Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Bu kadarla geçmiş gitmiş olsun canım. Ama daha 3 gün olmuş. Çıkması mümkün değil bence. Boşuna kendini üzersin.

Bu kadarla geçmiş gitmiş olsun canım. Ama daha 3 gün olmuş. Çıkması mümkün değil bence. Boşuna kendini üzersin.
Biz sizinle asilama topiginde konusuyorduk demi sanki diger arkadaslarla cok bakamadım nete son zamanda ama. bana dun 5.gun embriyosu transfer edildi tup bebek yaptik ins sonuc iyi olur

Biz sizinle asilama topiginde konusuyorduk demi sanki diger arkadaslarla cok bakamadım nete son zamanda ama. bana dun 5.gun embriyosu transfer edildi tup bebek yaptik ins sonuc iyi olur
Bende öyle gibi hatırladım nickinden. Benimde bugün 8.günüm. 5. gün embriyosu transfer edildi. Güzel sonuçlar almak nasip olur inşallah bize ve isteyen herkese.

Reactions: Cac
Eşimde ondan korkuyor zaten (-) çıkar daha kötü oluruz diye
Pazartesiden perşembeye hcg çıkmaz canım zaten. Bazı arkadaşlar 7.günde 1-2 gibi değerler görüp üzülmüşler boş yere. Kana geçmesi için bile beklemek lazım. Beklemenin ne kadar zor olduğunu biliyorum ama yapacak bişey yok. Taze transfer yapıldı benim 8. günüm daha 3 gün var kan testi vermeme.

Omepa Q10 Diofol ve devit 3 kullanıyorum canm. Ayrıca rahim kalınlığı için nar suyu içiyorum. Bugün 8 çıktı kalınlık. Bunun dışında bişey kullanmıyorum. Kasık ağrısı bende de yok canm. Sadece adet olduğum günden beri geçmeyen bir baş ağrım var.

Benimde taze transfer hayirlisi olsun bakalım bizimde carsamba test günümüz rabbime emanetiz allahım hepimizin Emeklerini boş çıkarmasın insallah

Kizlar Sormak istedigim yumrta fazla toplanip yinede o ay transfer yaptiranlar varmi beni bugun serum icin cagirdilar 18 yumurta toplanmis hemsire ilaclari verdi yarin serum icin gel dedi transfer icinde seni arayacaklar dedi

Bugün 9.günüm. Dayanamadım test yaptım. Erken gebelik testi yine ve tek çizgi. 6 üzerini gösteriyormuş test. Pazar kan vericem. Ama sanırım olmadı.

Kizlar Sormak istedigim yumrta fazla toplanip yinede o ay transfer yaptiranlar varmi beni bugun serum icin cagirdilar 18 yumurta toplanmis hemsire ilaclari verdi yarin serum icin gel dedi transfer icinde seni arayacaklar dedi
Ben17 yum eylulde tedavi basladi gecen hafta yumurta topladi 5 gun snra transfer etti beklemicem dedi rahime çizik bile atti rahim dinlendirme yapmadı 1 ay hepsinu bu ayda yaptı sonumuz hayir olsun 2 yil cok sey okudum cok yontem yaptim artik dedim doktor ne derse o nette bile bakmadım hic biseye yeni giriyorum nete uzun aradan sonra

Hayirlisi kan ver en kesini o ins seninledir test de cikmamistir heyecanlı süreç
Pazar günü test günüm zaten. Aşılamada bile 12.günde çıkmıştı. Normal gebelik testiyle bakmıştım ona. Bu erken gebelik testi 5.gün embriyosu ve 9.gün. Sağlık ocağına çıkcam aslında iğne yaptırmak için kullandığım ilaçlarımda bitti bugün onlarıda alcam. Kan versem bile sonuç pazartesi çıkacağı için gerek yok. Negatifi göre göre devam ediyorum. Umut hiç bitmiyo insanda.

Evet umut ediyoruz öyle. hayirlisi hakkımızda bende test alim diyorum sonra vazgeciyorim 12 gun kanda yap diyorim test alim diyorum zaman geçmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…