Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bu sabahta tek çizgi. Yarın 11.gün. Sonucu artık tahmin etsemde yarın gidip kan verip kesinleştiricem. Nasip böyleymiş demek ki. İlaçlarımı bugünde kullanıcam yinede. Doktorum çok umutluydu. Bende sanki ilk denemede olup bitecek gibi düşünmüştüm. Aşılamam tutmuştu, kimyasal gebelik yaşamıştım. Hamile kalabiliyorum diye tutacak sandım galiba. Yarın sonuç kesinleşince yeni bi yol çizip devam edicem.

Bu sabahta tek çizgi. Yarın 11.gün. Sonucu artık tahmin etsemde yarın gidip kan verip kesinleştiricem. Nasip böyleymiş demek ki. İlaçlarımı bugünde kullanıcam yinede. Doktorum çok umutluydu. Bende sanki ilk denemede olup bitecek gibi düşünmüştüm. Aşılamam tutmuştu, kimyasal gebelik yaşamıştım. Hamile kalabiliyorum diye tutacak sandım galiba. Yarın sonuç kesinleşince yeni bi yol çizip devam edicem.
Hakkınız da hayirlisi insallah keşke o kadar idrar testi yapacağınıza kan testi verseydiniz daha sağlıklı bilgi edinirdiniz

insallah kanda cikar canim.Sabrinin sonu selametle bitirirsin insalllah.

Merhaba hanımlar ayın 23 ünde 5.gün tek embriyo dondurulmuş transfer oldum idrar testi yaptım sabah pozitif çıktı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    221,9 KB · Görüntüleme: 68
Rabbim pozitif sonucu bekleyen herkese nasip etsin bu güzel duyguyu🙏🏻 :KK70:
Ya bende sizinle ayni gün transfer oldum ve eşim sabahtan beri ömrümü yiyor gidip kn verelim diye ama çok korkuyorum ben sizin gibi evde erken gebelik yapalım ilk önce dedim
Masallah rabbim ilerlemesini de daha daha iyi sonuçlar almayı görmenizi de nasip etsin insallah

Ya bende sizinle ayni gün transfer oldum ve eşim sabahtan beri ömrümü yiyor gidip kn verelim diye ama çok korkuyorum ben sizin gibi evde erken gebelik yapalım ilk önce dedim
Masallah rabbim ilerlemesini de daha daha iyi sonuçlar almayı görmenizi de nasip etsin insallah
Canım benim inşallah bebişin serinledim şuan bende beklemiyordum bu kadar erken çıkabileceğini 5 tllik ucuz testlerden benimkisi

Merhaba hanımlar ayın 23 ünde 5.gün tek embriyo dondurulmuş transfer oldum idrar testi yaptım sabah pozitif çıktı
Ha çok sevindim kuzum ben de seninle aynı tarihte transfer oldum ama 3. Gün dondurulmuş iki tane embriyo transferi oldum. Bugün hiç kasıklarım felan ağırmiyor normal sıradan halim var. Sen de belirti var mı canım . Bebisini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin Rabbim

23 Eylülde transfer oldum unutmuydum bslarda ama üçüncü gün embriyosu genellikle tutmuyor burada okuduğum yorumlara bakarak. Benim de iki tane 3. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum hiç umudum kalmadı bir de kalan bir embriyom beşinci güne gitmedi. İyice bunalıma girdim

Ha çok sevindim kuzum ben de seninle aynı tarihte transfer oldum ama 3. Gün dondurulmuş iki tane embriyo transferi oldum. Bugün hiç kasıklarım felan ağırmiyor normal sıradan halim var. Sen de belirti var mı canım . Bebisini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin Rabbim
Amin canım benim inşallah sende pozitif görürsün beraber atlatırız bu güzel süreci bende en başından itibaren sanki hiç transfer olmamış gibiyim hiç mi hiç belirti yok anlamadım:KK70:

Amin canım benim inşallah sende pozitif görürsün beraber atlatırız bu güzel süreci bende en başından itibaren sanki hiç transfer olmamış gibiyim hiç mi hiç belirti yok anlamadım:KK70:
Yaa öyle mi 😊 sevindim şuan bugün ben öyleyim ☺️ ne güzel mutlu haberin daim olsun canım

Teşekkür ederim canım. Rabbim cümlemizden razı olsun. İşine yarıyorsa ne ala. Yarın gün içinde aranırsın. Arayan olmazsa sana verilen numarayla irtibata geçersin. Ben devlet hastanesinde tedavi gördüm haftasonu olduğu için çok umutsuzum telefon gelmeyecek diye düşündüm. Pazar günü olmasına rağmen arayıp bilgi vermişlerdi. ❤️
Al bir yararli bilgi daha😀bende yarin pazar ya diyodum aramazlar benimkide devlet hastanesi

Hakkınız da hayirlisi insallah keşke o kadar idrar testi yapacağınıza kan testi verseydiniz daha sağlıklı bilgi edinirdiniz
Yaptığım test 6 ve üzeri hcgyi saptayan test canım. Sonuçlar 99.8 doğruymuş. Daha önce idrarda gördüm hcg 20yken bile. Olsa çıkardı. Kanda 0ı görmek daha yıkıcı olur diye bekledim inan ki son güne kadar.

X