Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canm ben 5-7-8-9. günler idrar testi yaptım çıkmadı maalesef. Bugün kan vermeyi düşünüyorum. Nasip kısmet artık. Bu 5. denemem

Canm ben 5-7-8-9. günler idrar testi yaptım çıkmadı maalesef. Bugün kan vermeyi düşünüyorum. Nasip kısmet artık. Bu 5. denemem
Canım benim çok üzüldüm Rabbim bir mucize nasip ederde inşallah hayırlı sonuç gösterir sana da şükret canım bunlar hep sınav inşallah Rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürür

Canım benim çok üzüldüm Rabbim bir mucize nasip ederde inşallah hayırlı sonuç gösterir sana da şükret canım bunlar hep sınav inşallah Rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürür
Aminnn canmmm. Bilemiyorum artık nasip kısmet. Keşke sonucu değiştirmek için elimizden bişeyler gelse ama maalesef. 8. yılımıza girdik 8 yıldır uğraşıyoruz elimiz bomboş

Kızlar bugün transferim gercekleşti bildiğiniz gibi ekimde olucaktı iptal oldu bugün oldum inşallah tutunur bebişim ayın 26 sı test günüm sizler naptınız görüşmiyeli

Merhaba arkadaşlar size birşey sormak istiyorum bundan önce 2 kez normal gebe kaldım ama genetikte sıkıntı olduğu için düştüler tüp bebek yaptırdık yanında pgt işlemi yapıldı 1 tane sağlıklı embriyomuzu dondurdulr ve 5. Gün embriyosu transferim oldu herşey çok güzeldi olumluydum ama dün test yaptım 0.7 çok ağladım gerçekten çok umutluydum genetiğimde sorun olduğu için eşim üzüldükçe daha çok ağladım bugün bi yerde okudum bir kızın 10. Gün Değeri 0 12. Gün 65 çıkmış bir umut gidip kan verdim sabah 1.1 doktor ilaçları bırak dedi ama hala iğnemi vurmak istiyorum sizce 12. Gün de ya da 14. Günde yükselmez dimi bugğn 11. Gün değerim 1.1 olmaz dimi

Ucakla mı şahsı araclama yolculuk ettiniz benm de oyle evın uzak yolculuk nasıl olck kafam karısık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…