fal bitince geri dönüş verdim. Bana diyor ki, kartlar seviyor diyor ama bence sevmiyor. Çoluk çocuk ya.

Ay kızlar valla hatırladıklarım bunlar. Öpüyorum hepinizi.

sizin önerinizle bu listedeki merkür kedisi ne baktırdım, gerçekten harikaydı... sanki benimle yaşamış gibi herşeyi bildi.. burc bılgısı bıle vermeıdm, sadece ısım... cok cok tebrık ettım hattaa onu... gelecek ne olur bilemem vadesi var henüz, ama bakımını ciddi anlamda cok beğendim.. çok teşekkürler.

X