Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Allah Allah ya bu doktorları anlamak zor cok zor seyler yasamıssıj arkadasım inşallah tez zamanda toparlarsın kasap bu doktorlar bende bu ıntıbayı verdı bu nasıl insanlık.. Neyse ki vicdanlı bir doktora denk gelmssnz gelmıs gecmis olsun

Malesef canım dedigin gibi el mecbur sanırım erzincanda yaşıyorsun bende erzincanlıyım erzurum geliniyim rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inş Allah seni takipte olacagım güzel haberlerini bekliyorum Allaha emanet ol canım

Sagol canım Allah razı olsun 4geceyi unutmam mümkün degil 4gün doğum sancısı demek gece yanımda yatan hastaları uyutmuyordum sancımdan iniltimden bi iğne vurun öleyim artık beni bu sancıdan kurtarın diye yalvarıyordum sefa beye kardeşim diyo anlıyorum biliyorum ama yakup hocayı her aradıgımda tartışıp telefonu yüzüme kapatıyor diyo daha gençmişim kendi kendine düşermiş amaliyat ederse tüplerim zarar görürmüş bekliycekmişim bekledimde ne oldu 4gün ölümle pençeleştim neye çare oldu koca bir hiç düşüne biliyormusun bebek tüpte ve kalp atışı başlamış acil müdahale diyolar kendi prof hocalarına gönderiyorlar normal gebelik kendi düşer diyo varmı bu kadar ihmalkarlık olan bizlere oluyor kobay gibi kullanılıyoruz

Ben hap kullanmiyorum canim ignesi zaten hapa hic yanasmadi doktor daha cok yan etkisi var diye

Amin saol canim hayirlisi olsun kazasiz belasiz insallah

Çok geçmiş olsun çok çok üzüldüm Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin

Benim doktorum o progestan hapı fitil olarak veriyor. Mide bulantısı filan yapmıyor o zaman. Sadece vücuttaki hormon yükseldikçe uyku yapıyor.
Canim zaten hapida asiri reflu yapti ama asilamada ben fitil olarak kullandigimda azda olsa reflu yapmisti bana hatta bende asilama tuttu sanmistim

Cumartesi bende başlıycam o iğneye çokmu kötü ya ilaçları kullanmak epey zorlayacak gibi bende unuturum kullanmayı diye korkuyorum hiç sevmem ilaç içmeyi çünkü

Banada fitil olarak verdi. Bişey sormak istiyorum onu vajinaya koyduktan sonra geri gelmiyor değilmi yoksa uzanmak gerekiyor mu bir müddet
Geliyor canım. Uzansanda geliyor, uzanmasanda geliyor. İçerde kalan yeter diyorlar. Hap olarak kullanınca ciddi yan etkileri varmış. İğne yapmaktan iyidir. Zaten 2 iğnem daha vardı benim. Bunu tercih ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…