Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Hayirlisi cok yipraniyoruz vala

Bende az evvel erken gebelik testi yaptım evde tabi sonuç (-) çıktı yıkıldım sanki bu kadar üzüleceğim hiç tahmin etmedim hep pozitifti bana göre kesin tuttu diyordum simdi de kan verdik geldik bakalım hakkımız da hayırlısı ama zerre umudum kalmadı.pazartesi transferim olmustu 5. Gün embriyosu

Hayirlisi cok yipraniyoruz vala
Ben ilaçlardan mahvoldum inan ki. Opu çok zordu benim. Sonrasında çok ağrım şişkinliğim oldu. Transfere 1 gün kala filan kendime anca gelmiştim. Şimdide hormonlar mide bulantısı yapıyor. Uykudan kafam kalkmıyor. Onca emek ve sonuç negatif. Hayırlısı böyle demekki.

Çok erken ama senin için. 5 gün olmuş daha. 7.günde kanda çıkmayan var. Biraz daha bekleseydin keşke. İnsan tüp bebek yaptırınca kesin olacak sanıyo. Son evre bu rabbim bu kez verir diyorsun. Keşke öyle olsa..

Oyle vala bende bi kansulandiri igne göbekten bi ampul progesteron kalcadan artik uyuyamiyorum popomun ustune sagim solum heryerim agriyo ictgim ilaclar cabasi 3 tanede ilac da içiyorum

Bencede erken umudunu kaybetme

Oyle vala bende bi kansulandiri igne göbekten bi ampul progesteron kalcadan artik uyuyamiyorum popomun ustune sagim solum heryerim agriyo ictgim ilaclar cabasi 3 tanede ilac da içiyorum
Aynı şekilde kalçam acıyo. 4 günde 1 pruluton ampul yaptırıyorum. Günde 3 fitil kullanıyorum progestan. 7 tanede ilaç içiyorum. 2 tanesi insülin direnci için gerisi tedavi için. Hergün kullandığım oksapar iğnede morarttı göbeğimi. Harcanan para cabası. Herşey bi yana o negatifi görmek çok yıpratıcı. Umarım sen pozitif sonuç alırsın.

Reactions: Cac
Ben sanırım en çokta kafamda kurguladığım ihtimal yüzünden inandım olacağına. Düşük yaptığım bebeğim ekimin en geç ortası gibi doğacaktı. Bu tedavim olumlu giderse ekimin ilk haftası yada ikinci haftası kalp atışlarını duyarım diye hesapladım hep kafamdan. Allah yanına aldığı bebeğimin acısını böyle unutturur belki diye düşündüm hep. İlk bebeğimin gidişini bu bebeğimin gelişi hafifletir dedim kendimce. Keşke herşey umduğumuz gibi olsa.

Canım ben de geçen sene aşılama yaptığımda gebe kaldığımı öğrenmiştim. O kadar sevinmiştim ki ben de ne zaman doğacak neler yapacağım bir çok plan olusturmustum. Ta ki sonrasında beta HCG değerim düştüğünü gorene kadar. Her şey hüsran. Çok acı verici bir durum. Allah hayırlı sağlıklı sıhhatli bir bebiş dogjrmamizi nasip eder inşallah.

Arkadaşlar kan değerim 1,20 altında çıktı yanı teste öyle görünüyor Buda (-) demek oluyor hakkımız da hayırlısı buymuş demek
Pazartesi transferim olmustu 5. Gün embriyosu minicikte olsa kanda belli ederdi Rabbim test gününü bekleyenlere hayırlı olumlu sonuçlar almayı nasip etsin insallah

Allah herkesin gönlüne gore versin hakkimizda hayirlisi

Peki kaybolunca bu ay transfer ettimi canım ben de sabırla bekliyorum ilaca başladım inşallah kaybolur da birdahaki ay transfer olur hayırlısıyla
Canm ben ilaçlara başladım. Yumurta oluşuyor şimdi. Rahîm kalınlığı yeterli olmadığı için diğer ay transfer olacak

Hayirlisi ama erken yapmissiniz doktorlar hep 12.gun diyor biz dayanamiyoruz.gerçekten hayirlisi adet olana kdr sen yine dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…