Fal Sepeti Deneyimleri

Bana mesaj atan arkadaşlar da memnun kalmış sanki kendim bakmışım da memnun kalmışsınız gibi sevindim bana gelecekle alakalı çok olumlu şeyler söylemedi ve oldu da :) umarım sizinki olumludur ve öyle olur

canım merhaba, ben bulamadım twitterda bu kişiyi banada atar mısın tam adını

An itibariyle ben de baktırmış bulunuyorum, müthiş sezileri olan bir kız. Özellikle duygu durumu konusunda aşşşşırı iyi. Hanenin içinde olup bitenlere kadar biliyor, ne tarz bir meslek yaptığımı aşağı yukarı sezinledi ve vadelerle bazı ihtimaller söyledi. Bekliyorum bakalım ne olup bitecek

Ay gerçekten çok sevindim. Umarım hakkınızda hayırlısı olur

Ha inşallah. Ben olumsuz olmayacak düşünürken Beril de bana hep olumlu dedi. Bakalım. Senin falın vadesi ne zaman, çıkarsa bana da yaz en azından ben de bekleyeceğim. Beril’e az demedim ama ya başka kız var deyip duruyorum ciddi ilişkileri var, kendisi hep ayrılacaklar deyip durur :)))

Başka falcılar ne diyor peki sizin duruma

Başka falcılar ne diyor peki sizin duruma
Açıkçası çoğu olumlu konuştu, ama hiç kimse bu kız ile ilişkisi görmedi, kalp bağı yokmuş aralarında kalp gözü ile görmüyorlar, yani ilişki var ama bitecek. Benim hiç inanasım yok, bunlar hep beraber nasıl ayrılacaklar, ben evlenecekler diye düşünüyorum ama falcılar hep ayrılacaklarını söylüyorlar. Yıldızname de baktırdım, kahve falı da. Hepsi aynııııı aynıııı hep bunlar ayrılacak deyip duruyorlar. Her geçen gün daha da ilerliyor onların ilişkisi nasıl inanayım ben onlara

Geleceği kimse bilemez tabii, ve ayrıca bu falcıların kendinden emin tavrı da beni öldürüyor.

Geleceği kimse bilemez tabii, ve ayrıca bu falcıların kendinden emin tavrı da beni öldürüyor.
Bak vadeler uzar, zaten benim normalde hep öyle oluyor hep uzar, normalde herşey öyle olması gereken zamanda olmaz ne bileyim şanssızım herhalde. Gerçekten ben bunların bırak vadeyi ben ayrılacaklarını inanmıyorum vadeye gene hiçççç. Ama bakalım neler olacak. Ümidim yok diyebilirim. Hem yıldıznamede bu çocukla benim yıldız bir çıktı, ama bak şu an başka sevgilisi var, o kızı ailesiyle tanıştırdı, bayramda ailesine götürdü kızı, ki kızı 3-5 aydan beri tanıyor Ben üzüldüm tıkıldım resmen, ama falcılar bunları öyle görmüyor, ayrılacaklar diyorlar. Hiç inanasım yok. Hem dedim ben olumsuza açığım, olmayacaksa olmayacak deyin bende yol çizerim kendime ama hep aynı şarkı. Sevgi dermana 2 kere üst üste baktırdım, ilişkiyi görmedi onların, 2 gün sonra yine baktırdım nasıl yok dedim ona bas baya varmış gördüm kendim dedim. Kalp bağı yok dedi, bu işin içinde birşey var dedi, sen eminmisin onların ilişkisi olduğunu yaaaawwww dedim kendim gördüm. Git gide de daha ciddiye gidiyor ilişkileri

Hakkınızda hayırlısı olsun, falcılar bazen boş umut verebiliyor maalesef. Ama çok da içinizi karartmayın bence, bakarsınız güzel şeyler olur.

Merkür kedisini buradan duymuştum, bu akşam ben de baktırdım ve cidden beğendim. Hiç bir ayrıntı vermedim ama kişilerle ilgili bazı durumları çok isabetli olarak bildi. Ben gerçekten çok memnun kaldım.

Mutlaka yazarım. Benim durumumda biraz imkansız gibi Ama Berilden sonra ben iki falcıdan çok etkilenmiştim Duygu Aura ve Deniz Sonay. Deli gibi fal baktırdım bu ikisi anlığı çok iyi bildi ayları birebir tutturdu. Deniz Sonaydan zaten şokta kaldım . Ve Deniz Sonayın falı Berile benziyor. Deniz Sonay olumsuz konuşan biri ama bana çook olumlu konuştu Beril gibi. Duygu Aurada olumluydu. Yani bu kadar insan olumlu görmüşken olumsuz olursa ben fal kitabını kapatacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…