Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar şu Beril Yavuz'u bir online yakalayamadım online olunca beş dakika falan mı kalıyor sistemde geçen haftadan beri baktiramadim

Gün içinde çok giriyor mu acaba
Giriyor. Ben üç gün önce baktırmıştım, birde dün aklıma bir soru takıldı yine baktırdım. 3 gün önce 15 dakika, dün 11 dakika yorum yaptı. Bence güzel yorum yapıyor, umarım dediği gibi olur. Birde bana 'Çok sık fal baktırmana gerek yok, kredine yazık olur. Tekrar bakacağım tabi ki ama biraz ara ver, her şey düzelecek sadece 2 hafta içinde. Bu aralar güzel geri dönüşler yaşıyorum, umuyorum ki sende güzel dönüş yapacaksın.' dedi. Bir dönem boşluktan her gün fal ettiğim biri vardı ve hiç şikayet etmiyordu, sürekli aynı şeyleri dinliyordum boşu boşuna Beril Hanım'ın beni düşünüp sık atmamın parama zarar olacağını söylemesi hoşuma gitti.

Berile baktırdım. Olumlu konuşmuş açıkçası detay da yoktu. İlk falım olmadığı için 20 tl ödedim. Açıkçası beğenmedim ben ama verdiği emeğe beş yıldız verdim. Adamın hayatında kimse yok sana dönecek demiş benimki yakında evlenir Bir kaç kişinin vadesi var onlar da dolsun şöyle uzuuun bir dosya yazacağım buraya.

Ay Beril in iyice kafası karışmış demek ki. Siz adamın hayatında biri olduğunu söylediğiniz halde mi dönecek dedi yoksa hayatında biri var mı diyerek Berilin hislerini mi test ettiniz

Eğer sen hayatında biri var yazdıysan ve ona rağmen dediyse iade al bence. Sanırım fal hakikaten enerji ve uyum meselesi. :)) Ya ben sevdiği halde aldatan, önüne gelen herkesle yatan insana çok şahit oldum. O sebeple bu insanlara belli de olmuyor, sevginin değeri kalmadı günümüzde

Bilerek söylemedim biri var diye. Ama var bir flortu ortak arkadaşlarımızdan öğrendiğim kadarıyla. Evlendircekti bizi o derece olumluydu. Aynen öyle bence de enerji meselesi tamamen.

Ay Beril in iyice kafası karışmış demek ki. Siz adamın hayatında biri olduğunu söylediğiniz halde mi dönecek dedi yoksa hayatında biri var mı diyerek Berilin hislerini mi test ettiniz
Yok canım söylemedim ama eminim yani biri olduğuna ortak arkadaşlarımızdan öğrendiğim kadarıyla. Şimdiye kadar baktırdığım binnaz, fal sepeti tellwe fallarim da patlamış oldu böylece

Artık baktırmam diye kendime söz verdim ama yine baktırdım Duygu Aurayı merak etmiştim su falı attım. Yanlış yönlendirmek istemem ama platonik için ne kadar beklediğimi ne zaman ve ne adım attığımı tam ayı ile tutturdu. Şu kadar bekliyorsun şu aylarda şu adımları attın dedi hepsi doğru. Bugüne kadar 60 falcı arasında bunu bilen yoktu. Bir ara şüphelendim başka falcılara yazdığım mesajları mı okumuş ama hiç bir falcıya hangi ay adım attığımı yazmamıştım. Soruda zaten hiç detay vermedim. O da Beril gibi olumlu konuştu ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…