Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

opu derken yumurta toplanması ozaman..ben çalıştığım için nasıl olacak bilmiyorum

Tedaviyi ozelde mi yaptiriyosunuz? O zmn anestezili yapiliyo ve hicbisi hissetmiyosunuz cunku
hayır devlet hastanesine gidicem..çok ağrılı çok sancılı süreçmi.. iğneli aşılamada gonalf kullanmıştım zorlamadı ama aşılama günü baya zorlandım sancım çoktu malesef olmadı. tüp bebek ten nedense ürküyorum

opu dan kalkınca çok ağrı oluyormu
Ben kötü bi örneğim. Kimisinde hiç problem olmamış. Benim sonrası çok ağrılı oldu. Zaten masaya uzandım, uyandığımda yataktaydım. Dinlendim 1 saate yakın kalktım sonra. İşlem yapan hoca geldi senin biraz zor oldu sen biraz daha dinlen kalkma dedi.

opu derken yumurta toplanması ozaman..ben çalıştığım için nasıl olacak bilmiyorum
Herkeste ayni olmuyor benim17 yum toplandi 1 gun agrim oldu hemşireden igne istedim agri kesici yapti opudan uyandiktan sonra 2.gun gayet iyidim sislik yoktu kabızlık vardi kabiz olmamaya dikkat et sabah ac karnina 2 taze incir ye bol su benim cahilligime geldi 5 gun kabizlik cektim forumlarda da var kadınlar yorum yapmis gec okudum kabzlıktan dolayi istahim gitmişti 1 kg bile vermiştim sonra doktordan ilac istedim o cikardi rahat ikinmadan ikinmak yasak çünkü transferden snra. sonrada wc duzene girdi incir kefir yogurt su sayesinde

Transfer günü hatta 5 gun nabtiysam cikamadim hocaya dedim ölüyorum kabzlıktan ilac yaz transfer gunu yazdi ikinmaktan korktum dedim transferden 1 gun sonra ilaci icerim diye birgun daha dayaniyim yeni yerlesti diye dayanamadim aksama ilaci içtim cok rahat ciktim neler yedim neler opudan sonra banamisin demedi çıkarmadı ilaca kadar bitkisel surup yaziyo zaten zarari yok yani bagirsaklari cok yumuşattı

Cnm ben ozelde yaptirmistim tedaviyi.anesteziliydi.cok rahat gecti ama arkadasim devlette yaptirdi.anestezi vermediler.baya cani yandi.net olarak ogrendin mi anestezi verip vermiceklerini? Asilamada yasadigini trasnfer esnasinda yasican bi daha.korkma cnm bebislere kavusmanin yolu bunlardan geciyor

Benim arkadasa devlette anestezisiz yaptilar cnm.kiz asiri aci cekti
Yuh artık. Olacak şeymi.. Ben asla kabul etmezdim o hastanede tedavi görmeyi. Ben ofis histeroskopi yaptırdım. Onuda bazı hastanelet anestezisiz yapıyormuş ama benim anestezili olmuştu o da. Ne kötü bişey. Düşünmek bile istemiyorum ne kadar zor geçmiştir.

Evet canim mesela tek yumurta transfer olacaksa o tek olani cozdurselermis garip gercekten devlet hastaneleri boyle ilgisiz oluyor demekki. Mesela bana embriyolog ilk olarak tek olani transfer edicez dedi oda blakistmi neymis

Canim oncesinde bi kez ozelde yaptirdi negatif.tekrar ozele gidecek durumu yoktu.o devlet hastanesi icin de 1 yila yakin sira bekledi,cayamadi o yuzden.bi suru de laf etmisler.tutmaz zaten,bosuna geldi ugrastirdi diye.kiz hem aci cekiyo hem duyuyo bunlari..ama kulun acimadigina allah acidi.hamile,kizi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…