Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Benimde transfer 25 eylulde oldu 5.gün embriyosu persembe yada cuma bi idrar testi yapicam gibi beklemek cok zor
Canim senin 5. Gun oldugu icin erken belli olur ama 2.gun embriyosu gec cikiomus canim ne guzel masALLAH embriyolarin 5.gune kadar gelebilmis benim erkenden transfer ettiler

Reactions: Cac
Yok canım inan belirti yok sadece öğretmenim iki gündür işime veri döndüm belim agirmaya başladı
Kiyamam bende alistim evde oturmaya rapor aldim pazartesi ise baslamak zor olucak benim ilk 4 gun goguslerde agri sislik karinda ve kasiklarda agri vardi simdi hepsi gecti canim

Kiyamam bende alistim evde oturmaya rapor aldim pazartesi ise baslamak zor olucak benim ilk 4 gun goguslerde agri sislik karinda ve kasiklarda agri vardi simdi hepsi gecti canim
Aynısı bende kuzum beşinci gün hiç bir belirti yoktu. Benim de ilk dört gün o belirtiler ordu sonra olmadı sordum burada belirtisi olmayanlar da hamile kalmış
Ben evde darlandim canım pazartesi muaynem oldu geçen hafta full izin aldım evde durdukça ağlamaya başladım işe gidince kendime geldim aklımdan attım o düşünceleri

Kızlar bu climare Forte bant kullanıyor musunuz ben 4 günde bir kullanıyorum ikinciyi alırsam sigorta karşılıyor mu

Benim 2.gun embriyosu oldugu icin hic umudum yok canim yastan dolayi 2 embriyo transfer edildi

Ama ne biliyim ilk gunler hep olumlu dusundum ama suan hic umudum yok

Cumartesi gunu idrar testi yapayim diyorum

Benim 2.gun embriyosu oldugu icin hic umudum yok canim yastan dolayi 2 embriyo transfer edildi

Ama ne biliyim ilk gunler hep olumlu dusundum ama suan hic umudum yok

Cumartesi gunu idrar testi yapayim diyorum
Ben de üçüncü gün olunca olumsuzluğa kapıldım ama ise geri dönünce rahatladım

Ben de üçüncü gün olunca olumsuzluğa kapıldım ama ise geri dönünce rahatladım
Kilo aldim canim ben hergun igne hergun jel ve gunde 2 defa hap kullaniyorum istah aciyormus bunlar bildigin gobeklendim :) insALLAH guzel sonuclar aliriz cumartesi sabah test yapicam koydum kafaya :)

Kilo aldim canim ben hergun igne hergun jel ve gunde 2 defa hap kullaniyorum istah aciyormus bunlar bildigin gobeklendim :) insALLAH guzel sonuclar aliriz cumartesi sabah test yapicam koydum kafaya :)
Ya sorma bügun öğle arasında nasıl yiyorum daha sabah bir sürü şey yemiştim. İlaçlar aciktiriyor sorma inşallah canım o göbüş bebişe döner sen kan testi mi idrar testi mi verecen

Canim senin 5. Gun oldugu icin erken belli olur ama 2.gun embriyosu gec cikiomus canim ne guzel masALLAH embriyolarin 5.gune kadar gelebilmis benim erkenden transfer ettiler
Hayirlisi hakkimizda doktorum 12.gun test yap dedi ama persembe yada cuma niyetim var bi belirtim de yok dun sizi vardi sadece o

Kızlar bu climare Forte bant kullanıyor musunuz ben 4 günde bir kullanıyorum ikinciyi alırsam sigorta karşılıyor mu
Ben kullandım canım 2 günde bir yeniliyordum bantı.
Benim özel sigortam var, sigorta karşılıyordu. Bu mantıkla sgk nında karsılaması lazım.

Cetrotide ne alaka anlamadım. Yumurtalar büyüdü madem transferde yok çatlayıp atılması daha iyi değil mi?
İste canim ben bu doktordan bisey anlamadim yorgunluk hastalik bir tarafa 8 kutu cetrodite almis oldum hepside pahali ilaclar madem cuma baksaydi mumkunse bu ilaclari verseydi bende cekmeseydim bu kadar. Catlatmadan sonra 3 kutu yine verdi 600 tl. Raporumda yok hem paramdan hem canimdan oldum. Doktor tum ilaclari birak dedi hemsiresi olurmu iki ilaci kullancan dedi. Muhtemelen doktor yogunluktan unuttu.

Ben kullandım canım 2 günde bir yeniliyordum bantı.
Benim özel sigortam var, sigorta karşılıyordu. Bu mantıkla sgk nında karsılaması lazım.
Teşekkür ediyorum canım sağolasın normalde 7 günde bir değiştiriliyor bant ben de yazılmaz diye yazdirmadan aldım tüh ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…