Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Cumartesi bende başlıycam o iğneye çokmu kötü ya ilaçları kullanmak epey zorlayacak gibi bende unuturum kullanmayı diye korkuyorum hiç sevmem ilaç içmeyi çünkü
Valla canim igne yagli oldugu icin cok yakiyor ve ates,mide bulntisi halsizlik ypti bende.. ama insallah senin kolay gecer canim yaa

Kızlar transfere idrara sıkışık mı gittiniz ne kadar kaldınız hastanede birde transfer günü bir iğne yazmış doktorum bana leucositim kullanan varmı ne için olduğunu bilen varmı

Evet sıkışık gidiyorsunuz ben 3buçuk saat falan yattım ama arada kalkıp tuvalete gittim iğne yaptılar hastanede ama adını bilmiyorum tekti birde oscopar yaptılar verdiler

Geliyor canım. Uzansanda geliyor, uzanmasanda geliyor. İçerde kalan yeter diyorlar. Hap olarak kullanınca ciddi yan etkileri varmış. İğne yapmaktan iyidir. Zaten 2 iğnem daha vardı benim. Bunu tercih ederim.
Ben gunde 3 kere hap olarak içiyorum sade arada basim dönüyor o ama surekli degil ilk yazdiginda fitilmi dedim yapicam yok iciceksin dedi israrla bende bise demedim asilamada hep fitil demislerdi bu ic dedi iciyorum belki rahime cizik atti diyemi rahime ilac istemiyor bilemedim

Bu arada kizlar sabah kan testi verdim sağlık ocagina yarin 11 de cikar dedi eskiden oglen 3 gibi cikiyordu netten takip numarasi aldim oglen 3 4 gibi bakicam ins iyi olur

Kızlar transfere idrara sıkışık mı gittiniz ne kadar kaldınız hastanede birde transfer günü bir iğne yazmış doktorum bana leucositim kullanan varmı ne için olduğunu bilen varmı
Ben cok sıkışık gitmedim yarim lt su ictim bazilari 1 lt icim cok sıkışmış transferden yarim saat sonra cikmislar hemen lavb ben 3 saat cikmadim wc ye ults gordu gorecegini

Nerde yaptırdın tüp bebeği canım
Mecidiye koy cevre hastanesi ama benim doktorum ozel muayenesi var herseyi ilaclari o yaptı muayenesinde yumurta takibi doktorim yapti. yumurta toplama ve transfer hastanede oldu 2 hast ile anlasmasi vardi hamgisi bos olursa oraya goturcem dedi oteki hastaneyi istiyordum hatta diğer çalıştığını olmadi dedim nasip nerde olursa hic bise sormadim sorgulamadim doktoruma güvendim 2 yıl cok arastirdim artik saldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…