Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Ayni sayi canim rahme cizik atmak ne onu bilmiyorum

Hiçbişey hissetmedim canm. Önceki ay da vardı ama doktorum kendi kendine gider demişti ama kontrolde malesef gitmediği görüldü ve ginera verdi
Merhabalar canım çok geçmiş olsun öncellikle benimde dondurulmuş embriyom var dün transfer için gittiğimizde muayene de kist olduğunu gördü ginera ilaç verdi bugün başlayacağım inşallah kistin senin kayboldu mu acaba

Ayni sayi canim rahme cizik atmak ne onu bilmiyorum
Daha iyi tutunsun diye rahim yenileme yapiyormus. sonrada rahimi kendi kanimla yikiyo işlem yapip kanima . rahim cizik ve rahim yıkama yapti genelde 1 ay dinlendırıyorlarmış beni dinlendirmedi bazi doktorlar yapiyo bazilari yapmiyo ben doktoruma biraktim herseyi sorgulamadim arastirmadim hic o ne derse o dedim

Kizlar bugun beni aramadilar dun opu oldum pazartesi transfer olur galiba ama arayip bilgi vermeleri gerekmezmiydi kac yumurta dollendi kaliteleri ne diye

Verildi canim ama emriyologlarin degil bolum sekreterliginin verildi birde ararlar onlar dedikleri icin bekledim aramadim esim ordayken sordu demisler biz sizi arayacaz sikinti yok dollenmede demisler sayi ve kaliteyi sizi arayacaz demislrr
Benim cuma opu oldu. Pazar günü aramışlardı. Çatlamıştım meraktan. Ferah tut içini yarın ararlar.

Him tamam canim saol senin yorumlar hep beni aydinlatiyorallah razi olsun canim o zaman yarin sabah ararlar
Teşekkür ederim canım. Rabbim cümlemizden razı olsun. İşine yarıyorsa ne ala. Yarın gün içinde aranırsın. Arayan olmazsa sana verilen numarayla irtibata geçersin. Ben devlet hastanesinde tedavi gördüm haftasonu olduğu için çok umutsuzum telefon gelmeyecek diye düşündüm. Pazar günü olmasına rağmen arayıp bilgi vermişlerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…